Koronacja JKM Edwarda II

Powiększanie wspólnego dobra, walki o władzę. Esencja dreamlandzkiego życia.
Awatar użytkownika
Kosma
Posty: 2
Rejestracja: 10 gru 2014, 14:59
NIM:
Kontakt:

Re: Koronacja JKM Edwarda II

Post autor: Kosma »

Obrazek
Obrazek
NOTA GRATULACYJNA


Wasza Królewska Mość,

W imieniu Jej Arcykatolickiej Królowej Eleonory I, Korony Skarlandzkiej oraz obywateli Imperium Skarlandzkiego pragnę złożyć Waszej Królewskiej Mości i Obywatelom Królestwa Ebruzów oraz Królestwa Scholandii najszczersze życzenia w tym szczególnym dniu. Oto nastąpiła kolejna w dreamlandzkiej historii zmiana. Zwiastuje ona nowy rozdział dla Królestwa Dreamlandu. Bycie władcą to wielki zaszczyt, ale również wielka odpowiedzialność. Życzę Waszej Królewskiej Mości wielu sił, bowiem w tych burzliwych dla mikroświata czasach mogą być przydatne.

/-/Cosme Pedro de Médici-Catalán
Kosma Medycejsko-Kataloński
Książę Monderii
Obrazek
Awatar użytkownika
ABW
Posty: 815
Rejestracja: 9 gru 2015, 23:02
Numer GG: 47635658
NIM: 148603
Herb: a11
Lokalizacja: Eskalibur (Luindor)
Kontakt:

Re: Koronacja JKM Edwarda II

Post autor: ABW »

Wasza Królewska Mość!

Jakże miło mi było uczestniczyć w tak ważnej uroczystości jaką była Pańska koronacja. :)
Mimo,ze jestem chyba najświeższym obywatelem Dreamlandu, to bardzo się cieszę z wyboru nowego Króla.
Nie znam jeszcze wszystkich mechanizmów życia w Dreamlandzie, ale ze swojej strony życzę WKM wszystkiego najlepszego, spełnienia planów jakie Pan zakłada wypełnić i wprowadzenia w życie reform, które spowodują rozwój i otwarcie KD na nowych, młodych Obywateli.

Jeszcze raz wszystkiego dobrego Królu, może WKM zawsze na mnie liczyć. :)


Auksencjusz Butodziej
ObrazekObrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Pavel Svoboda
król-senior
Posty: 1139
Rejestracja: 13 wrz 2010, 15:02
Numer GG: 1935862
NIM: 509280
Kontakt:

Re: Koronacja JKM Edwarda II

Post autor: Pavel Svoboda »

Wasza Królewska Mość,

Składając życzenia pomyślnego panowania, pragnę wspomnieć rządy Jego Królewskiej Wysokości Marcina Mikołaja, które właśnie dobiegły końca. Panowanie JKW wyróżniło się długością i stabilnością. Jego Królewska Wysokość przeprowadził nas przez najgłębszy kryzys aktywności, jaki widziało Królestwo i opuszcza tron w chwili, gdy dostrzegamy pierwsze oznaki poprawy sytuacji.

Życzę Waszej Królewskiej Mości równie długiego i pomyślnego panowania. Wierzę, że, utrzymując kurs obrany przez poprzednika Waszej Królewskiej Mości, Dreamland za Waszego panowania będzie państwem przebudzającym się i stopniowo odzyskującym blask.

Niech żyje Król! Niech żyje Dreamland!
(-) Pavel Svoboda, r.s.
Polyna
Posty: 1173
Rejestracja: 2 kwie 2013, 16:08
NIM: 278556

Re: Koronacja JKM Edwarda II

Post autor: Polyna »

Towarzyszki, towarzysze!

Desygnowanie tow. de Brolle’a na głowę państwa dreamlandzkiego było dla mnie – jak i dla wielu osób – wielkim zaskoczeniem. Tow. de Brolle był dotychczas mi znany raczej z jego (skądinąd zaj*bistej) działalności dziennikarskiej – którą mam nadzieję będzie kontynuować i nie odłoży jej na bok – niż jakichkolwiek związków z polityką. Mimo to, skoro to już się stało, nie powątpiewam w słuszność tej desygnacji, wyraźnie jakieś powody dlaczego to on był najlepszym kandydatem być musiały.

Jako v-komunistka i republikanka nie zwykłam nigdy gratulować monarchom. Ale jako prezydentka Wandystanu, dawnego bliskiego sojusznika Dreamlandu na arenie międzynarodowej, ciężko mi nie zrobić w tym przypadku wyjątku. Dlatego też – towarzyszu de Brolle, powodzenia na nowej drodze v-życia! Szcziszczat!

I w jaki sposób się mogę zapisać do waszego fanklubu?

(—) Paulina Natalia Wileńska,
prezydentka Mandragoratu Wandystanu
Markus Arped
Posty: 1
Rejestracja: 20 gru 2015, 16:46
NIM: 869618
Kontakt:

Re: Koronacja JKM Edwarda II

Post autor: Markus Arped »

Obrazek
Wasza Królewska Mość,
Drodzy Obywatele Korony Ebruzów!


W imieniu Księstwa Sarmacji i Królestwa Baridasu składam Waszej Królewskiej Mości serdeczne gratulacje. Oficjalnie wstąpił Wasza Królewska Mość na tron Królestw Dreamlandu i Elderlandu, obejmując we władanie Wspólnotę Korony Ebruzów. Nie będzie to misja łatwa, ale gorąco wierzę, że działania, które podejmie Wasza Królewska Mość, poskutkują jej odrodzeniem.

Dotychczas młode pokolenie mikronautów miało możliwość obserwowania poczynań Waszej Królewskiej Mości przede wszystkim na łamach „Kuriera”, który to stał się — zaryzykuję to stwierdzenie — najbardziej opiniotwórczym medium w mikroświecie. Jestem głęboko przekonany, że Królestwa, nad którymi swoją pieczę roztoczy Wasza Królewska Mość, czeka podobny rozkwit.

Pokładam również nadzieję w dalszy rozwój stosunków dreamlandzko-sarmackich, których przełomowym momentem, zdaje się, były wizyty Jego Królewskiej Wysokości Marcina I Mikołaja w Grodzisku i Almerze w maju 2015 r. Pokazały, że współpraca między naszymi państwami jest możliwa.

Dziękuję za zaproszenie na uroczystość.

Niech żyje Król!

(—) Markus Arped,
Kanclerz Sarmacji,
Wicekról Baridasu.
Awatar użytkownika
Karolina Aleksandra
król-senior
Posty: 1954
Rejestracja: 25 wrz 2012, 20:23
NIM: 430209
Herb: k14
Lokalizacja: Ekorre
Kontakt:

Re: Koronacja JKM Edwarda II

Post autor: Karolina Aleksandra »

Wasza Królewska Mość!

W imieniu swoim, jak i Dworu Książęcego Jego Książęcej Mości Tomasza Ivona Hugona dołączam się do życzeń i gratulacji Kanclerza. Niech się szczęści i Królestwu, i Królowi. A ten rok był niewątpliwie rokiem zmian w Dreamlandzie. Nie mam wątpliwości, że w 2016 będzie zaś jeszcze lepiej, zwłaszcza po wysłuchaniu mowy tronowej. Nie będzie łatwo, ale gdyby nie było trudno — byłoby nudno. A podążając za wątkiem Aten i Sparty, parafrazując popularne powiedzenie — „this is Dreamland”.

Bardzo dziękuję także za indygenat i Order Czerwonego Orła. Zazwyczaj w takich sytuacjach mówi się kurtuazyjnie — „nie spodziewałem się”. Cóż, ja się nie spodziewałam zupełnie serio. Jestem niezmiernie zaszczycona.

Vivat Rex!
Awatar użytkownika
APRS
król-senior
Posty: 842
Rejestracja: 19 sie 2010, 19:20
Numer GG: 2587993
NIM: 607400
Lokalizacja: aktualnie: Sangajokk
Kontakt:

Re: Koronacja JKM Edwarda II

Post autor: APRS »

Wasza Królewska Mość,

Mowa Koronacyjna to świetna okazja dla zwięzłego zarysowania programu nowego panowania. Kto nie żyje dla Królestwa, jest bezużyteczny. Twarde, szorstkie, ale ze wszech miar prawdziwe. Jestem pod wrażeniem odważnej szczerości Waszej Królewskiej Mości i z całego serca życzę zarówno Królestwom obu Koron, jak i Waszej Królewskiej Mości osobiście, aby symbolicznie rozpoczynające się dziś panowanie było faktycznie nowym otwarciem.

Dziękuję za zaproszenie do wzięcia udziału w uroczystościach.

(-) Artur Piotr, RS.
Awatar użytkownika
Morfeusz
Posty: 16
Rejestracja: 23 mar 2013, 21:38
NIM:
Kontakt:

Re: Koronacja JKM Edwarda II

Post autor: Morfeusz »

Obrazek
Wasza Królewska Mość,

W imieniu Solardyjczyków i Cyberyjczyków gratuluje zarówno JKM Edwardowi II objęcia tronu jak i nowego władcy wszystkim poddanym krajów dynastii ebruzkiej.

Silny sąsiąd, w dodatku historycznie nam bliski, to gwarancja bezpiecznego i przyjaznego współistnienia dlatego tak cieszy stabilny rozwój sąsiada mimo tylu zmian na tronie na przestrzeni lat. Mam nadzieję, że Wielkie Księstwo Solardii, będąc w istocie na uboczu współczesnego mikroświata, nadal pozostanie bliskie sercom Dreamlandczyków i Elderlandczyków. Obecne święto to triumf Dreamlandu i bez względu na wszystko świętujemy wraz ze wszystkimi Dreamlandczykami.
Morfeusz Lucjusz Tyler
Wielki Książę Solardii

www.solardia.org
Awatar użytkownika
Edward II
król-senior
Posty: 1730
Rejestracja: 7 sie 2010, 22:59
Numer GG: 8606140
NIM: 873817
Lokalizacja: Domena Królewska - Ekorre
Kontakt:

Re: Koronacja JKM Edwarda II

Post autor: Edward II »

Serdecznie dziękuję za wszystkie życzenia i wyrazy sympatii. Mam nadzieję, że będzie to - dla nas wszystkich - wyjątkowy rok.

  • (-) Edward II, r.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości