Zmiana

Powiększanie wspólnego dobra, walki o władzę. Esencja dreamlandzkiego życia.
Awatar użytkownika
APRS
król-senior
Posty: 842
Rejestracja: 19 sie 2010, 19:20
Numer GG: 2587993
NIM: 607400
Lokalizacja: aktualnie: Sangajokk
Kontakt:

Zmiana

Post autor: APRS »

Niepodobna wstąpić dwukrotnie do tej samej rzeki

Ci spośród Was, Drodzy Dreamlandczycy, którzy znają mnie nieco dłużej wiedzą, że nie przepadam za przemowami i - co tu dużo kryć - nie jestem w nich najlepszy. Powyższe słowa to też oczywiście nie ja. Nie powiem kto - temu z Was, kto pierwszy prawidłowo wskaże autora, ufunduję zagrodę w Kakutach.

Jego Królewska Wysokość Robert podjął dziś decyzję, która nie jest łatwa, zwłaszcza dla kogoś, kto wielokroć dawał dowody rzeczywistego - realnego, chciałoby się rzec - przywiązania do Królestwa. Słusznie stwierdza Jego Ekscelencja Kazio arcyksiążę Wichura, że mylić się i błądzić jest rzeczą ludzką. Nasz niepokój winni wzbudzać Ci, którzy mają się za nieomylnych. Na szczęście nie znam takiego Dreamlandczyka. Wiem też, że przekazanie Korony nie jest w przypadku Jego Królewskiej Wysokości Roberta w żadnej mierze ucieczką od odpowiedzialności - sądzę, że jest dokładnie przeciwnie.

W niedzielę czeka nas wszystkich koronacja. Mnóstwo pracy przed nam. Każda para rąk i myśląca głowa są dla Królestwa bezcenne, więc zachęcam do pracy. Kto może coś odświeżyć, zaktualizować - gorąco namawiam. Niech Królestwo pokaże, że umie się również bawić, także po trudniejszych chwilach.

A teraz proszę wybaczyć - muszę, ekhm... musimy zainstalować się na powrót w dawnych Apartamentach.
Awatar użytkownika
k_wichura
Posty: 46
Rejestracja: 1 wrz 2010, 19:42
Numer GG: 1397103
NIM: 775027
Lokalizacja: Kasana
Kontakt:

Re: Zmiana

Post autor: k_wichura »

Głosuję na Krzysztofa :)

i mam pytanie: To teraz będzie Artur II Piotr? czy nadal pierwszy?
Kazio Wichura
Awatar użytkownika
APRS
król-senior
Posty: 842
Rejestracja: 19 sie 2010, 19:20
Numer GG: 2587993
NIM: 607400
Lokalizacja: aktualnie: Sangajokk
Kontakt:

Re: Zmiana

Post autor: APRS »

Dobre pytanie, które też sobie zadawałem. Odpowiedź w podpisie.

Niestety, odpowiedź w konkursie nie jest prawidłowa. Dla ułatwienia dodam, że mówiący cytowane na wstępie słowa już nie żyje.
Awatar użytkownika
Tomasz Barney
Posty: 132
Rejestracja: 4 gru 2010, 14:39
Numer GG: 22033171
NIM: 180151
Kontakt:

Re: Zmiana

Post autor: Tomasz Barney »

Heraklit z Efezu.
(-) Tomasz hrabia Barney
Awatar użytkownika
APRS
król-senior
Posty: 842
Rejestracja: 19 sie 2010, 19:20
Numer GG: 2587993
NIM: 607400
Lokalizacja: aktualnie: Sangajokk
Kontakt:

Re: Zmiana

Post autor: APRS »

Zgadza się - mamy zwycięzcę. Szczegóły zagrody omówione zostaną w najbliższym możliwym terminie :)
Awatar użytkownika
Pavel Svoboda
król-senior
Posty: 1139
Rejestracja: 13 wrz 2010, 15:02
Numer GG: 1935862
NIM: 509280
Kontakt:

Re: Zmiana

Post autor: Pavel Svoboda »

Autorem powiedzenia jest pan Ta Rhei.
(-) Pavel Svoboda, r.s.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości