Reanimacja

Miejsce spotkań i rozmów
Awatar użytkownika
Panevnick
Posty: 841
Rejestracja: 20 sie 2010, 20:15
NIM: 300929
Lokalizacja: Morland, Satrina
Kontakt:

Reanimacja

Post autor: Panevnick »

Witam :)

Na wstępie przepraszam wszystkich za moją zbyt długą nieobecność. Wybrałem się na wycieczkę w Góry Efryckie i jak sypnęło śniegiem to dwa miesiące droga była nieprzejezdna ;)
A tak szczerze, to obowiązków realowych nie mogłem odstawić. Przyznaję - odstawiłem wirtualne życie na bok. Mea culpa.

Wróciłem do nowej rzeczywistości. Nowy Król - serdeczne gratulację! Czołem biję, na kolano przyklękam i płaszcz całuję. Życzę wielu lat owocnych rządów na chwałę Królestwa! :)
Nowy Namiestnik Surmali - serdeczne gratulacje! Cieszę się, że w końcu, po wielu latach, udało się Surmali doczekać Księcia, na którego prowincja w pełni zasługuje.

Wróciłem, ale niestety nie jestem w stanie w sposób należyty wypełniać wszystkich swoich obowiązków, dlatego na ręce Premiera złożyłem dymisję z funkcji Ministra Kultury oraz ambasadora. Oddałem się również do dyspozycji Jego Królewskiej Mości Marcinowi I Mikołajowi. Nie będę kandydował do Izby Poselskiej. U Marszałka AK złożyłem wniosek o przejście w stan spoczynku.

Nie wiem czy reanimacja przyniesie pożądany skutek czy zakończy się zgonem, ale do pełnej aktywności w najbliższym czasie nie uda mi się powrócić. Przepraszam tych, których zawiodłem. Dziękuję tym, którzy o mnie pytali.
(-) Paul diuk von Panevnick
Awatar użytkownika
Marcin Mikołaj
król-senior
Posty: 1302
Rejestracja: 29 gru 2011, 14:52
Numer GG: 6042777
NIM: 906544
Lokalizacja: Domena Królewska - Ekorre; Zjednoczone Księstwo - Książęce Miasto Buuren
Kontakt:

Re: Reanimacja

Post autor: Marcin Mikołaj »

Witamy wśród żywych,

Każdy z nas ma często problem z tzw. realem - jednych pochłania, drugich niszczy, a trzecich odciąga od prawdziwego życia ;)

Tak czy inaczej sam fakt podjęcia próby reanimacji jest godny pochwały - ubytek jakiegokolwiek obywatela Królestwa, szczególnie takiego, który prócz samego złożenia wniosku do CRM objawia jakiekolwiek zainteresowanie, czy wolę pracy jest niepowetowaną stratą dla Królestwa. Cieszę się, że została podjęta właśnie taka decyzja - trzymać będziemy kciuki, aby reanimacja przyniosła pozytywne efekty.

(-) Marcin I Mikołaj, R.
Awatar użytkownika
Mackenzie
Posty: 265
Rejestracja: 12 maja 2012, 20:41
NIM: 645257
Lokalizacja: Miasto Stołeczne Elsynor (Webland)
Kontakt:

Re: Reanimacja

Post autor: Mackenzie »

Wasza Ekscelencjo,

na pewno strata tak doświadczonej i utalentowanej osoby w polityce będzie odczuwalna. Zaskoczeniem jest dla mnie, że osoba pełna zapału rezygnuje z kandydowania do Izby Poselskiem, ciała prawodwaczego Królestwa. Także całe wojsko odczuje brak WE. Jednak najważniejsze jest to, że chociaż próbuje Wasza Ekscelencja zostać z nami. Będziemy w "reanimacji" pomagać. :D

/-/ Mackenzie baronowa Gordon-Allen
Mackenzie wicehrabina Gordon-Berg
Awatar użytkownika
Panevnick
Posty: 841
Rejestracja: 20 sie 2010, 20:15
NIM: 300929
Lokalizacja: Morland, Satrina
Kontakt:

Re: Reanimacja

Post autor: Panevnick »

Póki co pozostaje mi trzymać kciuki za nowe inicjatywy polityczne ;)
Mam nadzieję, że uda nam się jeszcze pracować razem w Izbie Poselskie, co z pewnością byłoby z korzyścią dla dreamlandzkiej polityki.
(-) Paul diuk von Panevnick
Zablokowany

Wróć do „Pogaduszki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość