Pożegnanie

Powiększanie wspólnego dobra, walki o władzę. Esencja dreamlandzkiego życia.
Awatar użytkownika
Albon
Posty: 480
Rejestracja: 12 lis 2011, 16:19
NIM: 570699
Kontakt:

Pożegnanie

Post autor: Albon »

Witam

Nadszedł czas na rozstanie się z Dreamlandem. Każdy ma w swoim virtualnym życiu czas kiedy czuje się wypalony, ja tez tak mam już od jakiegoś czasu. Najpierw nie chciałem się rozstawać z Dreamlandem z przyzwyczajenia i sentymentu ostatnio na złość kilku osobą. Ale teraz już nie ma sensu tego ciągnąc ... 14 lat to szmat czasu (niektórzy obywatele maja tyle lat w realu). !4 lat to wielu przyjaciół, radości, smutków, rozterek, nerwów ale przede wszystkim fajnej zabawy. Tak! Zabawa jest w tym całym naszym piekiełku najważniejsza, pamiętajcie o tym. "Prawnicy" nie wymyślajcie za dużo praw, miejcie litość :) "humaniści" nie rozpisujcie się za bardzo - półgłówków może rozboleć z tego czytania głowa :), lewacy i lewicujący nie róbcie tu za dużych rewolucji :), geje bez urazy mi tutaj bo pomyśle że jesteście sztywniakami a wiem że nie jesteście :), przyjaciele-dreamlandczycy-virtualni z innych nacji zawsze będę Was dobrze wspominał! Wszystkich! Dziękuje za dobrą zabawę!

Pozdrawiam Albon z Cintry

PS Chce odejść na początku przyszłego tygodnia, więc jeśli ktoś nowy potrzebuje trochę dreamów to proszę się zgłaszać, nie mam tego dużo ale może się komuś przydać (jak już będzie system hehe).
Audiatur Et Altera Pars

Z TRZECIEJ CHAŁUPY
Awatar użytkownika
Sted Asketil
król-senior
Posty: 1043
Rejestracja: 7 sie 2011, 12:37
NIM: 121212

Re: Pożegnanie

Post autor: Sted Asketil »

Nie musisz odchodzic - zrob sobie dluzszy urlop... Nasze pokolenie powoli wymiera - ja zbuduje sobie dom spokojnej starosci na koniec :D

Powodzenia w realu i dzieki za te pare latek :)

Sted
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Pożegnanie

Post autor: Daniel von Witt »

To tylko urlop niby poważnie zapowiedziany. Zapewne więc do zobaczenia :)

(-) Daniel diuk von Witt
Awatar użytkownika
Andy Sky
Posty: 359
Rejestracja: 20 lis 2012, 20:32
NIM: 279138
Lokalizacja: Elfidias, Alexiopolis
Kontakt:

Re: Pożegnanie

Post autor: Andy Sky »

Tak, to z pewnością urlop....po tak długim czasie nie da się rozstać z wirtualem. Coś o tym wiem ;)
Awatar użytkownika
Sted Asketil
król-senior
Posty: 1043
Rejestracja: 7 sie 2011, 12:37
NIM: 121212

Re: Pożegnanie

Post autor: Sted Asketil »

Cos w tym jest - rowniez probowalem... a jednak dalej tu jestem :)

Pozdrawiam


Sted
Awatar użytkownika
Albon
Posty: 480
Rejestracja: 12 lis 2011, 16:19
NIM: 570699
Kontakt:

Re: Pożegnanie

Post autor: Albon »

Witam

Może i urlop .... ale napewno baaardzo długi :) Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia może kiedyś :) 3....2....1 .... plum ;)
Audiatur Et Altera Pars

Z TRZECIEJ CHAŁUPY
Awatar użytkownika
rogdart
Posty: 25
Rejestracja: 17 kwie 2012, 21:26
Numer GG: 5739863
NIM: 218175
Kontakt:

Re: Pożegnanie

Post autor: rogdart »

Szkoda. Wirtual mikronacyjny znowu się skurczył...
--------------------
Roger d'Artois
Awatar użytkownika
ABW
Posty: 815
Rejestracja: 9 gru 2015, 23:02
Numer GG: 47635658
NIM: 148603
Herb: a11
Lokalizacja: Eskalibur (Luindor)
Kontakt:

Re: Pożegnanie

Post autor: ABW »

rogdart pisze:Szkoda. Wirtual mikronacyjny znowu się skurczył...
--------------------
Roger d'Artois
Widzę szybka reakcja :D
ObrazekObrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Torkan Ingawaar
Posty: 1647
Rejestracja: 1 gru 2014, 19:01
NIM: 156339
Lokalizacja: Sangajokk
Kontakt:

Re: Pożegnanie

Post autor: Torkan Ingawaar »

rogdart pisze:Szkoda. Wirtual mikronacyjny znowu się skurczył...
Niezły refleks, towarzyszu! :)
(–) Torkan Ingawaar (ᑐᕐᑳᓐ ᐃᖓᕚᕐ)
Obrazek
Awatar użytkownika
rogdart
Posty: 25
Rejestracja: 17 kwie 2012, 21:26
Numer GG: 5739863
NIM: 218175
Kontakt:

Re: Pożegnanie

Post autor: rogdart »

Auksencjusz Butodziej pisze: Widzę szybka reakcja :D
... faktycznie :-D celny strzał tyle, że cel nie ten. Bardzo rzadko wchodzę na WASZE strony i to był po prostu przypadek. Ten przypadek był akurat pierwszy na liście aktywnych. Napisałem z automatu, taki sobie strzał z kałacha. A swoją drogą niezależnie od dat, którym akurat się nie przyglądałem, bo nawet w najczarniejszych prognozach nie przypuszczałem, że pierwszy z aktywnych będzie tak zgrzybiały. To tyle. A swoja drogą - podtrzymuję treść tego "celnego strzału" niezależnie od skojarzeń jakie budzi tu liczenie czasu reakcji.
Torkan Ingawaar pisze: Niezły refleks, towarzyszu! :)
1. Patrz wyżej!
2. Nie jestem niczyim „towarzyszem”, a już w szczególności „waszym”. W ogóle nigdy dla nikogo nie byłem „towarzyszem”, czy to się „towarzyszowi” podoba, czy nie.
Polyna
Posty: 1173
Rejestracja: 2 kwie 2013, 16:08
NIM: 278556

Re: Pożegnanie

Post autor: Polyna »

rogdart pisze:Nie jestem niczyim „towarzyszem”, a już w szczególności „waszym”. W ogóle nigdy dla nikogo nie byłem „towarzyszem”, czy to się „towarzyszowi” podoba, czy nie.
Dobra, w takim razie od dzisiaj będziemy na towarzysza mówić per „padawanie”. Yyyyyyy… na padawana, oczywiście.
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Pożegnanie

Post autor: Daniel von Witt »

rogdart pisze:Ten przypadek był akurat pierwszy na liście aktywnych. Napisałem z automatu, taki sobie strzał z kałacha. A swoją drogą niezależnie od dat, którym akurat się nie przyglądałem, bo nawet w najczarniejszych prognozach nie przypuszczałem, że pierwszy z aktywnych będzie tak zgrzybiały.
Ostatni post przed postem WKW w tym wątku pochodzi z lutego. Od lutego minął już przeszło kwartał - wiele się działo w tym dziale, więc dziwi mnie nieco, że wątek pożegnalny był pierwszy na liście aktywnych :)
Polyna pisze:Dobra, w takim razie od dzisiaj będziemy na towarzysza mówić per „padawanie”. Yyyyyyy… na padawana, oczywiście.
Do Wicekróla Elderlandu należy zwracać się tak samo jak do Wicekróla Scholandii.

(-) Daniel książę von Witt
Awatar użytkownika
Torkan Ingawaar
Posty: 1647
Rejestracja: 1 gru 2014, 19:01
NIM: 156339
Lokalizacja: Sangajokk
Kontakt:

Re: Pożegnanie

Post autor: Torkan Ingawaar »

Do Wicekróla Elderlandu należy zwracać się tak samo jak do Wicekróla Scholandii.
Czyli... Towarzyszu Salvepol?
(–) Torkan Ingawaar (ᑐᕐᑳᓐ ᐃᖓᕚᕐ)
Obrazek
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Pożegnanie

Post autor: Daniel von Witt »

Torkan Ingawaar pisze:Czyli... Towarzyszu Salvepol?
W żadnej monarchii zwrot "towarzyszu" nie jest stosowany, więc się Panu coś pokićkało :) "Towarzyszu" - w partii komunistycznej, "Wasza Królewska Wysokość" - w monarchii, w której żyjemy chciałem zauważyć.

(-) Daniel książę von Witt
Awatar użytkownika
Torkan Ingawaar
Posty: 1647
Rejestracja: 1 gru 2014, 19:01
NIM: 156339
Lokalizacja: Sangajokk
Kontakt:

Re: Pożegnanie

Post autor: Torkan Ingawaar »

Daniel von Witt pisze:
Torkan Ingawaar pisze:Czyli... Towarzyszu Salvepol?
W żadnej monarchii zwrot "towarzyszu" nie jest stosowany, więc się Panu coś pokićkało :) "Towarzyszu" - w partii komunistycznej, "Wasza Królewska Wysokość" - w monarchii, w której żyjemy chciałem zauważyć.
I to Ty jesteś od ustalania, jak się można do siebie zwracać? :)
(–) Torkan Ingawaar (ᑐᕐᑳᓐ ᐃᖓᕚᕐ)
Obrazek
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Pożegnanie

Post autor: Daniel von Witt »

Torkan Ingawaar pisze:I to Ty jesteś od ustalania, jak się można do siebie zwracać? :)
Gdyby Pan urwał się z choinki lub po raz pierwszy przyleciał z Jowisza to mógłbym zrozumieć jeszcze tę uszczypliwość. Mości Pan jednak nie jest nowicjuszem, nie urodził się wczoraj i wie, nosząc sam tytuł arystokratyczny, że wszystko na tym świecie rządzi się jakimiś prawami. Ja zaś jako konserwatysta Ameryki tu nie odkrywam zwracając Mości Panowi na to uwagę, jakie są obyczaje i standardy. Zamiast więc do kąśliwości i bezproduktywnych prowokacji słownych zachęcam do roztropności i szacunku dla poddanych Jego Królewskiej Mości :)

(-) Daniel książę von Witt
Polyna
Posty: 1173
Rejestracja: 2 kwie 2013, 16:08
NIM: 278556

Re: Pożegnanie

Post autor: Polyna »

Daniel von Witt pisze:Do Wicekróla Elderlandu należy zwracać się tak samo jak do Wicekróla Scholandii.
Biorąc pod uwagę przynależność polityczną tow. Ślinianeckiego, to nie jest chyba najlepsze porównanie do udowodnienia waszej tezy…
Awatar użytkownika
ABW
Posty: 815
Rejestracja: 9 gru 2015, 23:02
Numer GG: 47635658
NIM: 148603
Herb: a11
Lokalizacja: Eskalibur (Luindor)
Kontakt:

Re: Pożegnanie

Post autor: ABW »

Do Wicekróla Elderlandu należy zwracać się tak samo jak do Wicekróla Scholandii.
Dlaczego JKM Roger d Artois nie posiada oddzielnej rangi tak jak Wicekról Scholandii?
ObrazekObrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
matmax
Posty: 1606
Rejestracja: 4 kwie 2013, 21:09
NIM: 442028
Kontakt:

Re: Pożegnanie

Post autor: matmax »

Daniel von Witt pisze: Do Wicekróla Elderlandu należy zwracać się tak samo jak do Wicekróla Scholandii.
Cały urok w tym, że w zasadzie nie robi mi, jak się ludzie do mnie zwracają. Może być i Placku Salvepolski.
Mat Max von Salvepol
Daniel von Witt pisze: 13 sty 2019, 02:15 Liczy się adrenalinka xD i na tym może już poprzrstane, chociaż głowa pełna jest myśli tym, co tu poruszone zostało nie mówiąc już nawet o tym, co zakryte.
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Pożegnanie

Post autor: Daniel von Witt »

Polyna pisze:
Daniel von Witt pisze:Do Wicekróla Elderlandu należy zwracać się tak samo jak do Wicekróla Scholandii.
Biorąc pod uwagę przynależność polityczną tow. Ślinianeckiego, to nie jest chyba najlepsze porównanie do udowodnienia waszej tezy…
Jak to? A nie zauważyła Pani kogo do kogo porównywałem? Wskazywałem na dwie identyczne z nazwy funkcje "wicekróla", do którego zwracać się wypada tak, a nie inaczej.

(-) Daniel książę von Witt
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości