Komunikat Dworu - Odwolana audiencja

Powiększanie wspólnego dobra, walki o władzę. Esencja dreamlandzkiego życia.
Awatar użytkownika
Dino von Djokić-Krieg
Posty: 156
Rejestracja: 27 kwie 2013, 12:58
NIM: 482866
Lokalizacja: Morland, Satrina
Kontakt:

Komunikat Dworu - Odwolana audiencja

Post autor: Dino von Djokić-Krieg »

Dreamlandczycy,

Kancelaria Królewska pragnie powiadomić, że w związku z problemami technicznymi Jego Królewskiej Mości polegającymi na połączeniu z Internetem Dwór zmuszony został
do odwołania audiencji generalnej w okazji Święta Królestwa.

Wstępnie odchody Święta Królestwa z uwagi na powyższy problem i jutrzejszy zjazd dreamlandzki zostały przeniesione na niedzielę 3 sierpnia br. na godzinę 19.00 kanalu #5 prowincji IRC.

Korona Dreamlandzka pragnie przeprosić wszystkich mieszkańców za zaistniałą sytuację.
Dano,
w Pałacu Królewskim
Dreamopolis, 01.08.2014r
(-)Dino baron von Djokić-Krieg
Lord Kanclerz
Siergiusz Asketil
Posty: 1368
Rejestracja: 14 sty 2013, 18:54
Numer GG: 44811514
NIM: 786851
Herb: s06
Lokalizacja: Alizon
Kontakt:

Re: Komunikat Dworu - Odwolana audiencja

Post autor: Siergiusz Asketil »

To teraz będę wredny. Poziom aktywności społecznej do której doszliśmy jest tragiczny. Nie winię za to Jego Królewskiej Mości, ponieważ to właśnie JKM działa tutaj najwięcej. Dziwi mnie to niejednokrotnie, że jeszcze mu się chce, w tak ciężkich czasach.

W ostatnim czasie zostałem wielkim pesymistą, ale dziś wierzyłem w powrót aktywnego Dreamlandu. Wierzyłem, że wszyscy ruszą swoje dupska i powędrują na kanał. Naszego dnia nie zepsuły problemy techniczne Monarchy, ale zainteresowanie społeczeństwa, które po prostu olało sprawę. Rząd, jedna osoba spoza rządu oraz anonim - to ma być pierwszy sierpnia? Wstydźcie się.
(—) Siergiusz markiz Asketil
Dreamlandczyk, Baridajczyk, Frustrat
Awatar użytkownika
Sted Asketil
król-senior
Posty: 1043
Rejestracja: 7 sie 2011, 12:37
NIM: 121212

Re: Komunikat Dworu - Odwolana audiencja

Post autor: Sted Asketil »

Przynajmniej ja będę w niedziele :)

Pozdrowka z trasy
Awatar użytkownika
Tobiasz von Richtoffen
Posty: 324
Rejestracja: 18 mar 2013, 20:13
NIM: 505889
Lokalizacja: Persepolis
Kontakt:

Re: Komunikat Dworu - Odwolana audiencja

Post autor: Tobiasz von Richtoffen »

jedna osoba spoza rządu
:)

Miło się z panem rozmawiało wtedy na IRC, z tym że byłem pewien że porozmawiamy także podczas obchodów. Niestety do tego nie doszło.
Książę Aryunu, Książę Irkunu, Styrsman Żuław, Jarl Soligt, Baron Royanlandu, Sołtys Rotterhirshbergu, Ostatni Duce Santanii, Marszałek RLS, Pan na Łakamakafą.
Awatar użytkownika
Otton van der Berg
Posty: 1104
Rejestracja: 22 gru 2012, 14:02
NIM: 108161
Lokalizacja: Alahambra/Unia Saudadzka
Kontakt:

Re: Komunikat Dworu - Odwolana audiencja

Post autor: Otton van der Berg »

Widać nie wszyscy mogli dotrzeć, proszę niepotrzebnie nie uruchamiać się Ekscelencjo Sergiuszu. Jestem pewien że dzisiaj na ircu będzie znacznie lepszy poczet obywateli, w sensie lepszy=liczniejszy. Osobiście zrobię co mogę by dotrzeć na miejsce, wczoraj niestety musiałem wybyć z posesji.
(-)Wicehrabia Otton van der Berg OOIII ONZII
Obrazek
ObrazekObrazek>>>
Lenno Alhambra
Awatar użytkownika
Tobiasz von Richtoffen
Posty: 324
Rejestracja: 18 mar 2013, 20:13
NIM: 505889
Lokalizacja: Persepolis
Kontakt:

Re: Komunikat Dworu - Odwolana audiencja

Post autor: Tobiasz von Richtoffen »

Wstępnie odchody Święta Królestwa z uwagi na powyższy problem i jutrzejszy zjazd dreamlandzki zostały przeniesione na niedzielę 3 sierpnia br. na godzinę 19.00 kanalu #5 prowincji IRC.
Jestem pewien że dzisiaj na ircu będzie znacznie lepszy poczet obywateli, w sensie lepszy=liczniejszy. Osobiście zrobię co mogę by dotrzeć na miejsce, wczoraj niestety musiałem wybyć z posesji.
Ale po co WE dzisiaj wiele osób na IRC, skoro obchody są w niedzielę :)
Książę Aryunu, Książę Irkunu, Styrsman Żuław, Jarl Soligt, Baron Royanlandu, Sołtys Rotterhirshbergu, Ostatni Duce Santanii, Marszałek RLS, Pan na Łakamakafą.
Awatar użytkownika
Otton van der Berg
Posty: 1104
Rejestracja: 22 gru 2012, 14:02
NIM: 108161
Lokalizacja: Alahambra/Unia Saudadzka
Kontakt:

Re: Komunikat Dworu - Odwolana audiencja

Post autor: Otton van der Berg »

a tak, chodziło o niedzielę, niedopatrzenie ;-)
(-)Wicehrabia Otton van der Berg OOIII ONZII
Obrazek
ObrazekObrazek>>>
Lenno Alhambra
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości