Nowa funkcjonalność forum KD

Powiększanie wspólnego dobra, walki o władzę. Esencja dreamlandzkiego życia.
Awatar użytkownika
Aleksander
król-senior
Posty: 5759
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
Herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Re: Nowa funkcjonalność forum KD

Post autor: Aleksander »

Ja jestem przeciwnikiem takich łapek w górę, w dół i innych emotek. Przecież można wyrazić swoją (dez)aprobate pisząc w odpowiedzi na daną treść. Można wreszcie, gdy ktoś bardzo tego chce, wkleić odpowiedni obrazek. W obecnej sytuacji gdy chce się do czegoś odnieść, można tę wiadomość zacytować, rozszerzyć swój pogląd, wprowadzić jakieś dygresje - słowem, w trakcie pisania odpowiedzi przychodzą do głowy różne dodatkowe elementy, które można w tejże odpowiedzi zawrzeć. Wprowadzenie łapek w górę lub w dół po prostu pozbawi nas tego i wykastruje forum z potencjalnie całkiem sporej treści.

Co więcej, o ile łapkę w górę jestem w stanie jeszcze jakoś zrozumieć (chociaż niekoniecznie zaakceptować), bo oznacza ona po prostu aprobatę, o tyle co oznacza łapka w dół? Nie zgadzam się? Ale dlaczego? Ze wszystkim czy częściowo? Jakie jest zatem zdanie osoby, która się nie zgadza? Tego wszystkiego nie dowiemy się, gdy ktoś po prostu kliknie.
(-) Alexander, r.s.
Awatar użytkownika
Алоиз Нишемангоҳ
Posty: 355
Rejestracja: 10 lis 2010, 14:10
Numer GG: 4917991
NIM: 732103
Lokalizacja: Genoße-Wanda-Stadt
Kontakt:

Re: Nowa funkcjonalność forum KD

Post autor: Алоиз Нишемангоҳ »

JPII pisze: 8 lut 2019, 22:58 Możnaby też rozkminić customowe sztikersy jak z komunikatora Telegram. KMWTW ;)))
hyhyhyhyhy
ppłk Alojzy Pupka
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości