Witajcie ponownie

Ratusz Miejski - miejsce obrad Rady Miasta Saudade
Odwiedź serwis internetowy Miasta Stołecznego Luindoru - Saudade
KJazłowiecki
Posty: 234
Rejestracja: 17 sie 2011, 17:14
NIM:
Lokalizacja: Saudade
Kontakt:

Witajcie ponownie

Post autor: KJazłowiecki »

Mieszkam w Saudade od początków 2008 roku, kiedy powołano mnie na urząd Księcia Namiestnika Luindoru. Ówczesnym Księciem Namiestnikiem sąsiedniej Furlandii był obecny Monarcha, który kilka dni temu niespodziewanie powierzył mi Miasto w opiekę. To miła niespodzianka, a zarazem powrót do obowiązków, które wspominam najlepiej i których wykonywania z żalem musiałem zaprzestać po przeprowadzce do Ekhorn w grudniu 2011 roku.

W najbliższych dniach wznowię dyskusję o mapie miasta oraz ponownie zweryfikuję listę mieszkańców naszego miasta. Następnie przystąpimy do rewitalizacji przestrzeni miejskiej. Będzie ciekawie, zapraszam do udziału w miejskim życiu.
dr net. Krzysztof diuk Jazłowiecki y de Ebruz, OCO
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Witajcie ponownie

Post autor: Daniel von Witt »

Panie Burmistrzu,

cieszę się, iż po długim okresie wakowania stanowiska, na jakie Wasza Ekscelencja powrócił, będzie możliwym wręcz pewne zintensyfikowanie prac na rzecz lokalnej społeczności. Gwarantuję udzielać wszelkiej niezbędnej pomocy w pracach Pana jak i całej Rady Miasta. Z zadowoleniem przyjmuję również zapowiedź rozwinięcia działań w kilku konkretnych obszarach przez Ekscelencję wymienionych.

Życzę owocnej pracy,

(-) Daniel markiz von Witt
Książę Zjednoczonego Księstwa
Zablokowany

Wróć do „Rada Miasta Stołecznego Saudade”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości