DREAMLAND NA DISCORDZIE — utworzony został nowy serwer Dreamlandu na Discordzie. W imieniu Jego Królewskiej Mości Macieja II mamy zaszczyt zaprosić wszystkich mieszkańców Królestwa do przybycia na niego. Wystarczy kliknąć w ten link i gotowe. W razie problemów na serwerze łapcie Gwardię Królewską.

PRACE W DZIALE OGŁOSZEŃ URZĘDOWYCH — w dniu 11 sierpnia 2019 r. rozpoczęły się prace porządkowe działu. Trwa sortowanie aktów prawnych do odpowiednich poddziałów. Docelowa struktura działu może ulec zmianie. Prosimy o cierpliwość i dziękujemy za wyrozumiałość. Termin zakończenia prac przewidziany jest najpóźniej na koniec sierpnia 2019 r.

OGŁOSZONO WYBORY PREMIERA RZĄDU — w dniu 11 sierpnia 2019 r. JKM Maciej II formalnie zarządził wybory Premiera Rządu Królewskiego. Zgłaszanie kandydatów trwa od 12 do 19 sierpnia, głosowanie zaś odbędzie się w dniach 23-25 sierpnia 2019 roku. Zachęcamy do zgłaszania się.

P — wyznaczenie kandydata na Premiera Rządu Królewskiego [von Salvepol]

Awatar użytkownika
Karolina Aleksandra
Posty: 1724
Rejestracja: 25 wrz 2012, 20:23
Herb:
Lokalizacja: Ekorre
Kontakt:

P — wyznaczenie kandydata na Premiera Rządu Królewskiego [von Salvepol]

Post autor: Karolina Aleksandra » 16 gru 2018, 20:52

MY, KAROLINA ALEKSANDRA,
sprawując Regencję w okresie bezkrólewia,
wszystkim i każdemu z osobna, komu o tym wiedzieć należy,
postanawiamy, co następuje:
*
I Na podstawie Ustawy Prawo wyborczo-referendalne z 24 lipca 2018 r. stwierdzamy nieważność punktu pierwszego Postanowienia o wyznaczeniu kandydata na Premiera Rządu Królewskiego z dnia 15 grudnia 2018 r.

II W związku z tym, że Akt zarządzenia wyborów Premiera Rządu Królewskiego z dnia 2 grudnia 2018 r. nie poskutkował zgłoszeniem żadnego uprawnionego kandydata w ramach listy wyborczej, wyznaczamy Mata Maxa arcyksięcia von Salvepola na kandydata na Premiera Rządu Królewskiego.
*
Dano w Królewskim Pałacu Ekhorn
dnia 16 grudnia 2018 roku

Karolina Aleksandra, r.s., regentka

ODPOWIEDZ

Wróć do „Król i Dwór Królewski”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości