DREAMLAND NA DISCORDZIE — utworzony został nowy serwer Dreamlandu na Discordzie. W imieniu Jego Królewskiej Mości Macieja II mamy zaszczyt zaprosić wszystkich mieszkańców Królestwa do przybycia na niego. Wystarczy kliknąć w ten link i gotowe. W razie problemów na serwerze łapcie Gwardię Królewską.

PRACE W DZIALE OGŁOSZEŃ URZĘDOWYCH — w dniu 11 sierpnia 2019 r. rozpoczęły się prace porządkowe działu. Trwa sortowanie aktów prawnych do odpowiednich poddziałów. Docelowa struktura działu może ulec zmianie. Prosimy o cierpliwość i dziękujemy za wyrozumiałość. Termin zakończenia prac przewidziany jest najpóźniej na koniec sierpnia 2019 r.

OGŁOSZONO WYBORY PREMIERA RZĄDU — w dniu 11 sierpnia 2019 r. JKM Maciej II formalnie zarządził wybory Premiera Rządu Królewskiego. Zgłaszanie kandydatów trwa od 12 do 19 sierpnia, głosowanie zaś odbędzie się w dniach 23-25 sierpnia 2019 roku. Zachęcamy do zgłaszania się.

PK – przekazanie Korony

Awatar użytkownika
Karolina Aleksandra
Posty: 1725
Rejestracja: 25 wrz 2012, 20:23
Herb:
Lokalizacja: Ekorre
Kontakt:

PK – przekazanie Korony

Post autor: Karolina Aleksandra » 27 gru 2018, 08:30

POSTANOWIENIE KRÓLEWSKIE
z dnia 27 grudnia 2018 roku
My, Karolina Aleksandra, działając w trybie przewidzianym Dekretem o sukcesji królewskiej z dnia 25 sierpnia 2018 r., zasięgnąwszy opinii Konwentu Seniorów, ogłaszamy wszem i wobec, że Następcą Tronu Dreamlandu jest Robert Fryderyk, który odtąd będzie w Dreamlandzie znany pod imionami koronacyjnymi: Robert II Fryderyk.

Karolina Aleksandra, r.s.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Król i Dwór Królewski”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości