Nowy Rok, Nowy Dreamland

Powiększanie wspólnego dobra, walki o władzę. Esencja dreamlandzkiego życia.
Awatar użytkownika
RIIF
król-senior
Posty: 1887
Rejestracja: 27 lis 2015, 18:56
NIM: 747065
Herb: herb_kd_krolRCA
Kontakt:

Nowy Rok, Nowy Dreamland

Post autor: RIIF »

Panie, Panowie, Drodzy!

1 stycznia 2020 roku, swoista cezura dająca nam wszystkim nadzieję na nowe otwarcie, szansę na realizację postanowień i zmiany, które przyniosą nam dużo dobrego. Dokładnie tak jak w życiu realnym mamy szansę na zmiany tu, w mikronacjach, i gorąco chcę prosić Was o Wasze zaufanie. Jak wiecie złożyłem wniosek o referendum w sprawie odwołania dopiero co wybranego Premiera. Nie dlatego, że przegrałem wybory, a dlatego, że Premier wraz ze swoim wyborem zniknął. Jego nieobecność trwa już przeszło dwa tygodnie i nie zanosi się, by miała się skończyć. Sam przekazał informacje, że ilość spraw go przytłoczyła, że miało być inaczej. Dreamland to doskonale rozumie, ja również to doskonale rozumiem, jednak Dreamland jest na takim zakręcie dziejowym, że musimy działać niezależnie od przeciwności, które nam pod nogi rzuca los.

Dlatego prosząc Was o poparcie referendum, teraz gdy jest ono zarządzone, proszę Was o zaufanie i oddanie głosu za odwołaniem Premiera van der Pohla i powołanie mnie tą drogą na to stanowisko - zgodnie z Ordynacją Wyborczą. Mój program już przedstawiałem - nie zmienił się on czasu, gdy ogłosiłem Manifest Nowej Ery Postalfredyzmu. Program ten omawiałem szerzej podczas formowania NEP KD, czy podczas serii wystąpień w Parlamencie Królewskim. Jak więc widzicie mam pomysł, konkretny plan, konkretną wizję i konkretne chęci. Ci z Was, którzy mnie poznali w czasie mej mikronacyjnej drogi wiedzą, że mam też determinację. I gotów jestem wszystkie te cechy poświęcić na rzecz Królestwa Dreamlandu. Od Was tylko zależy, czy zaufacie mi i pozwolicie wprowadzić Dreamland w nową erę, erę, w której musimy, pamiętając o tradycjach dwóch minionych dekad, odważyć się na działania, które diametralnie przebudują nasze środowisko. Otoczenie wokół nas się zmieniło, my, jeśli chcemy odzyskać szansę na rozwój, musimy się zmienić również.

W nadchodzący weekend odbywać się będzie głosowanie, zaufajcie mi i poprzyjcie odwołanie Premiera. Potem wesprzyjcie mnie w Parlamencie Królewskim kiedy będę wspólnie z Wami przeprowadzał niezbędne zmiany.

Chętnie odpowiem na Wasze pytania, wątpliwości, uwagi - jestem do Waszej dyspozycji. Odważmy się zmienić Dreamland.
Robert Fryderyk, c.s, r. s., p.s., KKdrOD, KCO
Awatar użytkownika
Tom Bond van Dromer
król-senior
Posty: 1
Rejestracja: 31 lip 2013, 22:23
NIM: 869987
Kontakt:

Re: Nowy Rok, Nowy Dreamland

Post autor: Tom Bond van Dromer »

Wasza Królewska Wysokość, Szanowni Państwo,

życzę wszystkim wszystkiego dobrego w Nowym Roku a całemu Królestwu - realizacji marzeń, planów i przedsięwzięć. Miło widzieć niegasnącą mimo wszystko aktywność oraz nowe pomysły dla Dreamlandu. Powodzenia!
(-) TomBond van Dromer, r.s.
Awatar użytkownika
RIIF
król-senior
Posty: 1887
Rejestracja: 27 lis 2015, 18:56
NIM: 747065
Herb: herb_kd_krolRCA
Kontakt:

Re: Nowy Rok, Nowy Dreamland

Post autor: RIIF »

Tom Bond van Dromer pisze: 3 sty 2020, 10:26 Wasza Królewska Wysokość, Szanowni Państwo,

życzę wszystkim wszystkiego dobrego w Nowym Roku a całemu Królestwu - realizacji marzeń, planów i przedsięwzięć. Miło widzieć niegasnącą mimo wszystko aktywność oraz nowe pomysły dla Dreamlandu. Powodzenia!
Wasza Królewska Wysokość!

Jest mi niezmiernie miło widzieć Was w naszych progach. Żywię przeto nadzieję, że to nie pierwszy i nie ostatni raz jak to czynicie. Życzę Wam najlepszego co tylko możliwe na ten Nowy Rok. Vivat Król Założyciel!
Robert Fryderyk, c.s, r. s., p.s., KKdrOD, KCO
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości