Kancelaria Lorda PK Dreamlandu " Antysarmacja"

Powiększanie wspólnego dobra, walki o władzę. Esencja dreamlandzkiego życia.
Awatar użytkownika
Jarek Wawrzyniak
Posty: 487
Rejestracja: 28 sie 2018, 08:57
Numer GG: 66334811
NIM: 970608
Lokalizacja: Agendart
Kontakt:

Kancelaria Lorda PK Dreamlandu " Antysarmacja"

Post autor: Jarek Wawrzyniak »

Witam wszystkich Dreamlandczyków

Zakładam wątek w celu informacyjnym co do mojej pracy w Parlamencie Królewskim. Chciałbym nie tylko dyskutować, głosować ale też przedstawić inicjatywę ustawodawczą z zakresy ekonomii oraz nauki, która w ostatnim czasie zmarła.

W tym wątku będą informował a każdą propozycję opiszę tak by była jasność po co?, na co?, dlaczego?

"Antysarmacja" dlatego że chciałbym odejść od pewnych założeń, które Sarmacja przyjęła tzn. łamania prawa wobec swoich obywateli przez tamtejszy wymiar sprawiedliwości, niszczenia instytucji, szanowania porządku i przyjętych norm, działań antysystemowych wobec obywateli w szczególności tych nowych czy tworzenia przepisów, które będą służyły wszystkim a nie dla jednych przeciw drugim a działać w ramach i na rzecz Dreamlandu. Wiem że to hasła, ale gdy takowe działania się pojawią to będzie miało na celu.

W razie pytań odpowiem, wątpliwości rozwieje a na konkrety proszę o cierpliwość.
Jarosław von Wawrzyniak>>
Awatar użytkownika
Chamberlain
Posty: 1956
Rejestracja: 16 maja 2016, 19:46
Numer GG: 62994040
NIM: 866253
Kontakt:

Re: Kancelaria Lorda PK Dreamlandu " Antysarmacja"

Post autor: Chamberlain »

Jarek Wawrzyniak pisze: 4 kwie 2019, 07:56 wątpliwości rozwieje a na konkrety proszę o cierpliwość.
Czy to jakaś nowa (pokasztelanowa) wersja naszego dwuwyrazowego hymnu państwowego ("Szczegóły wkrótce", metrum 3/4)?

Czym się Pan zajmował w Sarmacji?
- - William diuk Chamberlain-Schlesinger
Awatar użytkownika
Aleksander
król-senior
Posty: 5759
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
Herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Re: Kancelaria Lorda PK Dreamlandu " Antysarmacja"

Post autor: Aleksander »

Chamberlain pisze: 4 kwie 2019, 16:49("Szczegóły wkrótce", metrum 3/4)?
Ja bym to widział na tę melodię: https://www.youtube.com/watch?v=IFA8GK4v7KE Tylko kolejność zamienić:

Wkróóóóótceeeee! Wkrótce szczegóóóóły!
(-) Alexander, r.s.
Awatar użytkownika
Jarek Wawrzyniak
Posty: 487
Rejestracja: 28 sie 2018, 08:57
Numer GG: 66334811
NIM: 970608
Lokalizacja: Agendart
Kontakt:

Re: Kancelaria Lorda PK Dreamlandu " Antysarmacja"

Post autor: Jarek Wawrzyniak »

Jeśli Panom się marzy muzyka nie widzę problemu byśmy stworzyli kącik melomana. Pomyślę😁

W Sarmacji byłem Lordem Protectorem Hasselandu. Obecnie przebywam tam w więzieniu Jego Książęcej Mości. Mogę tylko powiedzieć że dostaję Sclavińskie kalmary i owoce wprost z baridajskiej ziemi więc jest mi tam całkiem dobrze. Jeśli w kwestii mojego więzienia będą oczekiwane wyjaśnienia, takowe złożę.

Ponadto nie pełniłem jakiś znaczących funkcji i chwała za to ci Sarmacjo!! !
Jarosław von Wawrzyniak>>
Awatar użytkownika
Alfred
król-senior
Posty: 2535
Rejestracja: 16 kwie 2013, 19:12
Numer GG: 47634183
NIM: 196135
Kontakt:

Re: Kancelaria Lorda PK Dreamlandu " Antysarmacja"

Post autor: Alfred »

Bardziej widziałbym to w formie wiersza sklejonego z fragmentów publicznych zapowiedzi zawierających te dwa magiczne słowa.
(—) Alfred de Ebruz, r. s.
salus rei publicae suprema lex esto!
Awatar użytkownika
Jarek Wawrzyniak
Posty: 487
Rejestracja: 28 sie 2018, 08:57
Numer GG: 66334811
NIM: 970608
Lokalizacja: Agendart
Kontakt:

Re: Kancelaria Lorda PK Dreamlandu " Antysarmacja"

Post autor: Jarek Wawrzyniak »

Alfred pisze: 5 kwie 2019, 00:12 Bardziej widziałbym to w formie wiersza sklejonego z fragmentów publicznych zapowiedzi zawierających te dwa magiczne słowa.
Mogę obiecać że zrobię wszystko co będę mógł w tej sprawie.
Jarosław von Wawrzyniak>>
Awatar użytkownika
Andrzej
król-senior
Posty: 2882
Rejestracja: 10 maja 2017, 16:19
NIM: 283468
Kontakt:

Re: Kancelaria Lorda PK Dreamlandu " Antysarmacja"

Post autor: Andrzej »

Zainspirowany niniejszym wątkiem ułożyłem poniższe haiku.

Obrazek
Andreas Rex Emeritus
Awatar użytkownika
Jarek Wawrzyniak
Posty: 487
Rejestracja: 28 sie 2018, 08:57
Numer GG: 66334811
NIM: 970608
Lokalizacja: Agendart
Kontakt:

Re: Kancelaria Lorda PK Dreamlandu " Antysarmacja"

Post autor: Jarek Wawrzyniak »

I elegancko:)
Jarosław von Wawrzyniak>>
Awatar użytkownika
Chamberlain
Posty: 1956
Rejestracja: 16 maja 2016, 19:46
Numer GG: 62994040
NIM: 866253
Kontakt:

Re: Kancelaria Lorda PK Dreamlandu " Antysarmacja"

Post autor: Chamberlain »

Jarek Wawrzyniak pisze: 4 kwie 2019, 17:53 Jeśli w kwestii mojego więzienia będą oczekiwane wyjaśnienia, takowe złożę.
Zauważyłem, że przybywający do Dreamlandu Sarmaci dzielą się na dwie grupy: ci z epizodem bycia internowanym i ci z epizodem internowania. Ktoś kiedyś zauważył, że Księstwo solidnie zapracowało sobie na miano Berezy Kartuskiej narodów.

O co właściwie poszło?
- - William diuk Chamberlain-Schlesinger
Awatar użytkownika
Jarek Wawrzyniak
Posty: 487
Rejestracja: 28 sie 2018, 08:57
Numer GG: 66334811
NIM: 970608
Lokalizacja: Agendart
Kontakt:

Re: Kancelaria Lorda PK Dreamlandu " Antysarmacja"

Post autor: Jarek Wawrzyniak »

Obecnie sama Sarmacja odeszła od tego czym była 1 czy 2 lata temu czyli mikronacją otwartą na każdego, obecnie stała się domem zombi pod każdym względem od kreatywności po postrzeganie prawa. Stąd jest tam kilku aktywnych a nowi jak szybko przychodzą tak szybko znikają.

Oskarżono mnie o wypowiedź pod adresem Sarmaty Alfreda von Dżeka wobec którego użyłem stwierdzenia iż działa w stylu nacjonalistycznym i antyprawnym. Po złożeniu wyjaśnień w sądzie sąd mnie uniewinnił. Natomiast posłał mnie za rzekome naruszenie powagi sądu, gdzie nie padło obraźliwe słowo ani wulgaryzm w stosunku do Asesorów ani samej instytucji sądu. Jedyne na co TK zwróciłem uwagę to jego obowiązek wynikający wprost z ustawy o postępowaniu przed TK. Asesor zaczął mi bezpodstawnie nakładać kary co wyśmiewałem, a co okazało się takim przestępstwem że siedzę w więzieniu ponad miesiąc pomimo uniewinnienia. I choć prawo daje mi możliwość apelacji także i to mi zablokowali. Sarmacja stała się poprostu grupą szczeniaków bawiących się systemem czyli zasada 3-latka, foremka i piaskownica.
Jarosław von Wawrzyniak>>
Awatar użytkownika
Aleksander
król-senior
Posty: 5759
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
Herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Re: Kancelaria Lorda PK Dreamlandu " Antysarmacja"

Post autor: Aleksander »

Chamberlain pisze: 5 kwie 2019, 12:49Ktoś kiedyś zauważył, że Księstwo solidnie zapracowało sobie na miano Berezy Kartuskiej narodów.
Problem w tym, że inni chcieliby, byśmy stali się Hotelem Lambert.
(-) Alexander, r.s.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości