TRWA RENOWACJA FORUM DREAMLANDU — zgodnie z podjętymi przez najwyższe krajowe czynniki sprawcze decyzją rozpoczęła się renowacja dreamlandzkiego forum. W pierwszej kolejności dokonane zostały zmiany w strukturze forum głównego i forum dla mieszkańców. Konsolidacji uległo kilka działów, kilka zmieniło swoją nazwę. Uporządkowane zostały kwestie związane z bazą prawną (choć sama baza wciąż potrzebuje dużego nakładu pracy) jak i prasą działającą obecnie i ongi w Królestwie. Zmianom uległo również forum poświęcone zagranicy, jak i wstępnie usunięto kilka niepotrzebnych grup uprawnień. Kolejne działania zakładają dalsze porządki w kwestii uprawnień, zmiany na forach samorządów, uporządkowanie i ukształtowanie docelowej struktury, a na samym końcu migrację forum na nowy silnik. Wszelkie uwagi prosimy kierować na Discordzie oznaczając JKW Roberta II Fryderyka.

Przysięga obywatelska

Polityka, społeczeństwo, gospodarka, ekonomia i inne. Centralne miejsce dreamlandzkiej aktywności.
Awatar użytkownika
matmax
minister
Kontakt:

Re: Przysięga obywatelska

Post autor: matmax » 22 paź 2019, 19:45

Ja, Mat Max von Salvepol, przysięgam, że jako obywatel dreamlandzki będę lojalny wobec Królestwa Dreamlandu, przestrzegał jego praw i wolności. Będę ze wszystkich swych sił wspierał Królestwo Dreamlandu i czynił wszystko co w mojej mocy na jego pomyślność.
Mat Max von Salvepol
Minister Spraw Wewnętrznych
Ambasador w Wandystanie i Sarmacji
Daniel von Witt pisze:
13 sty 2019, 02:15
Liczy się adrenalinka xD i na tym może już poprzrstane, chociaż głowa pełna jest myśli tym, co tu poruszone zostało nie mówiąc już nawet o tym, co zakryte.

Awatar użytkownika
Torkan Ingawaar
lord
Kontakt:

Post autor: Torkan Ingawaar » 22 paź 2019, 20:51

W zasadzie zgadzam się z Wittem, że obecni obywatele powinni być w jakiejś formie powiadomieni o nowym obowiązku, najlepiej mailowo. Nie widzę powodu, dla którego osoby zaglądające do nas rzadziej niż co dwa tygodnie miałyby zostać wykluczone ze wspólnoty obywateli w rezultacie niezłożenia przysięgi w wyznaczonym ustawą terminie.
(–) Torkan Ingawaar (ᑐᕐᑳᓐ ᐃᖓᕚᕐ)
Obrazek

Awatar użytkownika
Robert II Fryderyk
Herb:
Kontakt:

Post autor: Robert II Fryderyk » 22 paź 2019, 21:33

To ja tylko dodam, że dostarczyłem Premierowi stosowną listę maili obywateli z CRM.
Robert II Fryderyk, r. s.

Awatar użytkownika
Stanisław Dmowski
Kontakt:

Post autor: Stanisław Dmowski » 22 paź 2019, 21:40

Robert II Fryderyk pisze:
22 paź 2019, 21:33
To ja tylko dodam, że dostarczyłem Premierowi stosowną listę maili obywateli z CRM.
A może by tak też listy na forum rozesłać? :p

Awatar użytkownika
Antoni Rudnicki
Kontakt:

Post autor: Antoni Rudnicki » 7 lis 2019, 08:33

Ja, Antoni Maksymilian Rudnicki przysięgam, że jako obywatel dreamlandzki, będę lojalny wobec Królestwa Dreamlandu, przestrzegał jego praw i wolności. Będę ze wszystkich swych sił wspierał Królestwo Dreamlandu i czynił wszystko co w mojej mocy na jego pomyślność.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Plac Seniorów”