TRWA RENOWACJA FORUM DREAMLANDU — zgodnie z podjętymi przez najwyższe krajowe czynniki sprawcze decyzją rozpoczęła się renowacja dreamlandzkiego forum. W pierwszej kolejności dokonane zostały zmiany w strukturze forum głównego i forum dla mieszkańców. Konsolidacji uległo kilka działów, kilka zmieniło swoją nazwę. Uporządkowane zostały kwestie związane z bazą prawną (choć sama baza wciąż potrzebuje dużego nakładu pracy) jak i prasą działającą obecnie i ongi w Królestwie. Zmianom uległo również forum poświęcone zagranicy, jak i wstępnie usunięto kilka niepotrzebnych grup uprawnień. Kolejne działania zakładają dalsze porządki w kwestii uprawnień, zmiany na forach samorządów, uporządkowanie i ukształtowanie docelowej struktury, a na samym końcu migrację forum na nowy silnik. Wszelkie uwagi prosimy kierować na Discordzie oznaczając JKW Roberta II Fryderyka.

D — o zatwierdzeniu inkorporacji Republiki Eislarskiej

Awatar użytkownika
Karolina Aleksandra
Posty: 1731
Rejestracja: 25 wrz 2012, 20:23
Herb:
Lokalizacja: Ekorre
Kontakt:

D — o zatwierdzeniu inkorporacji Republiki Eislarskiej

Post autor: Karolina Aleksandra » 5 wrz 2017, 14:15

DEKRET
z dnia 5 września 2017 r.
o zatwierdzeniu inkorporacji Republiki Eislarskiej
My, Karolina Aleksandra, królowa Dreamlandu, Elderlandu i Scholandii, pani ziemi morlandzkiej, surmalajskiej i weblandzkiej, seniorka Furlandii i Luindoru w Unię Saudadzką scalonych, zwierzchniczka Skytji, seniorka Gorandii, Luskanii, Monderii i Tanequetilu, Wielka Mistrzyni Heroldii Królestwa Dreamlandu, etc.,

po zatwierdzeniu przez Parlament Królewski postanawiamy, co następuje:


Art. 1. Uznaje się za ważne przyłączenie ziem Republiki Eislarskiej do Księstwa Skytji i Królestwa Dreamlandu, dokonane przez Księcia Skytji, Torkana Ingawaara.

Art. 2. Kształt inkorporowanego terytorium został wskazany w załączniku do tego dekretu.

Art. 3. Dekret wchodzi w życie z dniem ogłoszenia.

ZAŁĄCZNIK

Obrazek
http://www.dreamland.net.pl/heroldia/pr ... larska.png
(—) Karolina Aleksandra

Zablokowany

Wróć do „Ustawy i Dekrety”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości