Akt wypowiedzenia posłuszeństwa

Powiększanie wspólnego dobra, walki o władzę. Esencja dreamlandzkiego życia.
Awatar użytkownika
Torkan Ingawaar
Posty: 1647
Rejestracja: 1 gru 2014, 19:01
NIM: 156339
Lokalizacja: Sangajokk
Kontakt:

Akt wypowiedzenia posłuszeństwa

Post autor: Torkan Ingawaar »

Ja, Torkan Ingawaar, działając w pełni świadomie i akceptując wszystkie możliwe konsekwencje niniejszej deklaracji, publicznie wypowiadam osobiste posłuszeństwo Jego Królewskiej Mości Robertowi II Fryderykowi, królowi Dreamlandu i Scholandii, oraz zrzekam się tytułu arystokratycznego markiza.
(–) Torkan Ingawaar (ᑐᕐᑳᓐ ᐃᖓᕚᕐ)
Obrazek
Awatar użytkownika
Aleksander
król-senior
Posty: 5759
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
Herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Re: Akt wypowiedzenia posłuszeństwa

Post autor: Aleksander »

Ja, Aluś de la Ciprofloksja, działając w pełni świadomie i akceptując wszystkie możliwe konsekwencje niniejszej deklaracji, publicznie wypowiadam osobiste posłuszeństwo Jego Królewskiej Mości Robertowi II Fryderykowi, królowi Dreamlandu i Scholandii, oraz zrzekam się tytułu szlacheckiego.
(-) Alexander, r.s.
Awatar użytkownika
Chamberlain
Posty: 1956
Rejestracja: 16 maja 2016, 19:46
Numer GG: 62994040
NIM: 866253
Kontakt:

Re: Akt wypowiedzenia posłuszeństwa

Post autor: Chamberlain »

Nie przesadzajcie z tym heroizmem. Żaden z obywateli nie ślubuje osobistego posłuszeństwa Królowi, więc nie ma czego wypowiadać. A tytuły otrzymaliście za pracę. To nie obrączka ślubna, w monarchę w ten sposób nie uderzacie. A już na pewno nie w tego, który wam tych tytułów nie nadawał.
Awatar użytkownika
Andrzej
król-senior
Posty: 2882
Rejestracja: 10 maja 2017, 16:19
NIM: 283468
Kontakt:

Re: Akt wypowiedzenia posłuszeństwa

Post autor: Andrzej »

Chamberlain pisze: 27 gru 2018, 19:29
Nie przesadzajcie z tym heroizmem. Żaden z obywateli nie ślubuje osobistego posłuszeństwa Królowi, więc nie ma czego wypowiadać. A tytuły otrzymaliście za pracę. To nie obrączka ślubna, w monarchę w ten sposób nie uderzacie. A już na pewno nie w tego, który wam tych tytułów nie nadawał.
Jak tam? Wbijasz do Czekana pod derkę na bajerkę czy robisz to za frajer? Podoba ci się bycie przydupasem i samozwańczym rzecznikiem Roberta?
Andreas Rex Emeritus
Awatar użytkownika
Torkan Ingawaar
Posty: 1647
Rejestracja: 1 gru 2014, 19:01
NIM: 156339
Lokalizacja: Sangajokk
Kontakt:

Re: Akt wypowiedzenia posłuszeństwa

Post autor: Torkan Ingawaar »

To nie obrączka ślubna, w monarchę w ten sposób nie uderzacie. A już na pewno nie w tego, który wam tych tytułów nie nadawał.
Ale formalnie wiąże mnie z Koroną, z którą - przez wzgląd na osobę, która ów koronę od kilkunastu godzin nosi na skroniach - nie chcę mieć nic wspólnego. Zrzekanie się tytułów na znak symbolicznej, kategorycznej niezgody z działaniami monarchy lub samą osobą monarchy to utrwalona, mikronacyjna tradycja, którą warto kontynuować. Gdyby królem został tak krytykowany przez Pana Jezus Ipanienko, nie uczyniłby Pan tego samego?
Ostatnio zmieniony 27 gru 2018, 19:38 przez Torkan Ingawaar, łącznie zmieniany 6 razy.
(–) Torkan Ingawaar (ᑐᕐᑳᓐ ᐃᖓᕚᕐ)
Obrazek
Awatar użytkownika
Aleksander
król-senior
Posty: 5759
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
Herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Re: Akt wypowiedzenia posłuszeństwa

Post autor: Aleksander »

Dodajmy do tego fakt, że rozmawiamy o kimś, kto sam swojego tytułu się zrzekł. Bynajmniej nie w romantycznym geście sprzeciwu.
(-) Alexander, r.s.
Awatar użytkownika
Andrzej
król-senior
Posty: 2882
Rejestracja: 10 maja 2017, 16:19
NIM: 283468
Kontakt:

Re: Akt wypowiedzenia posłuszeństwa

Post autor: Andrzej »

No ale dziwi kogoś, że Szambolain znowu został przyłapany na oszustwie?
Andreas Rex Emeritus
Awatar użytkownika
Chamberlain
Posty: 1956
Rejestracja: 16 maja 2016, 19:46
Numer GG: 62994040
NIM: 866253
Kontakt:

Re: Akt wypowiedzenia posłuszeństwa

Post autor: Chamberlain »

JPII pisze: 27 gru 2018, 19:32 Jak tam? Wbijasz do Czekana pod derkę na bajerkę czy robisz to za frajer? Podoba ci się bycie przydupasem i samozwańczym rzecznikiem Roberta?
Oceniasz własną miarą. Twoje prawo. Dla mnie nowy król to gwarancja na uporządkowane forum i przywrócenie tego, czym był Dreamland jeszcze dwa lata temu. Bronię własnej sprawy, a nawet sprawy Witta czy oderwanego od rzeczywistości Steda czy Ingawaara.

Dreamland zaludniony i rządzony przez ludzi pokroju Ipanienki to przepis na państwo upadłe.
Awatar użytkownika
Andrzej
król-senior
Posty: 2882
Rejestracja: 10 maja 2017, 16:19
NIM: 283468
Kontakt:

Re: Akt wypowiedzenia posłuszeństwa

Post autor: Andrzej »

Nie przypominam sobie, żebym banował kogoś za poglądy albo pseudolegalnie wyjebywał kogoś z kraju a wy możecie wpisać sobie coś takiego na konto. To raczej przez ciebie moglibyśmy liczyć na upadek KD.
Andreas Rex Emeritus
Awatar użytkownika
Chamberlain
Posty: 1956
Rejestracja: 16 maja 2016, 19:46
Numer GG: 62994040
NIM: 866253
Kontakt:

Re: Akt wypowiedzenia posłuszeństwa

Post autor: Chamberlain »

Torkan Ingawaar pisze: 27 gru 2018, 19:32 Gdyby królem został tak krytykowany Ipanienko, nie uczyniłby Pan tego samego?[/justify]
Zapewne odszedłbym po cichu, widząc jałowość dalszej dyskusji, ale raczej nie jechałbym od kurew, debili i pizd. Wszystko lub prawie wszystko rozbija się o formę. Gdyby oczyścić tę dyskusję z bezsensownych tyrad Ipanienki, wulgaryzmów i prostackich przysrywek, okazałoby się, że pod adresem nowego króla sformułowano ledwie garść argumentow: jest łysy, pochodzi z Sarmacji i nie jest z naszego plemienia (jakby to nie był atut). Trochę kiepsko to wygląda.

Za chwilę Jezus ""Mam wszystko w dupie, rzuciłem obywatelstwem, ale i tak dalej się będę wypowiadał" Ipanienko napisze, że jestem chujem i czyimś przydupasem. I tak w kółko. Czy naprawdę nikt nie zauważył, że Dreamland już się skończył?
Awatar użytkownika
Andrzej
król-senior
Posty: 2882
Rejestracja: 10 maja 2017, 16:19
NIM: 283468
Kontakt:

Re: Akt wypowiedzenia posłuszeństwa

Post autor: Andrzej »

Mamy w KD wolność słowa i będę z niej korzystał. Ma cię boleć czytanie mnie kiedy wytykam ci hipokryzję i bycie cynicznym dupkiem którym jesteś.
Andreas Rex Emeritus
Awatar użytkownika
Andrzej
król-senior
Posty: 2882
Rejestracja: 10 maja 2017, 16:19
NIM: 283468
Kontakt:

Re: Akt wypowiedzenia posłuszeństwa

Post autor: Andrzej »

Also wiesz dobrze, że przeciwko Czekanowi padło więcej sensownych argumentów ale celowo je pomijasz. Mitomania na całego.
Andreas Rex Emeritus
Awatar użytkownika
Chamberlain
Posty: 1956
Rejestracja: 16 maja 2016, 19:46
Numer GG: 62994040
NIM: 866253
Kontakt:

Re: Akt wypowiedzenia posłuszeństwa

Post autor: Chamberlain »

JPII pisze: 27 gru 2018, 19:48 Mamy w KD wolność słowa i będę z niej korzystał. Ma cię boleć czytanie mnie kiedy wytykam ci hipokryzję i bycie cynicznym dupkiem którym jesteś.
A mógłbyś napisać to samo bez tych dziecięcych inwektyw?
- - William diuk Chamberlain-Schlesinger
Awatar użytkownika
Andrzej
król-senior
Posty: 2882
Rejestracja: 10 maja 2017, 16:19
NIM: 283468
Kontakt:

Re: Akt wypowiedzenia posłuszeństwa

Post autor: Andrzej »

Chamberlain pisze: 27 gru 2018, 19:49
JPII pisze: 27 gru 2018, 19:48 Mamy w KD wolność słowa i będę z niej korzystał. Ma cię boleć czytanie mnie kiedy wytykam ci hipokryzję i bycie cynicznym dupkiem którym jesteś.
A mógłbyś napisać to samo bez tych dziecięcych inwektyw?
Nie.
Andreas Rex Emeritus
Awatar użytkownika
Chamberlain
Posty: 1956
Rejestracja: 16 maja 2016, 19:46
Numer GG: 62994040
NIM: 866253
Kontakt:

Re: Akt wypowiedzenia posłuszeństwa

Post autor: Chamberlain »

JPII pisze: 27 gru 2018, 19:48 Also wiesz dobrze, że przeciwko Czekanowi padło więcej sensownych argumentów ale celowo je pomijasz. Mitomania na całego.
Sprawdź sobie znaczenie słowa "mitomania", a potem wytłumacz w pięciu zdaniach, bez inwektyw, dlaczego Robert II Fryderyk miałby być gorszym królem od Jezusa I Pedaela czy Floriana Odnowiciela? Konkretnie, może być w punktach.
Ostatnio zmieniony 27 gru 2018, 19:53 przez Chamberlain, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Andrzej
król-senior
Posty: 2882
Rejestracja: 10 maja 2017, 16:19
NIM: 283468
Kontakt:

Re: Akt wypowiedzenia posłuszeństwa

Post autor: Andrzej »

Chamberlain pisze: 27 gru 2018, 19:51
JPII pisze: 27 gru 2018, 19:48 Also wiesz dobrze, że przeciwko Czekanowi padło więcej sensownych argumentów ale celowo je pomijasz. Mitomania na całego.
Sprawdź sobie znaczenie słowa "mitomania" a potem wytłumacz w pięciu zdaniach, bez inwektyw, dlaczego Robert II Fryderyk miałby być gorszym królem od Jezusa I Pedaela czy Floriana Odnowiciela? Konkretnie, może być w punktach.
Nie będziesz mi dyktował co i w jaki sposób mówić :)
Andreas Rex Emeritus
Awatar użytkownika
Chamberlain
Posty: 1956
Rejestracja: 16 maja 2016, 19:46
Numer GG: 62994040
NIM: 866253
Kontakt:

Re: Akt wypowiedzenia posłuszeństwa

Post autor: Chamberlain »

JPII pisze: 27 gru 2018, 19:52 Nie będziesz mi dyktował co i w jaki sposób mówić :)
Problem w tym, że ty nic nie mówisz. Publikujesz zdania pozbawione treści. Skorzystaj z okazji i sformułuj te 5 argumentów. Masz okazję powiedzieć coś od siebie, nie chowając się za nogawką Ingawaara czy Alusia.
- - William diuk Chamberlain-Schlesinger
Awatar użytkownika
Aleksander
król-senior
Posty: 5759
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
Herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Re: Akt wypowiedzenia posłuszeństwa

Post autor: Aleksander »

Chamberlain pisze: 27 gru 2018, 19:45pod adresem nowego króla sformułowano ledwie garść argumentow: jest łysy, pochodzi z Sarmacji i nie jest z naszego plemienia (jakby to nie był atut). Trochę kiepsko to wygląda.
Oprócz tego jest nielojalnym karierowiczem, który ustawia się jak chorągiewka na wietrze i za nic ma swoją godność, bo honoru ta postać nie ma. W 2007 połaszczył się na tron Sarmacji i wziął udział w zorganizowanej naprędce wolnej elekcji. W 2008 próbował odłączyć od Sarmacji Baridas. Dodajmy do tego fakt, że ówczesnemu księciu Sarmacji (Piotrowi Mikołajowi) coś ślubował składając przysięgę przy każdorazowej nobilitacji. Wymieniać dalej?

A gdy już osiągnął tron w Grodzisku to dość szybko okazało się, że nie o to chodzi by złapać króliczka, ale by gonić go. Jego panowanie upłynęło pod znakiem otwierania kolejnych frontów z obywatelami, jałowych tyrad i zawaleniu sarmackiego sądu kolejnymi wypocinami, że niby obraza monarchy und so weiter. Taki Kaczyński mikroświata. Po dość krótkim panowaniu spakował zabawki i abdykował. Jeszcze parę dni temu rezygnował z tytułu hrabiowskiego i rzucał się do budowy republikańskiej Sarmacji. Aż się okazało, że jest szansa na nowe zabawki, więc przyplątał się tutaj.

I bynajmniej nie chodzi o to, że jest Sarmatą. Ja sam przez wiele lat w Sarmacji mieszkałem, a zaczynałem w Samundzie (sic!). Chodzi o to, że RCA jest dupkiem.
(-) Alexander, r.s.
Awatar użytkownika
Andrzej
król-senior
Posty: 2882
Rejestracja: 10 maja 2017, 16:19
NIM: 283468
Kontakt:

Re: Akt wypowiedzenia posłuszeństwa

Post autor: Andrzej »

Chamberlain pisze: 27 gru 2018, 19:54
JPII pisze: 27 gru 2018, 19:52 Nie będziesz mi dyktował co i w jaki sposób mówić :)
Problem w tym, że ty nic nie mówisz. Publikujesz zdania pozbawione treści. Skorzystaj z okazji i sformułuj te 5 argumentów. Masz okazję powiedzieć coś od siebie, nie chowając się za nogawką Ingawaara czy Alusia.
Pewnie nie zauważyłeś gdy kandydowałem na PRK tego co piszę bo byłeś zajęty sraniem na mnie.
Andreas Rex Emeritus
Awatar użytkownika
Borys Targersdorf
Posty: 82
Rejestracja: 10 sty 2016, 10:16
NIM:
Kontakt:

Re: Akt wypowiedzenia posłuszeństwa

Post autor: Borys Targersdorf »

JPII pisze: 27 gru 2018, 19:56
Chamberlain pisze: 27 gru 2018, 19:54
JPII pisze: 27 gru 2018, 19:52 Nie będziesz mi dyktował co i w jaki sposób mówić :)
Problem w tym, że ty nic nie mówisz. Publikujesz zdania pozbawione treści. Skorzystaj z okazji i sformułuj te 5 argumentów. Masz okazję powiedzieć coś od siebie, nie chowając się za nogawką Ingawaara czy Alusia.
Pewnie nie zauważyłeś gdy kandydowałem na PRK tego co piszę bo byłeś zajęty sraniem na mnie.
Herr Ipanienko, dlaczego tak się Pan ciska skora, zrzekł się Pan obywatelstwa i olewa Dreamland?
Szent Korona Országai
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości