Kryzys Dreamlandu

Powiększanie wspólnego dobra, walki o władzę. Esencja dreamlandzkiego życia.
Awatar użytkownika
Leszek van der Fryssau
Posty: 523
Rejestracja: 2 paź 2016, 17:45
NIM: 548063
Herb: l06
Lokalizacja: Koppenberg/Dhatar
Kontakt:

Kryzys Dreamlandu

Post autor: Leszek van der Fryssau »

Drodzy włodarze Dreamlandu,
Drodzy mieszkańcy i obywatele,
Drodzy przyjaciele,


pisze ten post, aby uświadomić społeczeństwo Dreamlandu, że przed nami stoi kryzys tożsamościowy i aktywnościowy, który powoli niszczy społeczeństwo i struktury państwa wypracowanie przez poprzedników. Zaobserwowałem przez rok, iż Pierwszy Minister nie wykazuje pozytywnej inicjatywy, tym odpływają nam obywatele. Jako iż wróciłem do Dreamlandu w 2020 roku, to zaobserwowałem iż centrowy de Ebruz, zapomina o swoich powinnościach i obowiązkach i stara się skłócić społeczeństwo. Za rządów centrolewicowego Szmejchela, panowała aktywność na stanowisku i zainteresowanie losem każdego obywatela. Ostatnie wybory i to co czyni de Ebruz, pokazują iż lordowie nie postawiły na dobrego "konia". Nie dopuszczenie do sprawowania do godności przez van der Fryssau, który po mimo prawicowych sympatii, dopuszczał możliwość ponadpartyjnego i ogólnodreamlandzkiego rządu. Próby jakkolwiek odbudowania prestiżu spełzły na niczym. Nawet chęć wysuwana przez van der Fryssau odbuwania podziału na trzy główne prowincje została odrzucona. Rok 2021 może spowodować otwartą wojnę domową między zwolennikami reform i a trwającymi w marazmie centroliberałami. Jeżeli w tej chwili rząd się weźmie do roboty, zacznie słuchać lud i współpracować z opozycją, to czeka nas nawet czarny scenariusz w postaci upadku Dreamlandu ew. podziału na dwa państwa lub też wystąpienia któryś prowincji ze struktur i pójścia własną lepszą drogą.

Tu mam słowa do władz.
Nie pozwólmy na upadek. Pogódźmy się. Wspólnie odbudujmy prestiż naszej wspólnej mikronacyjnej ojczyzny!

Z poważaniem
(-) baron Leszek van der Fryssau
Obrazek
𝓛𝓮𝓼𝔃𝓮𝓴 𝓿𝓪𝓷 𝓭𝓮𝓻 𝓕𝓻𝔂𝓼𝓼𝓪𝓾
________________________________________
(—) wicehrabia Leszek van der Fryssau
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości