Dymisja rządu

Powiększanie wspólnego dobra, walki o władzę. Esencja dreamlandzkiego życia.
Awatar użytkownika
Alfred
król-senior
Numer GG: 47634183
NIM: 196135
Kontakt:

Dymisja rządu

Post autor: Alfred »

Wasza Królewska Mość,

dziś stało się coś, co nigdy stać się nie powinno. Pełniący obowiązki marszałka parlamentu minister mojego rządu przekroczył swoje uprawnienia, aby utrącić skierowany przeciwko rządowi wniosek w sprawie wyrażenia wotum nieufności. Nie uczynił tego z mojego polecenia ani mojej inspiracji, jednak jako osoba, która wysunęła go na to stanowisko, niewątpliwie ponoszę pewną pośrednią odpowiedzialność za ów czyn. W związku z tym oddaję się do dyspozycji Waszej Królewskiej Mości.
(—) Alfred de Ebruz, r. s.
Awatar użytkownika
Aleksander
Król Dreamlandu i Scholandii
NIM: 435954
user_herb: a13
Kontakt:

Re: Dymisja rządu

Post autor: Aleksander »

Dostojny Pierwszy Ministrze,
Dreamlandczycy,

chciałbym podziękować Waszej Królewskiej Wysokości za ten czas pracy na rzecz Królestwa. Niewątpliwie w ciągu ostatniego dnia wydarzyły się rzeczy niezwykłe, jakkolwiek budzące głęboki niepokój. Zmuszeni jesteśmy zauważyć, iż w ciągu niecałych dwóch miesięcy naszego panowania wybieramy właśnie szóstego marszałka, a przed chwilą przedstawiliśmy Parlamentowi Królewskiemu nasze żądanie wyznaczenia kolejnego, trzeciego już Pierwszego Ministra. Sytuacja z pewnością stała się dość nieoczekiwanie dynamiczna.
(-) Alexander, Rex Dreamlandis et Scholandiæ
Awatar użytkownika
Leszek van der Fryssau
obywatel
NIM: 548063
user_herb: l06
Kontakt:

Re: Dymisja rządu

Post autor: Leszek van der Fryssau »

Wasza Królewska Mość,
Wasza Ekscelencjo,

wobec zaistniałej sytuacji, zgłaszam wniosek na nowego Pierwszego Ministra Królestwa Dreamlandu. Będę kontynuował politykę mojego przednika. Również chciałbym powołać Rząd Jedności Narodowej, który rozwiąże problemy, które w ostatnich wydarzyły i przeprowadzi kraj przez trudne czasy.
(—) sir Leszek van der Fryssau
ŁORF WWzGORF OGIII ONZIII
Burgrabia Miasta Koppenberg
Wicemarszałek Parlamentu Królewskiego
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polityka”