STAN KLĘSKI AKTYWNOŚCIOWEJ — 9 czerwca 2019 r., wskutek pogarszającej się sytuacji demograficznej, która w sposób negatywny odbija się na funkcjonowaniu najważniejszych urzędów Królestwa, Jego Królewska Mość Robert II Fryderyk wydał królewski edykt wprowadzający Stan Klęski Aktywnościowej. Poprzedzając swą decyzję JKM odwołał wszystkich członków Rad Przybocznej i Stanu. Spodziewane są dalsze działania i Orędzie wygłoszone wobec mieszkańców Dreamlandu i mieszkańców całego wirtualnego świata.

ORĘDZIE KRÓLA DREAMLANDU DO MIESZKAŃCÓW KRAJU I CAŁEGO WIRTUALNEGO ŚWIATA — Jego Królewska Mość wygłosił zapowiadane orędzie w związku z wprowadzonym stanem klęski aktywnościowej. Król skierował swe słowa nie tylko do byłych i obecnych mieszkańców Królestw, ale także do mieszkańców całego wirtualnego świata. Zapowiedział m.in reformy rządu, parlamentu i samorządową, politykę grubej kreski i politykę szeroko otwartych drzwi.

UPK – Wypowiedzenie posłuszeństwa

Miejsce publikacji aktów prawnych. Kompleksowy zbiór aktów: Baza Prawna.
Awatar użytkownika
Pascal de La Brun
Posty: 111
Rejestracja: 3 sie 2016, 20:43
Herb:
Lokalizacja: Unia Saudadzka
Kontakt:

UPK – Wypowiedzenie posłuszeństwa

Post autor: Pascal de La Brun » 7 sty 2019, 17:57

UCHWAŁA PARLAMENTU KRÓLEWSKIEGO
z dnia 7 stycznia 2019 roku

w sprawie wypowiedzenia posłuszeństwa Koronie
Art. 1. Nie akceptując decyzji Konwentu Seniorów z dnia 27 grudnia 2018 roku wynoszącej do godności królewskiej osobę Tronu dreamlandzkiego niegodną, My, członkowie Parlamentu Królewskiego, w imieniu wspólnoty obywateli dreamlandzkich, będącej jedynym suwerenem i źródłem władzy w Królestwie Dreamlandu, uroczyście wypowiadamy posłuszeństwo Jego Królewskiej Mości Robertowi II Fryderykowi, królowi Dreamlandu i Scholandii, i oświadczamy, iż odtąd nie uznajemy jego władzy na terytorium Królestwa Dreamlandu i wynikających z niej tytułów.

Art. 2. Uchwała wchodzi w życie z chwilą ogłoszenia.

(-) Pascal de La Brun
Marszałek Parlamentu Królewskiego

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogłoszenia urzędowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości