Dwie sobotnie decyzje

Powiększanie wspólnego dobra, walki o władzę. Esencja dreamlandzkiego życia.
Awatar użytkownika
Torkan Ingawaar
Posty: 1648
Rejestracja: 1 gru 2014, 19:01
NIM: 156339
Lokalizacja: Sangajokk
Kontakt:

Re: Dwie sobotnie decyzje

Post autor: Torkan Ingawaar »

A jakie prawo naruszył Ipanienko?
(–) Torkan Ingawaar (ᑐᕐᑳᓐ ᐃᖓᕚᕐ)
Obrazek
Awatar użytkownika
Chamberlain
Posty: 1956
Rejestracja: 16 maja 2016, 19:46
Numer GG: 62994040
NIM: 866253
Kontakt:

Re: Dwie sobotnie decyzje

Post autor: Chamberlain »

Torkan Ingawaar pisze: 28 sty 2019, 16:50 A jakie prawo naruszył Ipanienko?
To już ustaliliśmy. Żadnego. Dlatego poprosiłem o dostęp do działu ogłoszeń urzędowych w mojej prowincji, bo edytować każdy przecież może. To wszak czynność czysto techniczna.

Ipanienko, wracaj bracie! Napierdalaj do woli.
- - William diuk Chamberlain-Schlesinger
Awatar użytkownika
Stanisław Dmowski
Posty: 1783
Rejestracja: 17 maja 2018, 09:04
NIM: 318196
Kontakt:

Re: Dwie sobotnie decyzje

Post autor: Stanisław Dmowski »

Torkan Ingawaar pisze: 28 sty 2019, 15:55 Łamie Pan ugruntowany polityczny obyczaj, działa Pan wbrew tradycji, dlatego też nie może Pan liczyć na tradycyjny szacunek należny monarsze.
Jedna sprawa, co było pierwsze, pańska decyzja o tym, by w jak największym stopniu zdegenerować KSZ tak, by dopiec królowi czy decyzja króla o odebraniu Panu funkcji administratora. Przed decyzją król mógł liczyć na "tradycyjny szacunek"? Co komunista ma w ogóle do powiedzenia w kwestii tradycji, gdy jej nie uznaje?
Awatar użytkownika
Andrzej
król-senior
Posty: 2882
Rejestracja: 10 maja 2017, 16:19
NIM: 283468
Kontakt:

Re: Dwie sobotnie decyzje

Post autor: Andrzej »

Chamberlain pisze: 28 sty 2019, 16:51
Torkan Ingawaar pisze: 28 sty 2019, 16:50 A jakie prawo naruszył Ipanienko?
To już ustaliliśmy. Żadnego. Dlatego poprosiłem o dostęp do działu ogłoszeń urzędowych w mojej prowincji, bo edytować każdy przecież może. To wszak czynność czysto techniczna.

Ipanienko, wracaj bracie! Napierdalaj do woli.
Cieszę się, że pisząc tutaj całkowicie normalnie sprawiam ci mnóstwo bólu bo okazuje się, że tak naprawdę nie da się z tobą w tzw. "cywilizowany sposób" gadać i stajesz się coraz bardziej obłąkany (udowodniłem już to wczoraj). Znikam na godzinkę i już świrujesz. Czyli jednak warto było przed rzuceniem obywatelstwa jechać całkowicie po bandzie i powyciągać paru kryptoprawiczkom kije z tyłków.
Andreas Rex Emeritus
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości