Oświadczenie

Powiększanie wspólnego dobra, walki o władzę. Esencja dreamlandzkiego życia.
Cezary_von_dot
Posty: 30
Rejestracja: 1 maja 2011, 19:27
Numer GG: 34645161
NIM: 758556
Kontakt:

Oświadczenie

Post autor: Cezary_von_dot »

Jako, że brakuje pracy, urzędujący siedzą cicho i nie odpowiadają na moje pisma, biorę sprawy w swoje ręce. Mimo to pozwolę sobie przypomnieć o mojej sytuacji: szukam pracy!

Moim skromnym zdaniem mało się dzieje w miastach Morlandu, skąd pochodzę. Rozmawiałem z burmistrzem Morburgu, który niestety mimo chęci nie może pracować na swoim stanowisku, ponieważ nie ma dostępu do strony miasta.

Chętnie zająłbym stanowisko burmistrza jednego z miast, ale myślę, że w całym kraju jest wiele do zrobienia.

Odwiedziłem Centralny Rejestr Instytucji i Przedsiębiorstw. Niestety rejestr bardziej przypomina archiwum parafialne niż poważną instytucję, skoro wiele zarejestrowanych instytucji nie istnieje. Dezorganizacja.

Kolejny problem to aktywność mieszkańców. Ludzie gdzie wy jesteście? To państwo, a nie gierka online.

Co z mediami? Prasą? Co ze szkołą?

Powołuję siebie na stanowisko aktywisty społecznego, powołuję Najwyższą Izbę Kontroli Dreamland, jako niezależną instytucję, która mam nadzieję w przyszłości zostanie urzędem państwowym.

Cezary von Dot
Cezary von Dott
burmistrz Letrib
dyrektor Biblioteki im. Św. Róży
Michał
Posty: 127
Rejestracja: 24 mar 2011, 20:20
NIM: 968416
Kontakt:

Re: Oświadczenie

Post autor: Michał »

Widzę, że mamy tu reformatora
Michał von Nadolanczyk
Marszałek Książęcy
Robert I, RS.
król-senior
Posty: 605
Rejestracja: 22 cze 2010, 10:09
Numer GG: 3258225
NIM: 833216
Herb: r02
Lokalizacja: Ekorre, Książęce Miasto Buuren
Kontakt:

Re: Oświadczenie

Post autor: Robert I, RS. »

Witam!
Cezary_von_dot pisze:Jako, że brakuje pracy, urzędujący siedzą cicho i nie odpowiadają na moje pisma, biorę sprawy w swoje ręce. Mimo to pozwolę sobie przypomnieć o mojej sytuacji: szukam pracy!
Do kogo zwracał się Pan z prośbą o znalezienie pracy? Kontaktował się Pan z Namiestnikiem Morlandu?
Cezary_von_dot pisze: Moim skromnym zdaniem mało się dzieje w miastach Morlandu, skąd pochodzę. Rozmawiałem z burmistrzem Morburgu, który niestety mimo chęci nie może pracować na swoim stanowisku, ponieważ nie ma dostępu do strony miasta.

Chętnie zająłbym stanowisko burmistrza jednego z miast, ale myślę, że w całym kraju jest wiele do zrobienia.
Z pewnością kolejna para rąk do pracy się przyda, szczególnie kogoś zaangażowanego i chętnego do zrobienia czegoś ciekawego. Praca w prowincji jest jednak koordynowana przez jej namiestnika, więc to on jest najlepszym "punktem zaczepienia".
Cezary_von_dot pisze: Odwiedziłem Centralny Rejestr Instytucji i Przedsiębiorstw. Niestety rejestr bardziej przypomina archiwum parafialne niż poważną instytucję, skoro wiele zarejestrowanych instytucji nie istnieje. Dezorganizacja.

Kolejny problem to aktywność mieszkańców. Ludzie gdzie wy jesteście? To państwo, a nie gierka online.

Co z mediami? Prasą? Co ze szkołą?
Prasa potrzebuje kogoś, kto będzie jej światłem przewodnim - czyli jakiegoś aktywisty, widocznego opozycjonisty, kogoś, kto będzie ciągle dostarczał tematów do pisania :) W Królestwie działa natomiast Uniwersytet, więc z nauką nie jest najgorzej akurat.

Cezary_von_dot pisze: Powołuję siebie na stanowisko aktywisty społecznego, powołuję Najwyższą Izbę Kontroli Dreamland, jako niezależną instytucję, która mam nadzieję w przyszłości zostanie urzędem państwowym.

Cezary von Dot
Nieźle Pan zaczyna życie w wirtualu! :)

Pozdrawiam,
(-) Robert I, RS.
dr net. nauk prawnych
Awatar użytkownika
Hans von Witt
Posty: 410
Rejestracja: 27 mar 2011, 16:15
Numer GG: 62266972
NIM: 352253
Herb: h03
Lokalizacja: Ermena (Furlandia)
Kontakt:

Re: Oświadczenie

Post autor: Hans von Witt »

Przechadzając się ulicami Elsynoru w ten piękny majowy wieczór usłyszałem plotki od morlandzkich turystów, że pan Cezary jest w trakcie objęcia stanowiska burmistrza Cintry.
Cezary_von_dot
Posty: 30
Rejestracja: 1 maja 2011, 19:27
Numer GG: 34645161
NIM: 758556
Kontakt:

Re: Oświadczenie

Post autor: Cezary_von_dot »

Nie spodziewałem się, że moje wystąpienie odbije się tak dużym echem, zwłaszcza wśród elit tego kraju :)

Co do plotek nie wydam kolejnego oświadczenia, tym razem w tej sprawie :)
Cezary von Dott
burmistrz Letrib
dyrektor Biblioteki im. Św. Róży
Robert I, RS.
król-senior
Posty: 605
Rejestracja: 22 cze 2010, 10:09
Numer GG: 3258225
NIM: 833216
Herb: r02
Lokalizacja: Ekorre, Książęce Miasto Buuren
Kontakt:

Re: Oświadczenie

Post autor: Robert I, RS. »

Skoro brak jest odniesienia się do plotek, to znaczy, że JE Witt mógł trafić całkiem dobrze w temat, a plotka może zawierać ziarno prawdy. Gratuluję :)
(-) Robert I, RS.
dr net. nauk prawnych
Edek
Posty: 268
Rejestracja: 6 gru 2010, 15:57
Numer GG: 5885354
NIM: 775682
Lokalizacja: Morburg
Kontakt:

Re: Oświadczenie

Post autor: Edek »

Muszę się bronić. Owszem pisał Waść do burmistrza, ale "niewłaściwego", ale strona internetowa Morburga jest nieaktualna z powodu braku kompetencji. Nie zmieniłem danych tam będących, obecnie to ja pełnie tam urząd.

Ponadto, przed chwilą, przeczytawszy Pańską odpowiedź na forum, żeś Wać z Morlandu napisałem maila do Pana z propozycją pomocy w pierwszych krokach życia w wirtualu. Potem, przeglądam forum dalej i natrafiam na to "oświadczenie".

Gratuluję werwy i ochoty do pracy:). W Morlandzie ongiś prosperowała dobrze prasa, jestem pewny, że jeśli wyrazi Waść chęć, to JXM pana zatrudni w tej gałęzi przemysłu;p. Gdyby potrafił Pan programować w PHP, to zapraszam na priv, też znajdzie się praca przy dużym projekcie:).
(-) hr. Etherard de Godwin
Martin van Buuren

Re: Oświadczenie

Post autor: Martin van Buuren »

Ad prasy - Księstwo Furlandii wraz z Księstwem Morlandu posiada wspólne czasopismo Le Quotidien, także jeżeli zechciałby Pan "wspierać" wspólne dzieło dziennikarskie, to ja zapraszam :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości