Czy to już ten moment?

Powiększanie wspólnego dobra, walki o władzę. Esencja dreamlandzkiego życia.
Awatar użytkownika
Jarek Wawrzyniak
Posty: 487
Rejestracja: 28 sie 2018, 08:57
Numer GG: 66334811
NIM: 970608
Lokalizacja: Agendart
Kontakt:

Re: Czy to już ten moment?

Post autor: Jarek Wawrzyniak »

Zawsze chcę działać na rzecz Dreamlandu i to podkreślałem. Ja nie mam zamiaru wykorzystywać systemu czy sądu dla własnych celów bo to zwykłe tchórzostwo. Ale nie ma co bronić tego dzieciom. My rzecz jasna będziemy rozmawiać jak dorośli i na takich trzeba liczyć obecnie i większym gronie w przyszłości.
Jarosław von Wawrzyniak>>
Awatar użytkownika
Sted Asketil
król-senior
Posty: 1043
Rejestracja: 7 sie 2011, 12:37
NIM: 121212

Re: Czy to już ten moment?

Post autor: Sted Asketil »

Wypowiem sie jutro wieczorem (caly dzien w pracy).

Dobrej nocy.
Awatar użytkownika
Fryderyk Orański-Nassau
Herold Koronny
Posty: 2772
Rejestracja: 30 sie 2016, 02:35
NIM: 132626
Herb: c08.gif
Lokalizacja: Księstwo Furlandii i Luindoru, Segali
Kontakt:

Re: Czy to już ten moment?

Post autor: Fryderyk Orański-Nassau »

Moi drodzy,

Nie oszukując-ostatni miesiąc, może dwa to okres, w którym KD jest dla mnie raczej ciężarem niż obowiązkiem. Każdy ma okres wypalenia i okres nowej energii. Mój odżył bodaj jakoś na wiosne po półroczu zapomnienia o tym miejscu i jak widać, ostatnio znów mi sie po prostu nie chce. Dreamland wniósł w moje popołudnia zajęcie, miejsce do upustu potrzeby dyskusji, wyrażenia swojego zdania czy zwykłego pośmiania się z tych czy innych postów Jezusa albo Alusia. Mimo, że ostatnio zasadniczo jestem martwy, upadek KD byłby czymś czego bym żałował, ale brak mi chęci by tu działać. Najbliższy miesiąc nie będę się nudził, wpychając krótko real czeka mnie klasa maturalna. No ogólnie gdybym miał teraz działać to z przymuszenia i "łaskawości". Nie takich osób potrzebuje KD, jeśli ma działać. Dlatego z całą szczerością-obserwuję was z rzadka koledzy, ale sam raczej wiele na tą chwilę wnosić nie mam ochoty. Nie zachęcam jednak do zwijania manatków, bo mamy spore dziedzictwo, które warto kontynuować, a nie grzebać. Jak wielu ludzi w ogóle wie o istnieniu mikronacji? A ilu jest w stanie się dokopać do starych stron? Jak ta łódź podwodna zrobi zanurzenie to już w ogóle będziemy chyba tutaj wchodzić, żeby popatrzeć jak w album ze zdjęciami. Zabijemy to wszystko i żadnego stylu w tym nie będzie.
(-) Fryderyk Karol Albert książę Orański-Nassau OOIII ONZII
Hrabia Flores
"Pochlebiamy sobie patrząc na Sarmację, że zobaczcie; oni są prymitywni, a my wysublimowani. Ale wysublimowany autyzm nadal pozostaje autyzmem."JKM Aleksander, 2 października 2017 r.
"Może ten słynny dreamlandzki neoprymitywizm wcale nie jest taki zły?"
Helmut Pohl, 7 lutego 2019 r.
Awatar użytkownika
OlaChojnacka
Posty: 99
Rejestracja: 8 gru 2013, 21:10
NIM: 714447
Kontakt:

Re: Czy to już ten moment?

Post autor: OlaChojnacka »

Wincent Owyn pisze: 9 sie 2019, 10:58 Doskonale wiem, że tak zwani ludzie zasiedziali w mikronacjach od długiego czasu tacy jak (...), Aluś(...) będą dążyli do śmierci swojej i innych - w sensie najpierw innych, a potem swojej. To jest stary mechanizm, który zaprowadzają od lat na terytoriach mikronacji (i nie tylko) - syndrom Ewy Braun się kłania, bo oni uważają się za tą tak zwaną kastę, rzeszę tak zwanych ludzi założycieli, od których wszystko się zaczęło, no i skończyć się także musi z ich strony oczywiście.
JA BARDZO PRZEPRASZAM ale chyba w/w jegomość jest ode mnie krócej a ja jakoś umiem się zachować, więc prosze mnie nie mieszać z błotem, co najwyżej z majonezem.
(-) mgr net Ola Kaarina Isadora Helyanve van Hälsing-Scraw de Cubalibre-Adamas et Marcjan-Chojnacka

Kwestorka w Baridasie, Cesarzowa Tuolelenkki, Dziedziczka Tirecji, Arcyksiężna Egerloon, Diuczessa Jajeczka, Baronowa Sint Arco, Hrabina Litawy, Szlachetna Dama w Ardemii, Lady Admiralicji.
Awatar użytkownika
Sted Asketil
król-senior
Posty: 1043
Rejestracja: 7 sie 2011, 12:37
NIM: 121212

Re: Czy to już ten moment?

Post autor: Sted Asketil »

Czy to juz ten moment? Ktos powiedzial mi by uczciwie spojrzec w lustro i podjac wlasciwa decyzje. Popatrzcie wkolo, ile osob wzielo udzial w tym zrywie? Senior Robert wymienil ze jest, Krol, Premier, Marszalek Dworu i Parlamentu, MSZ... a gdzie ta najwazniejsza czesc dla ktorej bedziecie tworzyc? Brak wiary w postep nie pozwala mi tu juz funkcjonowac.

Udalo sie wyznaczyc Nastepce Tronu - to naprawde nie bylo latwe. Dzieki Helmut ...i powodzenia.

Minelo prawie dwadziescia lat - czas umierac, a Wam zyczyc dobrej zabawy.

Podrawiam serdecznie.

Sted Asketil
Awatar użytkownika
RIIF
król-senior
Posty: 1887
Rejestracja: 27 lis 2015, 18:56
NIM: 747065
Herb: herb_kd_krolRCA
Kontakt:

Re: Czy to już ten moment?

Post autor: RIIF »

VIVAT Rex!
Robert Fryderyk, c.s, r. s., p.s., KKdrOD, KCO
Awatar użytkownika
Milan Trastamanta
Posty: 72
Rejestracja: 9 cze 2019, 11:30
Numer GG: 68910385
NIM: 655874
Kontakt:

Re: Czy to już ten moment?

Post autor: Milan Trastamanta »

Vivat Rex!
Milan Trastamanta
Awatar użytkownika
Torkan Ingawaar
Posty: 1647
Rejestracja: 1 gru 2014, 19:01
NIM: 156339
Lokalizacja: Sangajokk
Kontakt:

Re: Czy to już ten moment?

Post autor: Torkan Ingawaar »

Vivat Rex!

(swoją drogą, chyba pobiliśmy mikronacyjny rekord krótkości panowania)
(–) Torkan Ingawaar (ᑐᕐᑳᓐ ᐃᖓᕚᕐ)
Obrazek
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Czy to już ten moment?

Post autor: Daniel von Witt »

Należy zakończyć stan klęski aktywnościowej, gdyż wedle moich przypuszczeń, samo jego ogłoszenie niczego nie zmieniło, a przynajmniej nie na lepsze. Doszło tylko do zamrożenia wielu procesów, przede wszystkim demokratycznych, czyli tych, które angażowały obywateli. Należy jak najszybciej znieść stan klęski, otworzyć Parlament i rozpisać wybory Premiera - wówczas jest szansa, że ludzie pójdą bawić się w politykę w te gmachy. Cała sitwa robertowska powinna odejść ze stanowisk. Są tu nowe i młode twarze - dajcie im zajęcie.

(-) Daniel von Witt
Awatar użytkownika
Aleksander
król-senior
Posty: 5756
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
Herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Re: Czy to już ten moment?

Post autor: Aleksander »

Jarek Wawrzyniak pisze: 9 sie 2019, 19:56 Robert po co? Jasnym jest że Jego kolega powie że on ma prawo, a mnie zablokuje bo się chłopaki fajnie bawią. Powiedział co mu leży na wątrobie i idźmy do przodu dalej.
Dotychczasowa praktyka orzecznicza sądu jasno wskazuje, że nie masz racji ;-)
(-) Alexander, r.s.
Awatar użytkownika
Christien van der Pohl
Posty: 206
Rejestracja: 9 cze 2019, 22:50
NIM: 965923
Lokalizacja: Pałac Atving
Kontakt:

Re: Czy to już ten moment?

Post autor: Christien van der Pohl »

Drodzy obywatele, zaglądający czynnie do tutejszej rozmowy.

W moim osobistym odniesieniu Królestwo Dreamlandu to potęga, która ma (możliwe ze najgorszy) zły moment w swojej historii. Mogę powiedzieć tylko tyle, że jeżeli my, nie jako Lordowie, Królowie, Szlachta otworzymy się na ludzi i zaczniemy ich szeroko zapraszać to sytuacja ulegnie drastycznej poprawie.

Jeśli jednak wola ludu będzie taka, iż to już definitywny koniec, to wolałbym się połączyć, ale zgadzając się z Królem Seniorem i wieloma zgromadzonymi osobami - Sarmacja to zły pomysł.

Mimo to, w moim sercu nadal drzemie nadzieja, na lepsze jutro, lepszy moment. Dlaczego to zaprzepaścić? Pytam sam siebie, lecz jedyne co można zrobić. To zgodzić się z większością - bo tego wymaga honor i moje własne sumienie.



To w odniesieniu do początku tej rozmowy!

Jednakże nastała nadzieja z jaką przyszedł kolejny Król, który uważam - ze może dużo. Mam nadzieje że wykorzysta swój potencjał. Niech żyje nowa władza, niechaj Dreamland trwa!
Obrazek




(-) Jego Książęca Mość Księstwa Furlandii i Luindoru
Christien van der Pohl
Awatar użytkownika
Jarek Wawrzyniak
Posty: 487
Rejestracja: 28 sie 2018, 08:57
Numer GG: 66334811
NIM: 970608
Lokalizacja: Agendart
Kontakt:

Re: Czy to już ten moment?

Post autor: Jarek Wawrzyniak »

الوـس pisze: 10 sie 2019, 18:06 Dotychczasowa praktyka orzecznicza sądu jasno wskazuje, że nie masz racji ;-)
Być może z czego bym się cieszył. A jeśli tak jest to wyjaśnij, co podważy moją wypowiedź, dlaczego za rzucanie w kogoś słowami obraźliwymi ja zostałem zablokowany i to bez sądu a komisarz nie? Czyli komisarz może blokować kogo chce i kiedy, a inny ma walczyć w sądzie tak? Takie zachowanie przypomina sposób postępowania władzy w Polsce po 1945, normalnie kopiuj-wklej.

Jeśli chcesz możesz bronić tezy mojej omylności, ale faktom chyba nie zaprzeczysz? Co? :)

Ale jak co zostawmy przeszłość i idźmy w przyszłość bo temat będziemy wałkować bez końca.
Jarosław von Wawrzyniak>>
Awatar użytkownika
Aleksander
król-senior
Posty: 5756
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
Herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Re: Czy to już ten moment?

Post autor: Aleksander »

Jarek Wawrzyniak pisze: 10 sie 2019, 19:10
الوـس pisze: 10 sie 2019, 18:06 Dotychczasowa praktyka orzecznicza sądu jasno wskazuje, że nie masz racji ;-)
Być może z czego bym się cieszył. A jeśli tak jest to wyjaśnij, co podważy moją wypowiedź, dlaczego za rzucanie w kogoś słowami obraźliwymi ja zostałem zablokowany i to bez sądu a komisarz nie?
Link, albo nie miało to miejsca.
(-) Alexander, r.s.
Awatar użytkownika
Jarek Wawrzyniak
Posty: 487
Rejestracja: 28 sie 2018, 08:57
Numer GG: 66334811
NIM: 970608
Lokalizacja: Agendart
Kontakt:

Re: Czy to już ten moment?

Post autor: Jarek Wawrzyniak »

Link do czego, że zostałem zablokowany?
Jarosław von Wawrzyniak>>
Awatar użytkownika
Aleksander
król-senior
Posty: 5756
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
Herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Re: Czy to już ten moment?

Post autor: Aleksander »

Ta rozmowa nie ma sensu. Jakby to stwierdził Gaston, pozostało ci jeszcze wiele lat mozolnego przebijania się przez plastusiowe pamiętniki, psy, które jeździły koleją i inne czarne owieczki.
(-) Alexander, r.s.
Awatar użytkownika
Jarek Wawrzyniak
Posty: 487
Rejestracja: 28 sie 2018, 08:57
Numer GG: 66334811
NIM: 970608
Lokalizacja: Agendart
Kontakt:

Re: Czy to już ten moment?

Post autor: Jarek Wawrzyniak »

الوـس pisze: 11 sie 2019, 14:36 Ta rozmowa nie ma sensu. Jakby to stwierdził Gaston, pozostało ci jeszcze wiele lat mozolnego przebijania się przez plastusiowe pamiętniki, psy, które jeździły koleją i inne czarne owieczki.
Stąd też pisałem by zostawić przeszłość, a Ty z uporem maniaka brniesz w ten temat. Po co?
Jarosław von Wawrzyniak>>
Awatar użytkownika
Aleksander
król-senior
Posty: 5756
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
Herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Re: Czy to już ten moment?

Post autor: Aleksander »

A czy ja gdzieś się przychyliłem do tego pomysłu? Bo nie przypominam sobie ;-)
(-) Alexander, r.s.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość