Kandydatury na Gubernatora Dreamlandu

Powiększanie wspólnego dobra, walki o władzę. Esencja dreamlandzkiego życia.
Awatar użytkownika
Andrzej
Król Dreamlandu i Scholandii
Posty: 2858
Rejestracja: 10 maja 2017, 16:19
NIM: 283468
Kontakt:

Kandydatury na Gubernatora Dreamlandu

Post autor: Andrzej »

Ekorre, dnia 7 grudnia 2022 r.
Obrazek
Dreamlandczycy,

dziś rano wydaliśmy dekret ustanawiający urząd Gubernatora Dreamlandu na czas trwającego stanu wyjątkowego. Jest to wysoki urząd odpowiadający rangą Królowi Dreamlandu i Scholandii. Ze względu na zawieszenie instytucji Kolegium Ministrów, której nie udało się de facto powołać, Korona pragnie podzielić się swymi kompetencjami, aby w razie potrzeby odciążyć naszą osobę z całości lub części zadań, jakie przed nami stoją, a z drugiej strony napędzić mechanizmy reżimu państwa oraz zaktywizować krajową narrację.

Naszym pragnieniem jest wybrać Gubernatora Dreamlandu spośród zgłoszonych kandydatur – można je złożyć w niniejszym wątku lub za pośrednictwem wiadomości prywatnej. Korona zastrzega sobie prawo do wyboru tej kandydatury, która w oczach naszych przyniesie najwięcej korzyści Dreamlandowi, a w szczególności realnie wspomoże nasze wysiłki w uchwaleniu ustawy zasadniczej.

Korona na chwilę obecną nie ustala daty końcowej składania kandydatur na urząd Gubernatora Dreamlandu. W przypadku dokonania przez nas wyboru, podamy tę decyzję do wiadomości publicznej.
Obrazek
Andreas R. D. & S.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość