Dlaczego akurat Robert Fryderyk?

Powiększanie wspólnego dobra, walki o władzę. Esencja dreamlandzkiego życia.
Awatar użytkownika
Chamberlain
Posty: 1956
Rejestracja: 16 maja 2016, 19:46
Numer GG: 62994040
NIM: 866253
Kontakt:

Re: Dlaczego akurat Robert Fryderyk?

Post autor: Chamberlain »

JPII pisze: 17 sty 2019, 11:18 Podbijam temat bo warto poczytać sobie pierwszy post szumnych zapowiedzi i jak to się sprawdza w praktyce ;)
A sprawdza się w praktyce całkiem całkiem, i to pomimo chamskiego butowania króla przez pierwsze dwa tygodnie. Jest aktywny, zaangażowany, uczy się lokalnych reguł, proponuje konkretne rozwiązania. Ta nauka byłaby mniej frustrująca i bardziej efektywna, gdybyś go nie trzymał stale za jaja (nie tylko zresztą ty). Co najważniejsze, już teraz widać pierwsze zmiany w kulturze politycznej. Jesteśmy w innym miejscu niż w grudniu. Na forum można już pogadać. Nie wydaje mi się, by z królem Wittem czy Karoliną Aleksandra było tu lepiej. Raczej od fakapu do fakapu.

Widzę, że się jednak trochę nudzisz, ale pretensje zaadresuj do siebie. Ruch na forum byłby pewnie większy i nie musielibyśmy wciąż żyć tematem sprzed miesiąca, gdybyś swoją skargą nie podłożył nogi własnemu premierowi, który od tygodnia woli odzywać się w Sarmacji niż w Dreamlandzie. Sąd proceduje w swoim tempie, no i cóż, pewnie jeszcze poczekamy.

To jak, dalej kopiemy w "RCA"?
- - William diuk Chamberlain-Schlesinger
Awatar użytkownika
Andrzej
Król Dreamlandu i Scholandii
Posty: 2879
Rejestracja: 10 maja 2017, 16:19
NIM: 283468
Kontakt:

Re: Dlaczego akurat Robert Fryderyk?

Post autor: Andrzej »

Znowu strzelasz z dupy. Na razie masz kilka rzeczy bezprawnie wydanych przez RCA, próbę cenzury mojego tekstu dziennikarskiego a do tego złożenie projektu ustawy ułatwiającej Robertowi cenzurowanie.

Nie ma też większej różnicy w tym co się dzieje w dyskutowaniu - poziom napierdalania na forume zawsze był sinusoidalny.

Jeżeli dla ciebie obywatelska kontrola władzy to podkładanie nogi to jeszcze wiele musisz się nauczyć ;)

Also ja się spoko tu bawię. Porobiłem kilka inicjatyw. Nudzi się ten kto statkuje mirkonautów po innych krajach i sam nic od siebie nie daje.

To jak tam z tą partią? Rozkręcasz coś w końcu czy kontynuujesz wygodny styl bycia jęczydupą? A może znowu zapowiesz coś szumnie ale bez pokrycia? xD
Andrzej, przedostatni (?) król Dreamlandu i Scholandii
Awatar użytkownika
Chamberlain
Posty: 1956
Rejestracja: 16 maja 2016, 19:46
Numer GG: 62994040
NIM: 866253
Kontakt:

Re: Dlaczego akurat Robert Fryderyk?

Post autor: Chamberlain »

JPII pisze: 17 sty 2019, 12:13 To jak tam z tą partią? Rozkręcasz coś w końcu czy kontynuujesz wygodny styl bycia jęczydupą?
Polecę teraz Stedem, ale nie warto tego wątku ciągnąć: pierdolisz bez sensu, Jezus, jak pierwsza lepsza jęczydupa, i w ogóle nie czytasz tego, co się do ciebie pisze.
- - William diuk Chamberlain-Schlesinger
Awatar użytkownika
Andrzej
Król Dreamlandu i Scholandii
Posty: 2879
Rejestracja: 10 maja 2017, 16:19
NIM: 283468
Kontakt:

Re: Dlaczego akurat Robert Fryderyk?

Post autor: Andrzej »

Chamberlain pisze: 17 sty 2019, 12:17
JPII pisze: 17 sty 2019, 12:13 To jak tam z tą partią? Rozkręcasz coś w końcu czy kontynuujesz wygodny styl bycia jęczydupą?
Polecę teraz Stedem, ale nie warto tego wątku ciągnąć: pierdolisz bez sensu, Jezus, jak pierwsza lepsza jęczydupa, i w ogóle nie czytasz tego, co się do ciebie pisze.
Ok, czyli nie masz argumentów i przyznajesz mi rację :)
Andrzej, przedostatni (?) król Dreamlandu i Scholandii
Awatar użytkownika
Chamberlain
Posty: 1956
Rejestracja: 16 maja 2016, 19:46
Numer GG: 62994040
NIM: 866253
Kontakt:

Re: Dlaczego akurat Robert Fryderyk?

Post autor: Chamberlain »

Nie. Po prostu nie ma na co odpowiadać. Naprawdę. Cenzura artykułu? Stary, poprosiłeś o edycję tekstu na forum, tekst został wyedytowany, dostałeś piany, edycja została cofnięta. End of story. Wybacz, ale to trochę jak szarpanie się z upośledzonym o pokrywkę od słoika.
- - William diuk Chamberlain-Schlesinger
Awatar użytkownika
Andrzej
Król Dreamlandu i Scholandii
Posty: 2879
Rejestracja: 10 maja 2017, 16:19
NIM: 283468
Kontakt:

Re: Dlaczego akurat Robert Fryderyk?

Post autor: Andrzej »

Chamberlain pisze: 17 sty 2019, 12:23 Nie. Nie ma na co odpowiadać? Cenzura artykułu? Stary, poprosiłeś o edycję tekstu na forum, tekst został wyedytowany, dostałeś piany, edycja została cofnięta. End of story. Wybacz, ale to trochę jak z szarpanie się z upośledzonym.
Pierdolisz od rzeczy Siwy. RCA dokonał samodzielnie edycji mojego przedruku o co nie prosiłem (EDIT: pytałem wtedy czy ktoś z administracji może to ogarnąć, miałem na myśli danie mi możliwości zedytowania posta), zrobił to bez mojej zgody i zamiast od razu cofnąć to co zjebał to jeszcze się przez kilka postów ze mną użerał. Na koniec strzelił focha. Ogarnij się chłopie bo trochę przesadzasz z przydupasowym adwokatowaniem Robertowi.
Andrzej, przedostatni (?) król Dreamlandu i Scholandii
Awatar użytkownika
Chamberlain
Posty: 1956
Rejestracja: 16 maja 2016, 19:46
Numer GG: 62994040
NIM: 866253
Kontakt:

Re: Dlaczego akurat Robert Fryderyk?

Post autor: Chamberlain »

JPII pisze: 17 sty 2019, 12:25 RCA dokonał samodzielnie edycji mojego przedruku o co nie prosiłem, bez mojej zgody i zamiast cofnąć to co zjebał to jeszcze się przez kilka postów ze mną użerał. Na koniec strzelił focha.
A potem jeszcze poszczuł psem i sprzedał kopa. Zły człowiek.

Nie dogadamy się. Mam więc propozycję. Zgłoś projekt ustawy o odszkodowaniach dla ofiar systemu totalitarnego. Będziesz jego głównym beneficjentem i przynajmniej coś zarobisz na tych inbach.
- - William diuk Chamberlain-Schlesinger
Awatar użytkownika
Andrzej
Król Dreamlandu i Scholandii
Posty: 2879
Rejestracja: 10 maja 2017, 16:19
NIM: 283468
Kontakt:

Re: Dlaczego akurat Robert Fryderyk?

Post autor: Andrzej »

Wystarczy, że się doskonale tu bawię :)
Andrzej, przedostatni (?) król Dreamlandu i Scholandii
Awatar użytkownika
Stanisław Dmowski
Posty: 1783
Rejestracja: 17 maja 2018, 09:04
NIM: 318196
Kontakt:

Re: Dlaczego akurat Robert Fryderyk?

Post autor: Stanisław Dmowski »

Chamberlain pisze: 17 sty 2019, 12:23
Nie. Po prostu nie ma na co odpowiadać. Naprawdę. Cenzura artykułu? Stary, poprosiłeś o edycję tekstu na forum, tekst został wyedytowany, dostałeś piany, edycja została cofnięta. End of story. Wybacz, ale to trochę jak szarpanie się z upośledzonym o pokrywkę od słoika.
Muszę się z powyższym zgodzić. To czepialstwo nacelowane na maksymalne uprzykrzenie życia królowi. Poprawił, źle. Nie poprawił, źle. Casus tych niepoprawnie wydanych aktów to nauczka dla króla, by pytał naszych prawników i sam już przyswajał sobie nasze prawo. Szczęście, że król Robert robi to dość szybko.
JPII pisze: 17 sty 2019, 14:00 Wystarczy, że się doskonale tu bawię :)
Nie tylko ty, ja też patrzę z uśmiechem na twarzy na to, jak dzięki twojej skardze Torkan ma czas na odpoczynek, zwiedzanie Sarmacji. :)
Awatar użytkownika
Aleksander
król-senior
Posty: 5756
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
Herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Re: Dlaczego akurat Robert Fryderyk?

Post autor: Aleksander »

Florian von Stettin pisze: 17 sty 2019, 15:53
JPII pisze: 17 sty 2019, 14:00 Wystarczy, że się doskonale tu bawię :)
Nie tylko ty, ja też patrzę z uśmiechem na twarzy na to, jak dzięki twojej skardze Torkan ma czas na odpoczynek, zwiedzanie Sarmacji. :)
To jest ta dyskretna małopolska kurtuazja. W delikatny, a jednak dosadny, przypominasz mi o skargach do rozpatrzenia. Postaram się uporać ze wszystkim przed końcem tego tygodnia.
(-) Alexander, r.s.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości