Program Wyborczy JE Leszka van der Fryssau

Powiększanie wspólnego dobra, walki o władzę. Esencja dreamlandzkiego życia.
Awatar użytkownika
Leszek van der Fryssau
Posty: 523
Rejestracja: 2 paź 2016, 17:45
NIM: 548063
Herb: l06
Lokalizacja: Koppenberg/Dhatar
Kontakt:

Program Wyborczy JE Leszka van der Fryssau

Post autor: Leszek van der Fryssau »

Obrazek
CO CHCEMY?
Program wyborczy sir Leszka van der Fryssau
Drodzy Rodacy,
Drogie Rodaczki,


ostatnio nasz kraj przeżywał wiele zawirowań, co postawiło mnie w niewątpliwej sytuacji. Postanowiłem, kandydować na urząd Pierwszego Ministra.
Dlatego tutaj chciałbym przedstawić główne założenia mojego programu wyborczego:
  • Reforma administracyjna - powrót do dawnych prowincji Królestwa: Domena, Unia, Scholandia;
  • Reforma bankowa - przywrócenie fukcjonowania Centralnego Banku Dreamlandu;
  • Reforma personalna - przywrócenie godności Premiera w miejsc Pierwszego Ministra
    Główny Inżynier Królewski, Ministrem Cyfryzacji z mianowania JKM;
  • Reforma wojskowa - przywrócenie działalności armii oraz jej doinwestowanie. Obowiązkowa służba wojskowa.;
  • Reforma podatkowa - wprowadzenie obowiązkowego podatku rocznego - 1% ze zgromadzonych pieniędzy;
  • Polityka zagraniczna - wzmocnienie udziału w Unii Niepodległych Państw. Zachowanie własnego forum. Przedstawiciel Dreamlandu w we Wspólnym Zgromadzeniu UNP podległy Ministrowi Spraw Zagranicznych.;
  • Polityka Społeczna - wprowadzenie dla nowych obywateli programu Dobry Start dla Dreamlandczyka. Bezwrotna zapomoga w wysokości 1500 D. Na podstawowe cele.
  • Polityka dla rezygnujących/nieaktywnych lub wyrzuconych - pieniądze takiej osoby w przypadku rezygnacji z obywatelstwa lub wyrzucenia trafiają do Skarbu Państwa. W przypadku nieaktywnych wysyłamy ostrzeżenie o utracie w razie braku aktywności. W przypadku gdy osoba nieaktywna traci obywatelstwo, jego dochody przechodzą na Skarb Państwa.
Obrazek
(—) sir Leszek van der Fryssau
Kandydat na Pierwszego Ministra
Obrazek
𝓛𝓮𝓼𝔃𝓮𝓴 𝓿𝓪𝓷 𝓭𝓮𝓻 𝓕𝓻𝔂𝓼𝓼𝓪𝓾
________________________________________
(—) wicehrabia Leszek van der Fryssau
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości