Moje odejście

Powiększanie wspólnego dobra, walki o władzę. Esencja dreamlandzkiego życia.
Robert I, RS.
król-senior
Posty: 605
Rejestracja: 22 cze 2010, 10:09
Numer GG: 3258225
NIM: 833216
Herb: r02
Lokalizacja: Ekorre, Książęce Miasto Buuren
Kontakt:

Moje odejście

Post autor: Robert I, RS. »

Drodzy Dreamlandczycy,

Na każdego kiedyś przychodzi pora - mnie właśnie moja dopadła. Niestety zmuszony jestem zakończyć definitywnie rozdział pt. mikronacje. W Królestwie spędziłem ponad 6 lat - lat bardzo udanych, wiele się tutaj nauczyłem, miałem okazję wiele zrobić dla Królestwa i - nieco podsumowując te lata - chyba mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że zrealizowałem się w pełni. Ocenę mojej pracy pozostawię właściwym do tego osobom i historii.

Przez te wszystkie lata poznałem tutaj wiele wspaniałych osób, nawiązałem kilka bliższych znajomości. Nie sposób będzie podziękować wszystkim, części już między nami nie ma. Pozwólcie, że nikogo imiennie nie wymienię, ponieważ nie chciałbym - przez swoją starczą ( :) ) już pamięć - kogoś pominąć i tym samym urazić.

Majątkiem swym rozporządziłem już wedle uznania. Prawa autorskie do prac opublikowanych na Wydziale Prawa UKD pozostaną w dyspozycji Uniwersytetu - mojego drugiego domu w Królestwie.

Dziękuję wszystkim za te 6 wspólnych lat świetnej zabawy i wytężonej pracy dla Królestwa. Jestem dumnym Dreamlandczykiem i takim pozostanę. Razem osiągnęliśmy wiele i jestem pewien, że jeszcze wiele będziecie w stanie osiągnąć. Trzymam kciuki i życzę powodzenia, a młodym obywatelom Królestwa chcę powiedzieć, aby nie poddawali się w trudnych chwilach, bo nawet największy trud w końcu kiedyś zaowocuje i przyniesie upragnioną satysfakcję.

Żegnajcie,
Robert
(-) Robert I, RS.
dr net. nauk prawnych
Awatar użytkownika
APRS
król-senior
Posty: 842
Rejestracja: 19 sie 2010, 19:20
Numer GG: 2587993
NIM: 607400
Lokalizacja: aktualnie: Sangajokk
Kontakt:

Re: Moje odejście

Post autor: APRS »

Wasza Królewska Wysokość,

To nie jest dobra wiadomość ani dla mnie, ani dla Królestwa. Wielokroć Wasza Królewska Wysokość dawał nam wszystkim dowód swojego przywiązania i zaangażowania w Królestwo i dobro jego mieszkańców. To niewątpliwie Wasza Królewska Wysokość w trakcie swojego panowania przyczynił się do tego, że zaakceptowaliśmy nowe, trudne okoliczności i staramy się do nich obecnie dostosować na miarę skromniejszych możliwości. To Wasza Królewska Wysokość nie bał się dawać przysłowiowego "zielonego światła" Korony dla różnego rodzaju inicjatyw, które nieortodoksyjne jak na nasze warunki, miały zawsze na celu w możliwie szerokim zakresie uchronienie Królestwa przed negatywnymi następstwami kryzysu demograficznego.

Mam świadomość, że decyzja została przemyślana. Chciałbym jednak, by jak to mieliśmy ostatnimi czasy okazję obserwować, spektakularne odejście zakończyło się ostatecznie jeszcze bardziej spektakularnym powrotem, czego Waszej Królewskiej Wysokości, a bardziej nawet - Królestwu, obu Królestwom - życzę.
Edward I Artur

Re: Moje odejście

Post autor: Edward I Artur »

Wasza Królewska Wysokość,

Miałem rozpocząć od zdania, że "zawsze szkoda, gdy Dreamlandczyk ogłasza swoje odejście". Zupełnie jasne jednak, że tym razem tego rodzaju słowa byłyby sztampą. Tym razem szkoda znacznie bardziej. Dziękuję Ci, Wasza Królewska Wysokość, Robercie, za te lata spędzone w Dreamlandzie. O Twoim zamiarze odejścia wiedziałem już od jakiegoś czasu, ale miałem nadzieję, że jednak zrezygnujesz z jego realizacji. Szanuję tę decyzję, tak jak i uszanowano moją kilka miesięcy temu. Liczę jednak, że do nas wrócisz. Zmartwychwstanie bywa może kłopotliwe, ale z całą pewnością nie przekracza możliwości żadnego Dreamlandczyka.

A więc - powodzenia i (być może) do zobaczenia!

--
(-) E.A. Krieg
Awatar użytkownika
Sted Asketil
król-senior
Posty: 1043
Rejestracja: 7 sie 2011, 12:37
NIM: 121212

Re: Moje odejście

Post autor: Sted Asketil »

Wiem z wlasnego doswiadczenia ze teskno za Dreamlandem - mam nadzieje ze jeszcze sie "zobaczymy" :)

Rowniez dziekuje za ten milo spedzony czas - wszystkiego dobrego :)
Paweł von Gratz
Posty: 3
Rejestracja: 17 lut 2012, 16:02
NIM:
Kontakt:

Re: Moje odejście

Post autor: Paweł von Gratz »

Robercie,

To był zaszczyt móc pracować z Tobą jeszcze za Twych Morlandzkich początków :) Twoja wiadomość na forum zmusiła mnie do ponownego przybycia na Dreamlandzką Ziemię celem złożenia Ci tego pożegnania.


Łączę wyrazy szacunku,
Paweł hrabia von Gratz
Cintryjczyk
Awatar użytkownika
Edward II
król-senior
Posty: 1730
Rejestracja: 7 sie 2010, 22:59
Numer GG: 8606140
NIM: 873817
Lokalizacja: Domena Królewska - Ekorre
Kontakt:

Re: Moje odejście

Post autor: Edward II »

Na tego typu posty odpowiadam tylko prywatnie. Natomiast Pavla von Gratza zachęcam do pozostania w naszym gronie. Z racji przysposobienia przez Rhadmora van Helisinga bodaj w 2007 r. przysługuje Waszej Ekscelencji w mikroświecie tytuł arcyksiążęcy, choć w Królestwie Dreamlandu, jeśli dobrze pamiętam, wicehrabiego. Wkrótce wybory. Może Wasza Ekscelencja zostanie z nami nieco dłużej i zdecyduje się kandydować do Izby Poselskiej?
Edward II, r.s.
Awatar użytkownika
Pavel Svoboda
król-senior
Posty: 1139
Rejestracja: 13 wrz 2010, 15:02
Numer GG: 1935862
NIM: 509280
Kontakt:

Re: Moje odejście

Post autor: Pavel Svoboda »

Właściwie nic nie mam do dodania, ale chciałbym pojawić się w tym wątku. Jestem bardzo wdzięczny Waszej Królewskiej Wysokości za wysiłek i pracę włożone w nasze Królestwo i życzę wszystkiego dobrego na przyszłość.
(-) Pavel Svoboda, r.s.
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Moje odejście

Post autor: Daniel von Witt »

Żal odejścia Waszej Królewskiej Wysokości. Zjednoczone Księstwo Furlandii i Luindoru pozostawać będzie niezmiernie wdzięcznym za posługę Waszej Królewskiej Wysokości oraz jeszcze bardziej dumnym móc szczycić się jednym z najpiękniejszych miast Furlandii noszącego nazwę na cześć Waszej Królewskiej Wysokości. W imieniu mieszkańców Unii Saudadzkiej życzę wszystkiego dobrego, nie kryjąc jednak nadziei, że zobaczymy się znów.

(-) Daniło de la Vega
Regent Zjednoczonego Księstwa
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości