Lokal wyborczy otwarty

Powiększanie wspólnego dobra, walki o władzę. Esencja dreamlandzkiego życia.
Awatar użytkownika
Karolina Aleksandra
król-senior
Posty: 1954
Rejestracja: 25 wrz 2012, 20:23
NIM: 430209
Herb: k14
Lokalizacja: Ekorre
Kontakt:

Lokal wyborczy otwarty

Post autor: Karolina Aleksandra »

Uprzejmie informuję, że lokal wyborczy został otwarty i działa pod adresem: https://dreamland.net.pl/wybory/

Zapraszam do głosowania.

Karolina Aleksandra
Awatar użytkownika
Chamberlain
Posty: 1956
Rejestracja: 16 maja 2016, 19:46
Numer GG: 62994040
NIM: 866253
Kontakt:

Re: Lokal wyborczy otwarty

Post autor: Chamberlain »

Czy kandydat na Premiera przedstawi nam swój program działania i pomysł na skład gabinetu? I na jakie stanowisko przymierzany jest Ipanienko?
Awatar użytkownika
Andrzej
król-senior
Posty: 2882
Rejestracja: 10 maja 2017, 16:19
NIM: 283468
Kontakt:

Re: Lokal wyborczy otwarty

Post autor: Andrzej »

Chamberlain pisze: 21 gru 2018, 11:32
Czy kandydat na Premiera przedstawi nam swój program działania i pomysł na skład gabinetu? I na jakie stanowisko przymierzany jest Ipanienko?
Trzy posty Chamberlaina w ciągu dnia, każdy o Ipanience. Przyznaj się - jesteś zazdrosny że wybrałem Torkana za męża?
Andreas Rex Emeritus
Awatar użytkownika
Stanisław Dmowski
Posty: 1783
Rejestracja: 17 maja 2018, 09:04
NIM: 318196
Kontakt:

Re: Lokal wyborczy otwarty

Post autor: Stanisław Dmowski »

JPII pisze: 21 gru 2018, 12:09 Trzy posty Chamberlaina w ciągu dnia, każdy o Ipanience. Przyznaj się - jesteś zazdrosny że wybrałem Torkana za męża?
Zasmucę Cię, ten post odnosił się chyba do Mata, który jest kandydatem na premiera. Tak, Ekscelencja von Salvepol jest oficjalnie kandydatem.
Awatar użytkownika
Andrzej
król-senior
Posty: 2882
Rejestracja: 10 maja 2017, 16:19
NIM: 283468
Kontakt:

Re: Lokal wyborczy otwarty

Post autor: Andrzej »

Florian von Stettin pisze: 21 gru 2018, 12:36
JPII pisze: 21 gru 2018, 12:09 Trzy posty Chamberlaina w ciągu dnia, każdy o Ipanience. Przyznaj się - jesteś zazdrosny że wybrałem Torkana za męża?
Zasmucę Cię, ten post odnosił się chyba do Mata, który jest kandydatem na premiera. Tak, Ekscelencja von Salvepol jest oficjalnie kandydatem.
No zupełnie jakby drugie pytanie mnie nie dotyczyło XD
Andreas Rex Emeritus
Awatar użytkownika
Stanisław Dmowski
Posty: 1783
Rejestracja: 17 maja 2018, 09:04
NIM: 318196
Kontakt:

Re: Lokal wyborczy otwarty

Post autor: Stanisław Dmowski »

Teraz na poważnie, czy osoba, której nazwisku znajduje się na karcie do głosowania wypowie się jakoś? Program zbieżny z programem Ipanienki? Jaki skład rządu?
Awatar użytkownika
Sted Asketil
król-senior
Posty: 1043
Rejestracja: 7 sie 2011, 12:37
NIM: 121212

Re: Lokal wyborczy otwarty

Post autor: Sted Asketil »

Niestety, ale przy takim podejsciu nie pozostaje mi nic innego jak zaglosowac na nie. Nie bede oddawal swego glosu w ciemno. Bardzo dobry uklad - nikt Wam nie zarzuci ze nie spelnicie obietnic wyborczych....
Awatar użytkownika
matmax
Posty: 1606
Rejestracja: 4 kwie 2013, 21:09
NIM: 442028
Kontakt:

Re: Lokal wyborczy otwarty

Post autor: matmax »

Chamberlain pisze: 21 gru 2018, 11:32
Czy kandydat na Premiera przedstawi nam swój program działania i pomysł na skład gabinetu? I na jakie stanowisko przymierzany jest Ipanienko?
Jak już podawałem w poście zgłaszającym mnie, moim planem wyborczym jest powołanie Jezusa Ipanienki do gabinetu i udzielenie mu jak najszerszych uprawnień. To z nim również planuję konsultować skład rządu. Towarzysz Ipanienko przedstawił swój program na forum pięć dni temu.

Istnieje również koncepcja przedstawiona przez tow. Ingawaara, która również będzie przedmiotem dyskusji wewnątrzrządowych w przypadku wyboru.
Mat Max von Salvepol
Daniel von Witt pisze: 13 sty 2019, 02:15 Liczy się adrenalinka xD i na tym może już poprzrstane, chociaż głowa pełna jest myśli tym, co tu poruszone zostało nie mówiąc już nawet o tym, co zakryte.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości