STAN KLĘSKI AKTYWNOŚCIOWEJ — 9 czerwca 2019 r., wskutek pogarszającej się sytuacji demograficznej, która w sposób negatywny odbija się na funkcjonowaniu najważniejszych urzędów Królestwa, Jego Królewska Mość Robert II Fryderyk wydał królewski edykt wprowadzający Stan Klęski Aktywnościowej. Poprzedzając swą decyzję JKM odwołał wszystkich członków Rad Przybocznej i Stanu. Spodziewane są dalsze działania i Orędzie wygłoszone wobec mieszkańców Dreamlandu i mieszkańców całego wirtualnego świata.

ORĘDZIE KRÓLA DREAMLANDU DO MIESZKAŃCÓW KRAJU I CAŁEGO WIRTUALNEGO ŚWIATA — Jego Królewska Mość wygłosił zapowiadane orędzie w związku z wprowadzonym stanem klęski aktywnościowej. Król skierował swe słowa nie tylko do byłych i obecnych mieszkańców Królestw, ale także do mieszkańców całego wirtualnego świata. Zapowiedział m.in reformy rządu, parlamentu i samorządową, politykę grubej kreski i politykę szeroko otwartych drzwi.

P — wyznaczenie kandydata na Premiera Rządu Królewskiego [von Salvepol]

Miejsce publikacji aktów prawnych. Kompleksowy zbiór aktów: Baza Prawna.
Awatar użytkownika
Karolina Aleksandra
Posty: 1720
Rejestracja: 25 wrz 2012, 20:23
Herb:
Lokalizacja: Ekorre
Kontakt:

P — wyznaczenie kandydata na Premiera Rządu Królewskiego [von Salvepol]

Post autor: Karolina Aleksandra » 16 gru 2018, 20:52

MY, KAROLINA ALEKSANDRA,
sprawując Regencję w okresie bezkrólewia,
wszystkim i każdemu z osobna, komu o tym wiedzieć należy,
postanawiamy, co następuje:
*
I Na podstawie Ustawy Prawo wyborczo-referendalne z 24 lipca 2018 r. stwierdzamy nieważność punktu pierwszego Postanowienia o wyznaczeniu kandydata na Premiera Rządu Królewskiego z dnia 15 grudnia 2018 r.

II W związku z tym, że Akt zarządzenia wyborów Premiera Rządu Królewskiego z dnia 2 grudnia 2018 r. nie poskutkował zgłoszeniem żadnego uprawnionego kandydata w ramach listy wyborczej, wyznaczamy Mata Maxa arcyksięcia von Salvepola na kandydata na Premiera Rządu Królewskiego.
*
Dano w Królewskim Pałacu Ekhorn
dnia 16 grudnia 2018 roku

Karolina Aleksandra, r.s., regentka

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogłoszenia urzędowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość