Dlaczego kandyduję - może być ostro ...

Powiększanie wspólnego dobra, walki o władzę. Esencja dreamlandzkiego życia.
Awatar użytkownika
Albon
Posty: 480
Rejestracja: 12 lis 2011, 16:19
NIM: 570699
Kontakt:

Dlaczego kandyduję - może być ostro ...

Post autor: Albon »

Wszystkim którzy się poczują obrażeni przypominam że to tylko zabawa ;)

Witam

Drodzy Dreamlandczycy!

Może kilku z Was zastanawia się po co ten stary zrzęda Albon kandyduje na posła IP KD?
Śpieszę z wyjaśnieniami. Patrząc na obecny skład polityków (i ich programy) kandydujących do IP KD nasuwa się nieodparcie że jest tam za dużo humanistów. Wiecie jaki mam stosunek do humanistów ... Pomyślałem że przydałby się w IP KD jakiś poseł który byłby wentylem i hamulcowym. Wentylem dla zbytniej ilości wylanej wody w czasie nic nie wnoszących przemówień, sprzeczek ... ogólnie wodolejstwa humanistów. Hamulcowym dla powstrzymywania zalewu nowych praw, ustaw i innego badziewiajstwa tworzonego żeby Dreamland rósł w siłę i odgrywał pierwsze skrzypce w mikroświecie (w wodolejstwie i natłoku ustaw ...). Myślę patrząc na "ogromne" zaangażowanie społeczeństwa w życie KD że mamy już tego dyktatu humanistów-prawników-wodolejców dosyć. W gruncie rzeczy poza nowymi ustawami nic Ich już nie interesuje, wszelkie inicjatywy "poza ustawowe" są zbywane milczeniem a osoby w to zaangażowane tępione w humanitarny (humanistyczny hehe) czy tez mniej humanitarny sposób.

Drodzy potencjalni wyborcy!

Mogę Wam obiecać że jeśli dostanę się do IP KD to nie wyjdę z propozycja żadnej nowej ustawy, ba prawdopodobnie nie poprę także żadnej nowej ustawy która będzie miała więcej niż 25 słów (czyli patrząc na partię kandydujące do IP i ich miłość do wodolejstwa nie poprę żadnej ustawy...).
Nawet szeptem nie skrytykuję nikogo kto będzie chciał robić coś z systemem gospodarczym choćbyśmy mieli płacić w różowych słoniach i kupować latające spodki - wiem czym się kończy krytyka systemorobców i wiem że lepiej niedorobiony system niż żaden przez następne 15 lat.
Obiecuję że nadal nie będę lubił humanistów-prawników nawet za cenę nieodprowadzenia mnie po następnym spotkaniu w realu na dworzec.
Obiecuję że nadal tak jak 90% społeczeństwa nie będę czytał żadnej ustawy poza tytułem.

Jeśli choć trochę leży Wam na sercu dobro Dreamlandu, chęć walki z zalewającym naszą mikronacje spamem (mam na myśli nowe ustawy itd), dążenie do dobrej zabawy a nie nudnego czytania to proszę zagłosujcie na mnie. Nie zawiodę Was!

Pozdrawiam hrabia Albon z Cintry

Pewnie już kiedy to czytacie były szef SSKD
były kolega kilku humanistów
ale cały czas ten sam sarkastyczny, złośliwy i zrzędliwy dinozaur.
Audiatur Et Altera Pars

Z TRZECIEJ CHAŁUPY
Awatar użytkownika
Tobiasz von Richtoffen
Posty: 324
Rejestracja: 18 mar 2013, 20:13
NIM: 505889
Lokalizacja: Persepolis
Kontakt:

Re: Dlaczego kandyduję - może być ostro ...

Post autor: Tobiasz von Richtoffen »

Albon na posła!

(niestety nie mogę głosować :( )
Książę Aryunu, Książę Irkunu, Styrsman Żuław, Jarl Soligt, Baron Royanlandu, Sołtys Rotterhirshbergu, Ostatni Duce Santanii, Marszałek RLS, Pan na Łakamakafą.
Awatar użytkownika
Pavel Svoboda
król-senior
Posty: 1139
Rejestracja: 13 wrz 2010, 15:02
Numer GG: 1935862
NIM: 509280
Kontakt:

Re: Dlaczego kandyduję - może być ostro ...

Post autor: Pavel Svoboda »

Za długie, nie czytałem. Więcej konkretów, panie Hrabio i mniej lania wody!
(-) Pavel Svoboda, r.s.
Awatar użytkownika
Konstancja Albertosiga
Posty: 22
Rejestracja: 24 mar 2013, 16:17
Numer GG: 45570083
NIM: 000000
Kontakt:

Re: Dlaczego kandyduję - może być ostro ...

Post autor: Konstancja Albertosiga »

Jednym słowem: humaniści na uniwersytety, ekonomiści do Izby?
prof. net. Konstancja Albertosiga
IV Archont Królestwa Surmeńskiego
Ambasador Królestwa Surmeńskiego


Dawniej: Celestyna Sinalenno
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości