TRWA RENOWACJA FORUM DREAMLANDU — zgodnie z podjętymi przez najwyższe krajowe czynniki sprawcze decyzją rozpoczęła się renowacja dreamlandzkiego forum. W pierwszej kolejności dokonane zostały zmiany w strukturze forum głównego i forum dla mieszkańców. Konsolidacji uległo kilka działów, kilka zmieniło swoją nazwę. Uporządkowane zostały kwestie związane z bazą prawną (choć sama baza wciąż potrzebuje dużego nakładu pracy) jak i prasą działającą obecnie i ongi w Królestwie. Zmianom uległo również forum poświęcone zagranicy, jak i wstępnie usunięto kilka niepotrzebnych grup uprawnień. Kolejne działania zakładają dalsze porządki w kwestii uprawnień, zmiany na forach samorządów, uporządkowanie i ukształtowanie docelowej struktury, a na samym końcu migrację forum na nowy silnik. Wszelkie uwagi prosimy kierować na Discordzie oznaczając JKW Roberta II Fryderyka.

Aktywność na forach Królestwa Dreamlandu

Polityka, społeczeństwo, gospodarka, ekonomia i inne. Centralne miejsce dreamlandzkiej aktywności.
Awatar użytkownika
Erwin von Beckendorff
lord
Posty: 181
Rejestracja: 29 sty 2018, 13:10
Kontakt:

Aktywność na forach Królestwa Dreamlandu

Post autor: Erwin von Beckendorff » 7 lis 2019, 16:32

Na poniższych wykresach przedstawiam aktywność na forach prowincji i Królestwa Dreamlandu w dniach 16 października - 3 Listopada.

Obrazek


Obrazek

Jak można latwo zauważyć, najaktywniejsze było Królestwo Scholandii z wynikiem 68 nowych postów (18,5% całkowitej aktywności w tym okresie) i 10 nowych tematów (25% wszystkich nowych tematów w KD).
Na drugim miejscu mamy Unię Saudadzką - 11 postów (2% aktywności całkowitej) i 4 nowe tematy (10%)
Peleton zamyka najmniej aktywna prowincja Królestwa - Domena. 7 nowych postów (1,9%) i 1 nowy temat (2,5%).

Badanie zostało sporządzone wyłącznie w celach statystycznych, jednakowoż zapraszam państwa do komentowania jego wyników. Podobne badania będą teraz prowadzone cały czas i ich wyniki będą zamieszczane w tym temacie. Publikacja będzie następować (w miarę możliwości) 4 dnia każdego miesiąca.
(-)Erwin von Beckendorff
Lord PK
Tymczasowy Dowódca AS
Prezes Scholandzkiej Spółki Wydobywczej

Awatar użytkownika
Maciej II
Król Dreamlandu i Scholandii
Posty: 984
Rejestracja: 20 sie 2018, 15:15
Kontakt:

Re: Aktywność na forach Królestwa Dreamlandu

Post autor: Maciej II » 7 lis 2019, 16:38

Hmm, wygląda na to, że trzeba będzie uaktywnić się nieco w Domenie. Być może rozruszanie nieco idei kraju surmalajskiego, jako miejsca do prowadzenia bardziej PBFowej rozgrywki oraz dalsze ruchy w hrabstwie Odwilż #budujemyCyrankiewicze zapewnią tam nieco większą aktywność.

Awatar użytkownika
Stanisław Dmowski
Posty: 1278
Rejestracja: 17 maja 2018, 09:04
Lokalizacja: Rosario (Scholandia)
Kontakt:

Re: Aktywność na forach Królestwa Dreamlandu

Post autor: Stanisław Dmowski » 9 lis 2019, 20:48

Nie zdążyłem pochwalić, statystyk nam zawsze brakowało a ja osobiście lubię sobie patrzeć na statystyki. Przekazałem już Tobie uwagi co do tego, o co warto by było uzupełnić. No i oczywiście oczekuję następnych wykazów, miejmy nadzieję, że ten listopadowy będzie dla nas pozytywny zarówno ilościowo jak i treściowo.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Plac Seniorów”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość