2019 - 2020

Powiększanie wspólnego dobra, walki o władzę. Esencja dreamlandzkiego życia.
Awatar użytkownika
RIIF
król-senior
Posty: 1887
Rejestracja: 27 lis 2015, 18:56
NIM: 747065
Herb: herb_kd_krolRCA
Kontakt:

2019 - 2020

Post autor: RIIF »

Ten rok był dla mnie, mikronacyjnie i dreamlandzko, niezwykle ciekawym. Wchodziłem w niego jako świeżo upieczony, narzucony społeczeństwu, Król Dreamlandu, kończę jako kandydat na Premiera Rządu Królewskiego. Od początku mojego pobytu musiałem zmierzyć się z ogromnym sprzeciwem, który niejednokrotnie w sposób wybredny wyrażano. Niemniej - nie uciekłem, zmierzyłem się z nim, i go przyjąłem, zmierzyłem się. Przyznaję, że była to dla mnie ogromna lekcja, którą jak sądzę odrobiłem z pożytkiem dla wszystkich. Rok 2019 okazał się dla mnie przełomowym głównie dlatego, że po wielu latach walki, starań, realizowania ambicji w końcu przeszedłem na pozycje, że mogę, a nie że muszę. I jest mi na nich niesamowicie wygodnie!

Jakie plany na kolejny czas? Zapowiadałem wycofanie się, nie pierwszy przecież raz, a czas pokazuje, że moja pomoc jest przydatna, daje mi satysfakcję realizowanie się w sposób kompletnie odmienny od dotychczasowego. Pomyślałem, że nic zatem na siłę i w tym zakresie. Dlatego przedłożyłem Królowi swoją kandydaturę na Rektora UKD, mając w planach dość istotną przebudowę/renowację systemu uniwersyteckiej edukacji w Dreamlandzie, a równocześnie przedłożyłem Wam, Narodowi, swoją kandydaturę na stanowisko Premiera Rządu Królewskiego - stanowisko niezwykle istotne do realizacji innych planów i celów, które zarysowałem w manifeście NEP KD. To Wy zdecydujecie już za kilka dni, czy dane mi będzie je realizować, czy też pozostawimy na stanowisku Premiera osobę, której de facto nie ma.

Życzę Wam wszystkiego co najlepsze! Życzę by żywiołowość wnoszących do naszego życia kolorytu dyskusji rosła, i rozwijała Dreamland. Życzę byśmy mimo różnicy poglądów uczyli się każdego dnia szanować wzajemnie i pokazali co to znaczy być dojrzałą mikronacją, i dojrzałym społeczeństwem. Życzę byśmy przyciągali do nas nowe osoby, które będą chciałby włączyć się w te dyskusje, w rozmowy, w budowę. Do siego Roku! Najlepszego!
Robert Fryderyk, c.s, r. s., p.s., KKdrOD, KCO
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości