Ból istnienia, czyli o "poważnych kandydatach"

Powiększanie wspólnego dobra, walki o władzę. Esencja dreamlandzkiego życia.
Awatar użytkownika
RIIF
król-senior
Posty: 1887
Rejestracja: 27 lis 2015, 18:56
NIM: 747065
Herb: herb_kd_krolRCA
Kontakt:

Ból istnienia, czyli o "poważnych kandydatach"

Post autor: RIIF »

Wybory Premiera już za chwilę. Od dwóch dni zamknięte listy, ruszyła debata... A kandydatów (kontrkandydatów, dla ścisłości, moich) ni widu, ni słychu. Trochę to smutne.

Służba Państwowa, służba państwu, obowiązek jaki chcemy na siebie wziąć to nie jest pierdu pierdu w zaciszu domowych pieleszy. Dreamland wymaga konkretnych działań, zdecydowanych działań, natychmiastowych działań. Wy zaś, moi drodzy, zachowujecie się nieodpowiedzialnie. Oczywiście - rozumiem real. Jednak nie uwierzę, że zabrakło trzydziestu minut by napisać odpowiedzi w debacie, uczynić ja ważną, pokazać że ma się pomysł.

Ubolewam.

Nie macie programu, nie macie chęci. Smucę się i wzywam Was do wstawienia autolepy na michę za niepoważne zachowanie.

Powodzenia w wyborach.
Robert Fryderyk, c.s, r. s., p.s., KKdrOD, KCO
Awatar użytkownika
Christien van der Pohl
Posty: 206
Rejestracja: 9 cze 2019, 22:50
NIM: 965923
Lokalizacja: Pałac Atving
Kontakt:

Re: Ból istnienia, czyli o "poważnych kandydatach"

Post autor: Christien van der Pohl »

Może sobie JKM ubolewać, pytania i tak zostały przygotowane pod głównie Pański program. Nie mniej tego, niech się JKM nie gorączkuje - czas mamy do 12 grudnia, a cierpliwość to ważna cecha władcza.
Obrazek




(-) Jego Książęca Mość Księstwa Furlandii i Luindoru
Christien van der Pohl
Awatar użytkownika
Maciej II
Gubernator Dreamlandu i Scholandii
Posty: 2989
Rejestracja: 20 sie 2018, 15:15
NIM: 591374
Kontakt:

Re: Ból istnienia, czyli o "poważnych kandydatach"

Post autor: Maciej II »

Tak właściwie to do 10. grudnia jest czas na odpowiedzenie na pytania z 1. Fazy.
Podejście niektórych kandydatów, to jest niestety podejście braku szacunku do cudzej pracy, kontrkandydatów i wyborców.
Co do pytań pod czyjś program - część pomysłów na pytania podrzucał mi JE Dmowski to jedno, a wy nie macie żadnych poważnych programów to drugie.

Szerzej wypowiem się na ten temat już po wyborach, ale dla mnie coś takiego to jest jednoznaczna czerwona kartka - i nie będę takiego podejścia wspierał w żaden sposób.
---

marszałek Maciej II zu Hergemon à de Ebruz - van der Pohl, r.s.

GABLOTA ODZNACZEŃ:
**Dreamlandzkie**
Order Korony Ebruzów - I Klasa
Krzyż Edwarda Artura z Brylantami

**Bialeńskie**
Order Bialeńskiej Gwiazdy Przyjaźni - Wielka Gwiazda
Medal Sił Zbrojnych - Złoty

**Rotryjskie**
Order Gołębicy i Oliwnej Gałązki - Kawaler

**Teutońskie**
Tytuł Obrońcy Teutonii
Awatar użytkownika
RIIF
król-senior
Posty: 1887
Rejestracja: 27 lis 2015, 18:56
NIM: 747065
Herb: herb_kd_krolRCA
Kontakt:

Re: Ból istnienia, czyli o "poważnych kandydatach"

Post autor: RIIF »

Christien van der Pohl pisze: 10 gru 2019, 20:17 Może sobie JKM ubolewać, pytania i tak zostały przygotowane pod głównie Pański program.
Jest to, oczywiście, kompletna bzdura. Niemniej nawet jeśli chce Szanowny Kolega żyć w takim przeświadczeniu to lekarstwem na to jest postawienie swoich pytań w kolejnej części debaty. Ja rozumiem czemu te pytania nie leżą Wam - nie macie programu. Ale naprawdę - staracie się o coś, chcecie zaufania ludzi, wyznaczać kurs Kraju przez kolejne 4 miesiące, a nie umiecie poświęcić im 30 minut by udzielić choćby skrótowych odpowiedzi i pokazać, że polityka to nie głaskanie się po kutaskach, a walka na argumenty. Smutne to patrzeć jak argumentów po prostu nie macie.
Robert Fryderyk, c.s, r. s., p.s., KKdrOD, KCO
Awatar użytkownika
Christien van der Pohl
Posty: 206
Rejestracja: 9 cze 2019, 22:50
NIM: 965923
Lokalizacja: Pałac Atving
Kontakt:

Re: Ból istnienia, czyli o "poważnych kandydatach"

Post autor: Christien van der Pohl »

Przez całe wybory prowadzi Pan JKM Fryderyku tylko i wyłącznie politykę prowokacyjną. To dobre posunięcie, ale ja nie zamierzam się z Panem kłócić, ponieważ zależy mi na dalszym trwaniu Królestwa. Uważam, że podział naszych zdań i dalsze sprzeczki jedynie spowodują spowolnienie tego procesu.

Odnośnie mojego podejścia i zdania JKM Macieja - wielokrotnie zarzucano mi obojętność wobec urzędu Premiera, nie wyrażę z tego tytułu jakichś niepotrzebnych zdań które mi potem zaszkodzą.
Obojętność jest mi wobec osoby prowadzącej to stanowisko, ponieważ zarówno Pan Dmowski jak i JKM Fryderyk to dobrzy politycy i uważam, że każdy z nich wie jak poprowadzić Królestwo do chwały.
Zarówno ja, moi koledzy rywale jak i obywatele niekandydujący chcemy dobrze. Każdy ma tylko swoją drogę aby do tego doprowadzić.
Natomiast stanowisko premiera samo w sobie to duży obowiązek i nigdy nie będzie mi obojętne. Jest to kredyt zaufania jaki dają obywatele jednej osobie, która kredyt powinna w całości oddać (oczywiście w znaczeniu aprobaty na zdanie obywateli).


Nie trzeba mi wsparcia w tych wyborach, nie czuję potrzeby szukania w ważnych personach mentorów. Bowiem osoby takie winny być bezstronne, i niech tak będzie.
Jestem kandydatem, który ma swoje zdanie i swojego zdania zamiar ma bronić.
Obrazek




(-) Jego Książęca Mość Księstwa Furlandii i Luindoru
Christien van der Pohl
Awatar użytkownika
Stanisław Dmowski
Posty: 1783
Rejestracja: 17 maja 2018, 09:04
NIM: 318196
Kontakt:

Re: Ból istnienia, czyli o "poważnych kandydatach"

Post autor: Stanisław Dmowski »

Przepraszam, ale do kogo Pan kieruje to swoje wezwanie do "autolepy w miche"? Do mnie? Toż sami sobie autoryzujcie w michę centralnie i może zmądrzejecie...
Awatar użytkownika
Aleksander
król-senior
Posty: 5759
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
Herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Re: Ból istnienia, czyli o "poważnych kandydatach"

Post autor: Aleksander »

Tak to się właśnie dzieje, gdy nie staję do wyborów. Nagle wszyscy czują swoją szansę. Ale pamiętajcie, dreamlandzki Cyrankiewicz jest tylko jeden!
(-) Alexander, r.s.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości