[Kancelaria Premiera] Briefing

Powiększanie wspólnego dobra, walki o władzę. Esencja dreamlandzkiego życia.
Krystyna
NIM: 832946
Kontakt:

Re: [Kancelaria Premiera] Briefing

Post autor: Krystyna »

Panowie

Zdecydowanie nie podoba mi się w jaką stronę zmierza ta dyskusja. Może jestem młoda i niedoświadczona, ale zauważyłam że jest nas tu mimo wszystko niewielu chętnych do działania - ba sama aktywnością nie napawam. Zamiast się kłócić, wypominać i robić awantury trzeba się zebrać razem i wspólnie w pokoju starać się rozwijać nasze Królestwo.

Dla tego też Apeluję o powściągliwość. Razem znaczy lepiej!
Dumna obywatelka Unii

Awatar użytkownika
Alfred
Pierwszy Minister
Numer GG: 47634183
NIM: 196135
Kontakt:

Re: Odp: [Kancelaria Premiera] Briefing

Post autor: Alfred »

Panie Premierze,

Serdecznie kibicuję przyszłej działalności rządu (muszę jednak zauważyć, że nie został on wzmocniony kadrowo, bo są w nim trzy osoby zamiast czterech). Wierzę, że zapewni on Dreamlandowi stabilność na poziomie zwłok pod dziesięcioma metrami gruntu.

Ale ja jednak wolę świeże powietrze. Mam nadzieję, że i mnie w działalności za granicą będzie Pan życzył powodzenia.
(—) Alfred de Ebruz, r. s.
Pierwszy Minister, Główny Inżynier Królewski

Awatar użytkownika
Panevnick
NIM: 300929
Kontakt:

Post autor: Panevnick »

Szanowny Panie Ministrze,

Każdemu życzę powodzenia na drodze, którą obiera. Tak samo, a może bardziej, życzę powodzenia każdej inicjatywie, która łączy a nie dzieli.
Na forum Rządu zaapelowałem, aby porzucić urazy i działać wspólnie, a gdyby to było niemożliwe skłonny byłem ustąpić. Apel nadal jest aktualny i ręka wyciągnięta.

Z bólem patrzę na całą sytuację. O co chodzi? Bo jeżeli o moją osobę, to ja, jak powiedziałem Jego Królewskiej Mości, w każdej chwili jestem do dyspozycji Korony, tak jak jestem do dyspozycji Dreamlandczyków. Z tych powodów oddaje się pod osąd obywateli w osobnej ankiecie.
(-) Paul diuk von Panevnick

Awatar użytkownika
Alfred
Pierwszy Minister
Numer GG: 47634183
NIM: 196135
Kontakt:

Re: Odp: [Kancelaria Premiera] Briefing

Post autor: Alfred »

Panie Premierze,

Pan akurat ze swoich rządowych obowiązków się wywiązywał - może nie zgadzam się z Panem w pewnych kwestiach, ale to co innego.

Jednakże roztaczanie protekcji nad urzędnikami zwyczajnie nie stającymi na wysokości zadania, a mój i mojego ojca sprzeciw wobec tego określanie "destabilizowaniem sceny politycznej", jakbyśmy prowadzili działalność wywrotową, czy "powodzenia w pełnieniu urzędu Prefekta Generalnego", które ja osobiście odbieram jako "zabieraj się do Sarmacji" - to jest już bardzo nie tak i odebrało mi chęci do prób poprawy sytuacji w Królestwie. Mogłem pracować mimo braku cudzej aktywności, ale na przekór ukontentowanym stanem obecnym nie będę, bo są bardziej satysfakcjonujące zajęcia.
(—) Alfred de Ebruz, r. s.
Pierwszy Minister, Główny Inżynier Królewski

Awatar użytkownika
Panevnick
NIM: 300929
Kontakt:

Post autor: Panevnick »

Panie Ministrze,

Jako Premier i stary Dreamlandczyk, który wiele już w Królestwie przeżył i widział, nie obawiam się dyskusji i nie obrażam gdy ktoś do mnie napisze: stary, chyba nie jest najlepiej, możemy dalej działać, ale trzeba zrobić to..., to... i to... .
Myślę, że na taką rozmowę jeszcze nie jest za późno. Cały czas rękę mam wyciągniętą do zgody. A jeżeli jestem problemem to nie ma sprawy, nie jestem przyspawany do stanowiska. Ważniejsze jest rozwiązywanie problemów.
(-) Paul diuk von Panevnick

ODPOWIEDZ

Wróć do „Polityka”