DREAMLAND NA DISCORDZIE — utworzony został nowy serwer Dreamlandu na Discordzie. W imieniu Jego Królewskiej Mości Macieja II mamy zaszczyt zaprosić wszystkich mieszkańców Królestwa do przybycia na niego. Wystarczy kliknąć w ten link i gotowe. W razie problemów na serwerze łapcie Gwardię Królewską.

PRACE W DZIALE OGŁOSZEŃ URZĘDOWYCH — w dniu 11 sierpnia 2019 r. rozpoczęły się prace porządkowe działu. Trwa sortowanie aktów prawnych do odpowiednich poddziałów. Docelowa struktura działu może ulec zmianie. Prosimy o cierpliwość i dziękujemy za wyrozumiałość. Termin zakończenia prac przewidziany jest najpóźniej na koniec sierpnia 2019 r.

OGŁOSZONO WYBORY PREMIERA RZĄDU — w dniu 11 sierpnia 2019 r. JKM Maciej II formalnie zarządził wybory Premiera Rządu Królewskiego. Zgłaszanie kandydatów trwa od 12 do 19 sierpnia, głosowanie zaś odbędzie się w dniach 23-25 sierpnia 2019 roku. Zachęcamy do zgłaszania się.

Nowa funkcjonalność forum KD

Centralne miejsce dreamlandzkiej aktywności.
Awatar użytkownika
الوـس
Premier Rządu Królewskiego
Posty: 4120
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
Herb:
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Re: Nowa funkcjonalność forum KD

Post autor: الوـس » 10 lut 2019, 09:26

Ja jestem przeciwnikiem takich łapek w górę, w dół i innych emotek. Przecież można wyrazić swoją (dez)aprobate pisząc w odpowiedzi na daną treść. Można wreszcie, gdy ktoś bardzo tego chce, wkleić odpowiedni obrazek. W obecnej sytuacji gdy chce się do czegoś odnieść, można tę wiadomość zacytować, rozszerzyć swój pogląd, wprowadzić jakieś dygresje - słowem, w trakcie pisania odpowiedzi przychodzą do głowy różne dodatkowe elementy, które można w tejże odpowiedzi zawrzeć. Wprowadzenie łapek w górę lub w dół po prostu pozbawi nas tego i wykastruje forum z potencjalnie całkiem sporej treści.

Co więcej, o ile łapkę w górę jestem w stanie jeszcze jakoś zrozumieć (chociaż niekoniecznie zaakceptować), bo oznacza ona po prostu aprobatę, o tyle co oznacza łapka w dół? Nie zgadzam się? Ale dlaczego? Ze wszystkim czy częściowo? Jakie jest zatem zdanie osoby, która się nie zgadza? Tego wszystkiego nie dowiemy się, gdy ktoś po prostu kliknie.
(-) Aluś de la Ciprofloksja zu Hergemon und von Lichtenstein y de Arbuz och Apelsinklyfta
فقهاء‎‎

Ruch Tauzen!

Hej Ruchu nasz!
Pokaż jak grasz.
Gdy upadniesz - wstań!
Nie poddawaj się!
My wspieramy cię.

Awatar użytkownika
Алоиз Нишемангоҳ
Posty: 317
Rejestracja: 10 lis 2010, 14:10
Numer GG: 4917991
Lokalizacja: Genoße-Wanda-Stadt
Kontakt:

Re: Nowa funkcjonalność forum KD

Post autor: Алоиз Нишемангоҳ » 12 lut 2019, 02:41

JPII pisze:
8 lut 2019, 22:58
Możnaby też rozkminić customowe sztikersy jak z komunikatora Telegram. KMWTW ;)))
hyhyhyhyhy
ppłk Alojzy Pupka

ODPOWIEDZ

Wróć do „Polityka i społeczeństwo”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość