STAN KLĘSKI AKTYWNOŚCIOWEJ — 9 czerwca 2019 r., wskutek pogarszającej się sytuacji demograficznej, która w sposób negatywny odbija się na funkcjonowaniu najważniejszych urzędów Królestwa, Jego Królewska Mość Robert II Fryderyk wydał królewski edykt wprowadzający Stan Klęski Aktywnościowej. Poprzedzając swą decyzję JKM odwołał wszystkich członków Rad Przybocznej i Stanu. Spodziewane są dalsze działania i Orędzie wygłoszone wobec mieszkańców Dreamlandu i mieszkańców całego wirtualnego świata.

ORĘDZIE KRÓLA DREAMLANDU DO MIESZKAŃCÓW KRAJU I CAŁEGO WIRTUALNEGO ŚWIATA — Jego Królewska Mość wygłosił zapowiadane orędzie w związku z wprowadzonym stanem klęski aktywnościowej. Król skierował swe słowa nie tylko do byłych i obecnych mieszkańców Królestw, ale także do mieszkańców całego wirtualnego świata. Zapowiedział m.in reformy rządu, parlamentu i samorządową, politykę grubej kreski i politykę szeroko otwartych drzwi.

Akt powołania Rady Przybocznej

Miejsce publikacji aktów prawnych. Kompleksowy zbiór aktów: Baza Prawna.
Awatar użytkownika
Alfred
Posty: 1736
Rejestracja: 16 kwie 2013, 19:12
Numer GG: 47634183
Kontakt:

Akt powołania Rady Przybocznej

Post autor: Alfred » 29 sie 2018, 10:52

MY, ALFRED,
Dziewiąty Król Ebruz, król Dreamlandu i Scholandii,

pan ziemi morlandzkiej, surmalajskiej i weblandzkiej, senior Furlandii i Luindoru, zwierzchnik Skytji,
senior Delty i Proftazji, Bergii i Elfidy, Arden i Inselii, Dolii i Faerie, Darei i Scholii,
źródło sprawiedliwości, zwierzchnik sił zbrojnych, Wielki Mistrz Heroldii Królestwa Dreamlandu, etc.,

wszystkim i każdemu z osobna, komu o tym wiedzieć należy,
oznajmiamy, co następuje:
*
Zważając na Jego niezwykłe doświadczenie, wielką mądrość i powagę, a przeto pragnąc wspomagać się w kierowaniu Państwem i Naszych sprawach prywatnych Jego radą, powołujemy JKW Edwarda II na stanowisko radcy Rady Przybocznej na Naszym Dworze.
*
Zważając na Jej niezrównaną rozwagę, powściągliwość i umiarkowanie, a przeto pragnąc wspomagać się w kierowaniu Państwem i Naszych sprawach prywatnych Jej radą, powołujemy JKW Karolinę Aleksandrę na stanowisko radcy Rady Przybocznej na Naszym Dworze.
*
Zważając na jego rozsądek, znakomite wyczucie interesu publicznego i przyjaźń dla Nas, a przeto pragnąc wspomagać się w kierowaniu Państwem i Naszych sprawach prywatnych jego radą, powołujemy hrabiego Williama Oxlade'a-Chamberlaina na stanowisko radcy Rady Przybocznej na Naszym Dworze.
*
Dano w Królewskim Pałacu Ekhorn
dnia 29 sierpnia 2018 roku

Alfredus rex

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogłoszenia urzędowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości