Dzien zaloby narodowej...

Powiększanie wspólnego dobra, walki o władzę. Esencja dreamlandzkiego życia.
Awatar użytkownika
Sted Asketil
król-senior
Posty: 1043
Rejestracja: 7 sie 2011, 12:37
NIM: 121212

Dzien zaloby narodowej...

Post autor: Sted Asketil »

26 stycznia 2019 roku... na zawsze juz zapisze sie historii Krolestwa Dreamlandu, jako ...DZIEN ZALOBY NARODOWEJ... Nie uznaje Pana RCA jako Krola Krolestwa Dreamlandu .

Przywdziejmy kirem flage...

Awatar użytkownika
Oskar ben Grozny Witt
Posty: 1037
Rejestracja: 5 gru 2016, 15:04
Numer GG: 42085982
NIM: 423923
Herb: o03
Lokalizacja: Unia Saudadzka, Koppenberg
Kontakt:

Re: Dzien zaloby narodowej...

Post autor: Oskar ben Grozny Witt »

Niechaj na zawsze zostanie w naszych sercach *tears*

(—) Oskar wicehrabia ben Grozny Witt
(—) 오스카르 자작 벤 그로즈느 위트
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Dzien zaloby narodowej...

Post autor: Daniel von Witt »

To smutny dzień. Królestwo Dreamlandu umarło. Zostało sprzedane za bezcen.

(-) Daniel von Witt
Awatar użytkownika
Chamberlain
Posty: 1956
Rejestracja: 16 maja 2016, 19:46
Numer GG: 62994040
NIM: 866253
Kontakt:

Re: Dzien zaloby narodowej...

Post autor: Chamberlain »

Ziew. Stoch dzisiaj ładnie skoczył. Oglądał któryś z emerytów?

BTW. Pamiętam jedną żałobę, zarządzoną dwa lata temu po realnej śmierci jednego z obywateli Dreamlandu / Elderlandu. Słowom nadano realny sens. Tutaj widzę jedynie inflację frazesów znudzonych frustratów, którzy stają na głowach, byle tylko dokopać jedynemu autentycznemu reprezentantowi państwa, który nie kpi dziś z własnych obowiązków. A za to, co Witt odstawił w ostatnich dniach Unii Saudadzkiej, należy się już jakaś wyjątkowo mocna blacha w kark.

I tylko to jest w tym dniu przykre. Sprzedaliście rozumki za bezcen.
- - William diuk Chamberlain-Schlesinger
Awatar użytkownika
Torkan Ingawaar
Posty: 1648
Rejestracja: 1 gru 2014, 19:01
NIM: 156339
Lokalizacja: Sangajokk
Kontakt:

Re: Dzien zaloby narodowej...

Post autor: Torkan Ingawaar »

Stedzie, a dlaczego p. von Thorn dostał uprawnienia operatora na kanale IRC? Rzadko się zdarza, żeby ranga była przyznawana nowym obywatelom, rzadko bywającym na kanale.
(–) Torkan Ingawaar (ᑐᕐᑳᓐ ᐃᖓᕚᕐ)
Obrazek
Awatar użytkownika
Sted Asketil
król-senior
Posty: 1043
Rejestracja: 7 sie 2011, 12:37
NIM: 121212

Re: Dzien zaloby narodowej...

Post autor: Sted Asketil »

Kanal #5prowincji to dreamlandzki kanal - nalzezy do nas wszystkich. Bez wzgledu na osobe/y ktore ptzychodza i odchodza - byl, jest i bedzie dobrem wspolnym. Poki co (mam nadzieje ze nie za dlugo) wladze w Krolestwie Dreamlandu sprawuje Pan RCA. Jezeli bedzie taka wola oddam uprawnienia ownera.
Awatar użytkownika
Torkan Ingawaar
Posty: 1648
Rejestracja: 1 gru 2014, 19:01
NIM: 156339
Lokalizacja: Sangajokk
Kontakt:

Re: Dzien zaloby narodowej...

Post autor: Torkan Ingawaar »

Bez sensu, bo akurat społeczność dreamlandzka nie uznaje tytułu królewskiego i władzy pana von Thorna, co zostało potwierdzone uchwałą Parlamentu Królewskiego.
(–) Torkan Ingawaar (ᑐᕐᑳᓐ ᐃᖓᕚᕐ)
Obrazek
Awatar użytkownika
Sted Asketil
król-senior
Posty: 1043
Rejestracja: 7 sie 2011, 12:37
NIM: 121212

Re: Dzien zaloby narodowej...

Post autor: Sted Asketil »

Sukces... nie bede zlosliwy ot tak sobie... ma impreze, niech sie bawi, jakis porzadek utrzymuje. Koronacji nie zatrzymam tym ze nie dam mu opa na kanale.
I nie, nie uznaje go - ale poki co zostal namaszczony przez naszego pomazanca Edwarda Masarza. Skup sie w koncu na tym by zaczac dzialac wiadomym kierunku, bo narazie cala para w gwizdek idzie... i wiadomo kto zeby suszy...
Awatar użytkownika
Fryderyk Orański-Nassau
Herold Koronny
Posty: 2772
Rejestracja: 30 sie 2016, 02:35
NIM: 132626
Herb: c08.gif
Lokalizacja: Księstwo Furlandii i Luindoru, Segali
Kontakt:

Re: Dzien zaloby narodowej...

Post autor: Fryderyk Orański-Nassau »

Chamberlain pisze: 26 sty 2019, 16:31
BTW. Pamiętam jedną żałobę, zarządzoną dwa lata temu po realnej śmierci jednego z obywateli Dreamlandu / Elderlandu. Słowom nadano realny sens.
Mowa o Świętej Pamięci Rogerze d'Artois jak mniemam?
(-) Fryderyk Karol Albert książę Orański-Nassau OOIII ONZII
Hrabia Flores
"Pochlebiamy sobie patrząc na Sarmację, że zobaczcie; oni są prymitywni, a my wysublimowani. Ale wysublimowany autyzm nadal pozostaje autyzmem."JKM Aleksander, 2 października 2017 r.
"Może ten słynny dreamlandzki neoprymitywizm wcale nie jest taki zły?"
Helmut Pohl, 7 lutego 2019 r.
Awatar użytkownika
Sted Asketil
król-senior
Posty: 1043
Rejestracja: 7 sie 2011, 12:37
NIM: 121212

Re: Dzien zaloby narodowej...

Post autor: Sted Asketil »

Chamberlain pisze:Tutaj widzę jedynie inflację frazesów znudzonych frustratów, którzy stają na głowach, byle tylko dokopać jedynemu autentycznemu reprezentantowi państwa, który nie kpi dziś z własnych obowiązków. A za to, co Witt odstawił w ostatnich dniach Unii Saudadzkiej, należy się już jakaś wyjątkowo mocna blacha w kark.

I tylko to jest w tym dniu przykre. Sprzedaliście rozumki za bezcen.
Zmien cygaro bo juz sie zygac chce... wciaz ta sama bez sensu spiewka. Czemu nie Cie na irc-u? Pan RCA za pewnie za Toba teskni ;-)
Awatar użytkownika
Stanisław Dmowski
Posty: 1783
Rejestracja: 17 maja 2018, 09:04
NIM: 318196
Kontakt:

Re: Dzien zaloby narodowej...

Post autor: Stanisław Dmowski »

Daniel von Witt pisze: 26 sty 2019, 15:45 To smutny dzień. Królestwo Dreamlandu umarło. Zostało sprzedane za bezcen.
Dopóki Królestwo jest w naszych sercach, dopóty możemy spać. Nawet gdyby władzę objął wrogi nam król. Bójmy się momentu, gdy zaniknie społeczeństwo, wtedy można wystawiać nekrolog.
Nudzi się już patrzenie na to ciamkanie, które nic nie wnosi. Zamiast konstruktywnego działania i rzeczowej krytyki cały czas ta sama płyta. Czekam tylko aż zaczniecie skakać niczym Giertych na demonstracjach. Paraliż i nuda. Wiedzcie jednak, że to wy ten kraj będziecie mieć na sumieniu.
Awatar użytkownika
Stanisław Dmowski
Posty: 1783
Rejestracja: 17 maja 2018, 09:04
NIM: 318196
Kontakt:

Re: Dzien zaloby narodowej...

Post autor: Stanisław Dmowski »

A, jeszcze jedno...
Daniel von Witt pisze: 26 sty 2019, 15:45 Zostało sprzedane za bezcen.
Znowu mam Wam przypominać, że jak przekazano koronę Alfredowi to wiwatowaliście wniebogłosy, bo to on Sarmata, ale bardziej "nasz", z dłuższym stażem dreamlandzkiej administracji i w ogóle. O sprzedaży ani żałobie nie było mowy. A potem najpierw Wam wrzucił na siłę koronę na łeb a potem wyrzucił za drzwi. Po co to mówię? By obnażyć Waszą hipokryzję, jeśli idzie o wypominanie przeszłości.
Awatar użytkownika
Alfred
król-senior
Posty: 2535
Rejestracja: 16 kwie 2013, 19:12
Numer GG: 47634183
NIM: 196135
Kontakt:

Re: Dzien zaloby narodowej...

Post autor: Alfred »

Nie jestem Sarmatą. Jestem Dreamlandzkich, wirtualnie urodzonym 27 marca 2013 roku w byłej Republice Weblandu. Przeniosłem się do Sarmacji po półtora roku działalności, zdążywszy sprawować urzędy szefa rządu, ministra w dwóch różnych resortach, namiestnika koronnego i szefa służb informatycznych — w związku z postawą Korony, która udzieliła bezwarunkowego poparcia małorobnemu premierowi Paulowi Panevnickowi. Na emigracji zawsze podkreślałem swoją dreamakndzką tożsamość. Byłbym wdzięczny za niepowielanie fałszywych informacji.
(—) Alfred de Ebruz, r. s.
salus rei publicae suprema lex esto!
Awatar użytkownika
Sted Asketil
król-senior
Posty: 1043
Rejestracja: 7 sie 2011, 12:37
NIM: 121212

Re: Dzien zaloby narodowej...

Post autor: Sted Asketil »

To akurat fakt Panie Florianie - kiepsko odrobiona lekcja. Prosze sie cofnoc, doksztalcic i sprobowac zaatakowac raz jeszcze :)
Awatar użytkownika
Stanisław Dmowski
Posty: 1783
Rejestracja: 17 maja 2018, 09:04
NIM: 318196
Kontakt:

Re: Dzien zaloby narodowej...

Post autor: Stanisław Dmowski »

Alfred pisze: 26 sty 2019, 21:29 Nie jestem Sarmatą.
To tym lepiej dla mojej argumentacji :)
Awatar użytkownika
Alfred
król-senior
Posty: 2535
Rejestracja: 16 kwie 2013, 19:12
Numer GG: 47634183
NIM: 196135
Kontakt:

Re: Dzien zaloby narodowej...

Post autor: Alfred »

Być może. Nie czytałem całego posta, gdyż szkoda mi czasu na wątki związane z oporem p. von Witta wobec zmiany na tronie. Interesuje mnie natomiast prawdziwość mojego wizerunku funkcjonującego w debacie publicznej.
(—) Alfred de Ebruz, r. s.
salus rei publicae suprema lex esto!
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Dzien zaloby narodowej...

Post autor: Daniel von Witt »

Florian von Stettin pisze: 26 sty 2019, 21:07 A, jeszcze jedno...
Daniel von Witt pisze: 26 sty 2019, 15:45 Zostało sprzedane za bezcen.
Znowu mam Wam przypominać, że jak przekazano koronę Alfredowi to wiwatowaliście wniebogłosy, bo to on Sarmata, ale bardziej "nasz", z dłuższym stażem dreamlandzkiej administracji i w ogóle. O sprzedaży ani żałobie nie było mowy. A potem najpierw Wam wrzucił na siłę koronę na łeb a potem wyrzucił za drzwi. Po co to mówię? By obnażyć Waszą hipokryzję, jeśli idzie o wypominanie przeszłości.
Wiwatowalem na cześć króla Alfreda, który swe zasługi na rzecz Dreamlandu sam przypomniał. Nie było z powodu jego koronacji smuty. Potem dziwnie się zachował, gdy ustępowal. I? Co w związku z tym? Bo nie wiem co chce Pan powiedzieć. Tyle razy już wypowiadalen się, dlaczego teraz nie wiwatowalem. Nie widzi Pan różnicy między Alfredem a Jego Okupacją, będąca powodem oporu już od początku? Bo nie powinno być tego początku?

(-) Daniel von Witt
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości