DREAMLAND NA DISCORDZIE — utworzony został nowy serwer Dreamlandu na Discordzie. W imieniu Jego Królewskiej Mości Macieja II mamy zaszczyt zaprosić wszystkich mieszkańców Królestwa do przybycia na niego. Wystarczy kliknąć w ten link i gotowe. W razie problemów na serwerze łapcie Gwardię Królewską.

PRACE W DZIALE OGŁOSZEŃ URZĘDOWYCH — w dniu 11 sierpnia 2019 r. rozpoczęły się prace porządkowe działu. Trwa sortowanie aktów prawnych do odpowiednich poddziałów. Docelowa struktura działu może ulec zmianie. Prosimy o cierpliwość i dziękujemy za wyrozumiałość. Termin zakończenia prac przewidziany jest najpóźniej na koniec sierpnia 2019 r.

OGŁOSZONO WYBORY PREMIERA RZĄDU — w dniu 11 sierpnia 2019 r. JKM Maciej II formalnie zarządził wybory Premiera Rządu Królewskiego. Zgłaszanie kandydatów trwa od 12 do 19 sierpnia, głosowanie zaś odbędzie się w dniach 23-25 sierpnia 2019 roku. Zachęcamy do zgłaszania się.

PK - TYTUŁY HONOROWE

Awatar użytkownika
Marcin Mikołaj
Posty: 1302
Rejestracja: 29 gru 2011, 14:52
Numer GG: 6042777
Lokalizacja: Domena Królewska - Ekorre; Zjednoczone Księstwo - Książęce Miasto Buuren
Kontakt:

PK - TYTUŁY HONOROWE

Post autor: Marcin Mikołaj » 3 sie 2014, 19:56

POSTANOWIENIE KRÓLEWSKIE
z dnia 3 sierpnia 2014 roku

My, Marcin Mikołaj, Król Dreamlandu i Elderlandu, Wielki Triumwir Triumwiratu Erboki, Najwyższy Zwierzchnik Furlandii i Luindoru w Unię Saudadzką złączonych, Morlandu, Surmali i Weblandu, Suzeren Monderii oraz Amwelandii, Luskanii i Croranu, Petemburgii, Nowej Furlandii, Państwa Świetlików, Ziem Triumwirów, Najwyższy Zwierzchnik Sił Zbrojnych, Wielki Mistrz Heroldii Obu Królestw i Triumwiratu Erboki, etc.

postanawiamy, co następuje:


I. Nadajemy następujące tytuły honorowe:
(1) Jego Hrabiowska Wysokość Siergiusz wicehrabia Asketil otrzymuje tytuł markiza i znany będzie odtąd jako Jego Miłość Siergiusz markiz Asketil;
(2) Jego Hrabiowska Wysokość Martin wicehrabia Schlesigner-Asketil otrzymuje tytuł hrabiego i znany będzie odtąd jako Jego Hrabiowska Wysokość Martin hrabia Schlesigner-Asketil;
(3) Szlachetny Pan Baron Dino baron von Djokić-Krieg otrzymuje tytuł wicehrabiego i znany będzie odtąd jako Jego Hrabiowska Wysokość Dino wicehrabia von Djokić-Krieg.
(4) Szlachetny Pan Baron Otton van der Berg otrzymuje tytuł wicehrabiego i znany będzie odtąd jako Jego Hrabiowska Wysokość Otton wicehrabia van der Berg.
(5) Jej Ekscelencja Krystyna van der Zakaszataranhowa zostaje włączona w poczet szlachty i znana będzie odtąd jako Szlachetna lady Krystyna van der Zakaszataranhowa.

II. Zobowiązujemy uhonorowanych do zgłoszenia się do Heroldii Królestwa niezwłocznie po złożeniu przysięgi wierności, celem dokonania stosownych ustaleń co do herbu, a jeżeli już taki posiadają – co do jego odpowiedniej modyfikacji.

III. Postanowienie jest skuteczne z chwilą ogłoszenia.

(-) Marcin Mikołaj, R.

Zablokowany

Wróć do „Król i Dwór Królewski”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości