Ceremonia Koronacji JKM odbędzie się 26 stycznia — Kancelaria Królewska zapowiedziała uroczystości koronacyjne. Już za dwa tygodnie odbędą się uroczystości związane z Koronacją Jego Królewskiej Mości Roberta II Fryderyka. Zapraszamy do współtworzenia oprawy tego wydarzenia. Więcej informacji.

Zbliża się Święto Konstytucji — już 9 lutego obchodzić będziemy państwowe święto. W związku z nadchodzącym świętem Jego Królewska Mość zaprosił do współpracy przy organizacji święta ogół mieszkańców i obywateli Królestwa. Udział w organizacji uroczystości może zgłosić każdy. Zapraszamy.

PK - TYTUŁY HONOROWE

Miejsce publikacji aktów prawnych. Kompleksowy zbiór aktów: Baza Prawna.
Awatar użytkownika
Marcin Mikołaj
Posty: 1302
Rejestracja: 29 gru 2011, 14:52
Numer GG: 6042777
Lokalizacja: Domena Królewska - Ekorre; Zjednoczone Księstwo - Książęce Miasto Buuren
Kontakt:

PK - TYTUŁY HONOROWE

Post autor: Marcin Mikołaj » 3 sie 2014, 19:56

POSTANOWIENIE KRÓLEWSKIE
z dnia 3 sierpnia 2014 roku

My, Marcin Mikołaj, Król Dreamlandu i Elderlandu, Wielki Triumwir Triumwiratu Erboki, Najwyższy Zwierzchnik Furlandii i Luindoru w Unię Saudadzką złączonych, Morlandu, Surmali i Weblandu, Suzeren Monderii oraz Amwelandii, Luskanii i Croranu, Petemburgii, Nowej Furlandii, Państwa Świetlików, Ziem Triumwirów, Najwyższy Zwierzchnik Sił Zbrojnych, Wielki Mistrz Heroldii Obu Królestw i Triumwiratu Erboki, etc.

postanawiamy, co następuje:


I. Nadajemy następujące tytuły honorowe:
(1) Jego Hrabiowska Wysokość Siergiusz wicehrabia Asketil otrzymuje tytuł markiza i znany będzie odtąd jako Jego Miłość Siergiusz markiz Asketil;
(2) Jego Hrabiowska Wysokość Martin wicehrabia Schlesigner-Asketil otrzymuje tytuł hrabiego i znany będzie odtąd jako Jego Hrabiowska Wysokość Martin hrabia Schlesigner-Asketil;
(3) Szlachetny Pan Baron Dino baron von Djokić-Krieg otrzymuje tytuł wicehrabiego i znany będzie odtąd jako Jego Hrabiowska Wysokość Dino wicehrabia von Djokić-Krieg.
(4) Szlachetny Pan Baron Otton van der Berg otrzymuje tytuł wicehrabiego i znany będzie odtąd jako Jego Hrabiowska Wysokość Otton wicehrabia van der Berg.
(5) Jej Ekscelencja Krystyna van der Zakaszataranhowa zostaje włączona w poczet szlachty i znana będzie odtąd jako Szlachetna lady Krystyna van der Zakaszataranhowa.

II. Zobowiązujemy uhonorowanych do zgłoszenia się do Heroldii Królestwa niezwłocznie po złożeniu przysięgi wierności, celem dokonania stosownych ustaleń co do herbu, a jeżeli już taki posiadają – co do jego odpowiedniej modyfikacji.

III. Postanowienie jest skuteczne z chwilą ogłoszenia.

(-) Marcin Mikołaj, R.

Zablokowany

Wróć do „Ogłoszenia urzędowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości