Do dreamlinbusów

Powiększanie wspólnego dobra, walki o władzę. Esencja dreamlandzkiego życia.
Awatar użytkownika
Albon
Posty: 480
Rejestracja: 12 lis 2011, 16:19
NIM: 570699
Kontakt:

Do dreamlinbusów

Post autor: Albon »

Sie ma!

Chcialbym Wam napisac kilka prawd o KD.

- nie kazdy w KD ma w lipcu i sierpniu wakacje, wyobrazcie sobie ze sa tutaj tez ludzie ktorzy pracuja.

- nie każdy w KD ma rodzine tylko w mikronacji sa tez tacy ktorzy maja prawdziwa rodzine w realu.

- nie kazdy w KD jest nieomylny - sa tutaj ludzie ktorzy 10-20-30 lat temu doszli do wniosku ze nieomylni nie sa (po skonczeniu podstawówki)

- nie kazdemu chce sie czytac (i ma na to czas) 24689 zdaniowe bezsensowne w naszej sytuacji pisma, paragrafy, prawa i inne bzdury.

- sa tutaj ludzie ktorzy przez nascie lat w KD zrobili tyle ile niektorzy mlodzi gniewni nie zrobia przez nastepne 20 ...o ile dreamland przetrwa te gimbusowe podejscie.

...aaa nie chce mi sie juz pisac ....

pozdrawiam Albon
Audiatur Et Altera Pars

Z TRZECIEJ CHAŁUPY
Awatar użytkownika
Otton van der Berg
Posty: 1104
Rejestracja: 22 gru 2012, 14:02
NIM: 108161
Lokalizacja: Alahambra/Unia Saudadzka
Kontakt:

Re: Do dreamlinbusów

Post autor: Otton van der Berg »

zgodzę się bo kto by się z tym nie zgodził
(-)Wicehrabia Otton van der Berg OOIII ONZII
Obrazek
ObrazekObrazek>>>
Lenno Alhambra
Siergiusz Asketil
Posty: 1368
Rejestracja: 14 sty 2013, 18:54
Numer GG: 44811514
NIM: 786851
Herb: s06
Lokalizacja: Alizon
Kontakt:

Re: Do dreamlinbusów

Post autor: Siergiusz Asketil »

W sensie, że to do mnie? Pozwolę sobie pozostawić bez komentarza :)
(—) Siergiusz markiz Asketil
Dreamlandczyk, Baridajczyk, Frustrat
Awatar użytkownika
Sted Asketil
król-senior
Posty: 1043
Rejestracja: 7 sie 2011, 12:37
NIM: 121212

Re: Do dreamlinbusów

Post autor: Sted Asketil »

Oczywiscie ze sie nie zgodze... zabawa zabawa ale gdy ktos podejmuje sie pewnych obowiazkow, powienien postarac sie choc w miare rzetelnie je wypelniac. Zwlaszcza gdy co chwile chwalimy sie swoim wiekiem i porownujemy sie do tych "dreamlinbusów".

Nie masz wystarczajaco duzo czasu by byc poslem? Zajmij sie czyms innym co nie bedzie absorbowac nadmiernie Twej uwagi.

Przykro mi to mowic Albon, ale dajesz bardzo brzydkie swiadectwo "swemu pokoleniu" Dreamlandczykow - rowniez mi.


Sted Asketil
Awatar użytkownika
Marcin Mikołaj
król-senior
Posty: 1302
Rejestracja: 29 gru 2011, 14:52
Numer GG: 6042777
NIM: 906544
Lokalizacja: Domena Królewska - Ekorre; Zjednoczone Księstwo - Książęce Miasto Buuren
Kontakt:

Re: Do dreamlinbusów

Post autor: Marcin Mikołaj »

Albonie,

Nie wiem dlaczego określasz w ten sposób mieszkańców Królestwa, ja również posiadam inne zajęcia, które absorbują moją uwagę, także potrzebuję czasu dla siebie, dla swoich przyjaciół, rodziny, także muszę popracować poza Królestwem i zrealizować zadania, które przede mną stoją. Jak wskazał Sted, zabawa zabawą zawsze pozostanie, ale szanujmy siebie i prace innych, a kiedy bierzemy na siebie obowiązki wywiązujmy się z nich w miarę możliwości.

(-) Marcin Mikołaj, R.
Awatar użytkownika
Panevnick
Posty: 841
Rejestracja: 20 sie 2010, 20:15
NIM: 300929
Lokalizacja: Morland, Satrina
Kontakt:

Re: Do dreamlinbusów

Post autor: Panevnick »

Szanowni przedmówcy,

Problemem nie jest zaangażowanie czy jego brak w wykonywanie obowiązków, lecz stworzenie klimatu, żeby się chciało aktywnie zaangażować.

Twórzmy taki klimat. Zapomnijmy o urazach. Liczy się tylko przyszłość i Dreamland.
(-) Paul diuk von Panevnick
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości