Nowa funkcjonalność forum KD

Powiększanie wspólnego dobra, walki o władzę. Esencja dreamlandzkiego życia.
Awatar użytkownika
Torkan Ingawaar
Posty: 1648
Rejestracja: 1 gru 2014, 19:01
NIM: 156339
Lokalizacja: Sangajokk
Kontakt:

Re: Nowa funkcjonalność forum KD

Post autor: Torkan Ingawaar »

Chyba cię nie lubi.
Wypraszam sobie - łobuz kocha najbardziej. W ogóle, panie Chamberlain, może chciałby dołączyć Pan do wesołej gromadki moich małżonków? Jezus i Paweł na pewno ciepło by Pana przyjęli w naszym wspólnym łożu, a Pan miałby okazję, aby odbić się od politycznego dna. Proszę rozważyć moją propozycję.

A tajemnice poliszynela mają to do siebie, że nie trzeba ich wyjawiać. xD
(–) Torkan Ingawaar (ᑐᕐᑳᓐ ᐃᖓᕚᕐ)
Obrazek
Awatar użytkownika
Andrzej
król-senior
Posty: 2882
Rejestracja: 10 maja 2017, 16:19
NIM: 283468
Kontakt:

Re: Nowa funkcjonalność forum KD

Post autor: Andrzej »

Also Chamberlain brzydko się zesrał bo niepisana koleżeńska zasada mówi, żeby raczej nie podnosić publicznie czegoś co wiedział chyba każdy, że się kiedyś odgrywało inne postaci bo to i tak nic nie zmienia ;)
Andreas Rex Emeritus
Awatar użytkownika
Chamberlain
Posty: 1956
Rejestracja: 16 maja 2016, 19:46
Numer GG: 62994040
NIM: 866253
Kontakt:

Re: Nowa funkcjonalność forum KD

Post autor: Chamberlain »

Jezusicek pisze: 7 lut 2019, 12:44 Also Chamberlain brzydko się zesrał bo niepisana koleżeńska zasada mówi, żeby raczej nie podnosić publicznie czegoś co wiedział chyba każdy, że się kiedyś odgrywało inne postaci bo to i tak nic nie zmienia ;)
Zmienia i to sporo, przynajmniej dla mnie. Kolegami nie jesteśmy, a pretensje adresuj do męża, przecież info pochodzi z kanału IRC, gdzie padło w obecności ok. 12 osób. Do mnie dotarło z opóźnieniem. No ale mogłeś się pochwalić, po co te zabawy w trolla z piłką do metalu? Z takim CV spokojnie możesz aplikować do międzynarodówki seniorów i korzystać ze zniżek kombatanckich. Chodziliście z de Zaymem do jednej klasy?
Torkan Ingawaar pisze: 6 lut 2019, 16:33 W ogóle, panie Chamberlain, może chciałby dołączyć Pan do wesołej gromadki moich małżonków?
Dziękuję, postoję. W moim umyśle jest miejsce wyłącznie dla JKW Alfreda i jego wszechpałujące kodeksy.
- - William diuk Chamberlain-Schlesinger
Awatar użytkownika
Aleksander
król-senior
Posty: 5759
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
Herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Re: Nowa funkcjonalność forum KD

Post autor: Aleksander »

Torkan Ingawaar pisze: 6 lut 2019, 16:33tajemnice poliszynela mają to do siebie, że nie trzeba ich wyjawiać. xD[/justify]
Byłem Aspazją, zanim to było modne!
(-) Alexander, r.s.
Awatar użytkownika
Andrzej
król-senior
Posty: 2882
Rejestracja: 10 maja 2017, 16:19
NIM: 283468
Kontakt:

Re: Nowa funkcjonalność forum KD

Post autor: Andrzej »

@Robert II Fryderyk mam luźną sugestię na nową funkcjonalność - system lajkowania postów. To takie troszku fejsowo-dyskordowo-yoyo-pollinnnacyjne rozwiązanie ale czasem lepiej byłoby dać po prostu lajeczka pod postem który ci się podoba niż szitpostować jakimiś "xD" pod OCetem, co Ty na to?
Andreas Rex Emeritus
Awatar użytkownika
RIIF
król-senior
Posty: 1887
Rejestracja: 27 lis 2015, 18:56
NIM: 747065
Herb: herb_kd_krolRCA
Kontakt:

Re: Nowa funkcjonalność forum KD

Post autor: RIIF »

Wiele razy złapałem się na tym, że odruchowo chciałem polajkować/posercować post, który mnie zainteresował na forum KD. Tak, to jest naleciałość z okresu sarmackiego. Nie widzę powodów by nie dawać takiej opcji - ale zdecydowanie nie serca, i nie jedna opcja - stawiałbym jeśli już na system kciuk w górę, kciuk w dół, meh.
Robert Fryderyk, c.s, r. s., p.s., KKdrOD, KCO
Polyna
Posty: 1173
Rejestracja: 2 kwie 2013, 16:08
NIM: 278556

Re: Nowa funkcjonalność forum KD

Post autor: Polyna »

JPII pisze: 8 lut 2019, 12:04 @Robert II Fryderyk mam luźną sugestię na nową funkcjonalność - system lajkowania postów. To takie troszku fejsowo-dyskordowo-yoyo-pollinnnacyjne rozwiązanie ale czasem lepiej byłoby dać po prostu lajeczka pod postem który ci się podoba niż szitpostować jakimiś "xD" pod OCetem, co Ty na to?
👍🏾

EDIT: A żeby było jeszcze bardziej fejsowo-dyskordowo-yoyo można by dać cały system emoji reactions reakcji czucioznakowych xD.
Awatar użytkownika
Andrzej
król-senior
Posty: 2882
Rejestracja: 10 maja 2017, 16:19
NIM: 283468
Kontakt:

Re: Nowa funkcjonalność forum KD

Post autor: Andrzej »

Arianator-in-chief pisze: 8 lut 2019, 13:01
JPII pisze: 8 lut 2019, 12:04 @Robert II Fryderyk mam luźną sugestię na nową funkcjonalność - system lajkowania postów. To takie troszku fejsowo-dyskordowo-yoyo-pollinnnacyjne rozwiązanie ale czasem lepiej byłoby dać po prostu lajeczka pod postem który ci się podoba niż szitpostować jakimiś "xD" pod OCetem, co Ty na to?
👍🏾

EDIT: A żeby było jeszcze bardziej fejsowo-dyskordowo-yoyo można by dać cały system emoji reactions reakcji czucioznakowych xD.
Andreas Rex Emeritus
Awatar użytkownika
Karolina Aleksandra
król-senior
Posty: 1954
Rejestracja: 25 wrz 2012, 20:23
NIM: 430209
Herb: k14
Lokalizacja: Ekorre
Kontakt:

Re: Nowa funkcjonalność forum KD

Post autor: Karolina Aleksandra »

Arianator-in-chief pisze: 8 lut 2019, 13:01
JPII pisze: 8 lut 2019, 12:04 @Robert II Fryderyk mam luźną sugestię na nową funkcjonalność - system lajkowania postów. To takie troszku fejsowo-dyskordowo-yoyo-pollinnnacyjne rozwiązanie ale czasem lepiej byłoby dać po prostu lajeczka pod postem który ci się podoba niż szitpostować jakimiś "xD" pod OCetem, co Ty na to?
👍🏾

EDIT: A żeby było jeszcze bardziej fejsowo-dyskordowo-yoyo można by dać cały system emoji reactions reakcji czucioznakowych xD.
System lajkowania postów — w porządku, faktycznie czasami brakuje możliwości rzucenia krótkiej aprobaty danemu postowi bez spamowania forum. Cały system emoji reactions: błagam, nie. Mam nadzieję, że to była tylko ironiczna propozycja.

KA
Polyna
Posty: 1173
Rejestracja: 2 kwie 2013, 16:08
NIM: 278556

Re: Nowa funkcjonalność forum KD

Post autor: Polyna »

Karolina Aleksandra pisze: 8 lut 2019, 20:55 System lajkowania postów — w porządku, faktycznie czasami brakuje możliwości rzucenia krótkiej aprobaty danemu postowi bez spamowania forum. Cały system emoji reactions: błagam, nie. Mam nadzieję, że to była tylko ironiczna propozycja.
W połowie ironicznie, w połowie byłby to ciekawy eksperyment.

Chciałabym zobaczyć czy np. frakcja wypowiadania posłuszeństwa Krulowi doczepiałaby regularnie poop emoji pod posty tow. RCA, i takie tam.
Awatar użytkownika
Karolina Aleksandra
król-senior
Posty: 1954
Rejestracja: 25 wrz 2012, 20:23
NIM: 430209
Herb: k14
Lokalizacja: Ekorre
Kontakt:

Re: Nowa funkcjonalność forum KD

Post autor: Karolina Aleksandra »

Nie rozważałam tej możliwości, ale zdecydowanie przekonała mnie ona do stanowczego wetowania jakichkolwiek prób wprowadzania funkcji tego typu.

KA
Polyna
Posty: 1173
Rejestracja: 2 kwie 2013, 16:08
NIM: 278556

Re: Nowa funkcjonalność forum KD

Post autor: Polyna »

Karolina Aleksandra pisze: 8 lut 2019, 21:10
Nie rozważałam tej możliwości, ale zdecydowanie przekonała mnie ona do stanowczego wetowania jakichkolwiek prób wprowadzania funkcji tego typu.
Ale pomyśl o potencjale dramatycznym typu „ktoś mi wstawił brzydką emotkę, rzucam obywatelstwem i zabieram grabki”.
Awatar użytkownika
Andrzej
król-senior
Posty: 2882
Rejestracja: 10 maja 2017, 16:19
NIM: 283468
Kontakt:

Re: Nowa funkcjonalność forum KD

Post autor: Andrzej »

Możnaby też rozkminić customowe sztikersy jak z komunikatora Telegram. KMWTW ;)))
Andreas Rex Emeritus
Awatar użytkownika
Karolina Aleksandra
król-senior
Posty: 1954
Rejestracja: 25 wrz 2012, 20:23
NIM: 430209
Herb: k14
Lokalizacja: Ekorre
Kontakt:

Re: Nowa funkcjonalność forum KD

Post autor: Karolina Aleksandra »

Chamberlain pisze: 6 lut 2019, 11:58No tak. Facet z Lycry dokonał w końcu wyjścia z cienia.
Mogę zadać pytanie? Nie lepiej (a przede wszystkim uczciwiej) wejść na kanał IRC i zmierzyć się z ludźmi „na żywo”, zamiast podglądać z ukrycia?

KA
Awatar użytkownika
Andrzej
król-senior
Posty: 2882
Rejestracja: 10 maja 2017, 16:19
NIM: 283468
Kontakt:

Re: Nowa funkcjonalność forum KD

Post autor: Andrzej »

Sząbi apparently nie umie się bawić w mirkonacje ;)
Andreas Rex Emeritus
Awatar użytkownika
Aleksander
król-senior
Posty: 5759
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
Herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Re: Nowa funkcjonalność forum KD

Post autor: Aleksander »

Ja jestem przeciwnikiem takich łapek w górę, w dół i innych emotek. Przecież można wyrazić swoją (dez)aprobate pisząc w odpowiedzi na daną treść. Można wreszcie, gdy ktoś bardzo tego chce, wkleić odpowiedni obrazek. W obecnej sytuacji gdy chce się do czegoś odnieść, można tę wiadomość zacytować, rozszerzyć swój pogląd, wprowadzić jakieś dygresje - słowem, w trakcie pisania odpowiedzi przychodzą do głowy różne dodatkowe elementy, które można w tejże odpowiedzi zawrzeć. Wprowadzenie łapek w górę lub w dół po prostu pozbawi nas tego i wykastruje forum z potencjalnie całkiem sporej treści.

Co więcej, o ile łapkę w górę jestem w stanie jeszcze jakoś zrozumieć (chociaż niekoniecznie zaakceptować), bo oznacza ona po prostu aprobatę, o tyle co oznacza łapka w dół? Nie zgadzam się? Ale dlaczego? Ze wszystkim czy częściowo? Jakie jest zatem zdanie osoby, która się nie zgadza? Tego wszystkiego nie dowiemy się, gdy ktoś po prostu kliknie.
(-) Alexander, r.s.
Awatar użytkownika
Алоиз Нишемангоҳ
Posty: 355
Rejestracja: 10 lis 2010, 14:10
Numer GG: 4917991
NIM: 732103
Lokalizacja: Genoße-Wanda-Stadt
Kontakt:

Re: Nowa funkcjonalność forum KD

Post autor: Алоиз Нишемангоҳ »

JPII pisze: 8 lut 2019, 22:58 Możnaby też rozkminić customowe sztikersy jak z komunikatora Telegram. KMWTW ;)))
hyhyhyhyhy
ppłk Alojzy Pupka
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości