Nowy Wicekról Scholandii

Powiększanie wspólnego dobra, walki o władzę. Esencja dreamlandzkiego życia.
Awatar użytkownika
Edward II
król-senior
Posty: 1730
Rejestracja: 7 sie 2010, 22:59
Numer GG: 8606140
NIM: 873817
Lokalizacja: Domena Królewska - Ekorre
Kontakt:

Nowy Wicekról Scholandii

Post autor: Edward II »

Przed chwilą odwołaliśmy JKW Filipa Radgara z urzędu Wicekróla Scholandii. Na mocy nadanej nam w Traktacie o Unii prerogatywy, wskazaliśmy nowego gospodarza Królestwa Scholandii, którym został doświadczony i - jak podejrzewamy - powszechnie znany Mat Max z dumnego rodu Salvepol. Rdzenny Scholandczyk, który w przeszłości piastował urząd Premiera Rządu Królewskiego, publicysta i administrator Planety Mikronacje. W ostatnich tygodniach JKW Mat Max pełnił funkcję Komisarza Wyborczego Królestwa.

W tej chwili Królestwo Scholandii pozostaje najludniejszą prowincją Dreamlandu i w szybkim tempie zyskuje kolejnych obywateli. W tej chwili jest ich aż dziewiętnastu. Najwyższy czas wykorzystać ten potencjał i nadać mu nowy wektor. Nie mamy najmniejszych wątpliwości, że pod opieką JKW Mat Maxa społeczność scholandzka otrzyma silny impuls do odbudowy i rozwoju.

Serdecznie dziękujemy JKW Filipowi Radgarowi za lata służby w krańcowo niesprzyjających okolicznościach. Nowemu Wicekrólowi życzymy wytrwałości.

  • (-) Edward II, r.
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Nowy Wicekról Scholandii

Post autor: Daniel von Witt »

Serdecznie gratuluję nowemu Wicekrólowi! Zmiany idą od samej góry. Pora stawiać na aktywnych mieszkańców w każdym zakątku Królestwa. Królestwo Scholandii nie jest byle jakim zakątkiem. Jak mówi JKM - jest największą prowincją, która rośnie jak na drożdżach, i mimo mojej sympatii do JKW Filipa Radgara, z którym miałem przyjemność też współpracować, dobrze, że zwalnia tron dla aktywnego rodaka. Gratuluję raz jeszcze i życzę sukcesów, życzę spożytkowania energii, która w Królestwie Scholandii cały czas drzemie. Nawiązujmy zdrową, budującą konkurencję pomiędzy prowincjami. Tak jak było kiedyś. Widzę, że coraz bardziej staje się to możliwe.

Powodzenia!

(-) Daniel diuk von Witt
Awatar użytkownika
matmax
Posty: 1606
Rejestracja: 4 kwie 2013, 21:09
NIM: 442028
Kontakt:

Re: Nowy Wicekról Scholandii

Post autor: matmax »

Dziękuję za okazane zaufanie. Nie ukrywam, że moim głównym celem jest powrót Scholandii do aktywności. W najbliższym czasie można spodziewać się paru nowych inicjatyw, które, jak mam nadzieję, wpłyną na to.
Mat Max von Salvepol
Daniel von Witt pisze: 13 sty 2019, 02:15 Liczy się adrenalinka xD i na tym może już poprzrstane, chociaż głowa pełna jest myśli tym, co tu poruszone zostało nie mówiąc już nawet o tym, co zakryte.
Filip Radgar Scholandzki
król-senior
Posty: 16
Rejestracja: 13 lip 2015, 22:09
NIM:
Kontakt:

Re: Nowy Wicekról Scholandii

Post autor: Filip Radgar Scholandzki »

Mat, życzę powodzenia z nowym wyzwaniem. Nie jest ono proste, lecz liczę na Twój sukces.

Może nie błyskam aktywnością, ale pamiętaj - jeśli będziesz potrzebował doradztwa zawsze odpowiem na Twój email.
Awatar użytkownika
Jute-Lise Stormark
Posty: 105
Rejestracja: 21 gru 2015, 16:44
NIM: 819470
Kontakt:

Re: Nowy Wicekról Scholandii

Post autor: Jute-Lise Stormark »

Nareszcie! To wspaniała wiadomość. Z całego serca gratuluję i posyłam niskie ukłony Waszej Królewskiej Wysokości. Melduję również gotowość do współpracy przy nowych projektach. Oczywiście tylko tych najciekawszych ;)

Buziaki.
lady Jute-Lise Stormark
Awatar użytkownika
matmax
Posty: 1606
Rejestracja: 4 kwie 2013, 21:09
NIM: 442028
Kontakt:

Re: Nowy Wicekról Scholandii

Post autor: matmax »

Filip Radgar Scholandzki pisze:Mat, życzę powodzenia z nowym wyzwaniem. Nie jest ono proste, lecz liczę na Twój sukces.

Może nie błyskam aktywnością, ale pamiętaj - jeśli będziesz potrzebował doradztwa zawsze odpowiem na Twój email.
Dziękuję. Z pewnością z tego w najbliższym czasie skorzystam.
Jute-Lise Stormark pisze:Z całego serca gratuluję i posyłam niskie ukłony Waszej Królewskiej Wysokości. Melduję również gotowość do współpracy przy nowych projektach. Oczywiście tylko tych najciekawszych ;)
Dziękuję za dobre słowa. Co do nowych projektów - odezwę się w najbliższym czasie, gdy już będę wiedział więcej o tym, jak dokładnie wygląda obecna sytuacja.
Mat Max von Salvepol
Daniel von Witt pisze: 13 sty 2019, 02:15 Liczy się adrenalinka xD i na tym może już poprzrstane, chociaż głowa pełna jest myśli tym, co tu poruszone zostało nie mówiąc już nawet o tym, co zakryte.
Awatar użytkownika
Tannegard
Król Dreamlandu i Scholandii
Posty: 359
Rejestracja: 20 lis 2012, 20:32
NIM: 279138
Lokalizacja: Elfidias, Alexiopolis
Kontakt:

Re: Nowy Wicekról Scholandii

Post autor: Tannegard »

Gratuluję. Mam nadzieję iż Wasza Królewska Mość nie da się przytłoczyć ogromem zadań jakie otwierają się na tym stanowisku. Życzę powodzenia i liczę że uda mi się wziąć udział w przemeblowaniu Scholandii. ;)
Awatar użytkownika
Pavel Svoboda
król-senior
Posty: 1139
Rejestracja: 13 wrz 2010, 15:02
Numer GG: 1935862
NIM: 509280
Kontakt:

Re: Nowy Wicekról Scholandii

Post autor: Pavel Svoboda »

Gratuluję oczywiście JKW Mat Maxowi. Chciałbym jednak spytać o punkt III postanowienia królewskiego, tj. "Nadajemy JE Mat Maxowi diukowi von Salvepol tytuł monarszy. Odtąd będzie znany jako Jego Królewska Wysokość Mat Max von Salvepol." Nie bardzo rozumiem, czym jest ów tytuł monarszy.

Tytułem monarszym w Dreamlandzie jest Król oraz król senior. Królem pan Mat Max nie został, nie sądzę też, by otrzymał tytuł króla seniora. Seniorami są byli Królowie. JKW Filip Radgar Scholandzki otrzymał tytuł króla seniora wyjątkowo w uznaniu faktu, że był przed podpisaniem unii Królem suwerennej Scholandii.

Zwrot "Jego Królewska Wysokość" przysługuje oczywiście Wicekrólowi Scholandii z samego faktu objęcia tej funkcji, tak jak zwracając się do Księcia Unii Saudadzkiej należy używać zwrotu "Wasza Książęca Wysokość".
(-) Pavel Svoboda, r.s.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości