TRWA RENOWACJA FORUM DREAMLANDU — zgodnie z podjętymi przez najwyższe krajowe czynniki sprawcze decyzją rozpoczęła się renowacja dreamlandzkiego forum. W pierwszej kolejności dokonane zostały zmiany w strukturze forum głównego i forum dla mieszkańców. Konsolidacji uległo kilka działów, kilka zmieniło swoją nazwę. Uporządkowane zostały kwestie związane z bazą prawną (choć sama baza wciąż potrzebuje dużego nakładu pracy) jak i prasą działającą obecnie i ongi w Królestwie. Zmianom uległo również forum poświęcone zagranicy, jak i wstępnie usunięto kilka niepotrzebnych grup uprawnień. Kolejne działania zakładają dalsze porządki w kwestii uprawnień, zmiany na forach samorządów, uporządkowanie i ukształtowanie docelowej struktury, a na samym końcu migrację forum na nowy silnik. Wszelkie uwagi prosimy kierować na Discordzie oznaczając JKW Roberta II Fryderyka.

Witam

Miejsce ostatniego spoczynku nieaktywnych tematów.
Denis de Diderot
Kontakt:

Witam

Post autor: Denis de Diderot » 9 lut 2011, 09:20

W Wirtualnym Świecie nazywam się Denis de Diderot. Dziś postanowiłem dołączyć do grona mieszkańców Luindoru. Idea mikronacji wydaje się byś remedium na nudę i fajnym doświadczeniem, gdyż każde taki przedsięwzięcie wydaje się być akceptowane społecznie.
Mam nadzieję, że z Państwem będzie mi się dobrze współpracowało
Denis de Diderot

Robert I, RS.
Numer GG: 3258225
Herb:
Kontakt:

Re: Witam

Post autor: Robert I, RS. » 9 lut 2011, 16:26

Witamy w Królestwie!

Ja również mam nadzieję, że będzie się Pan u nas dobrze czuł. Polecam wycieczkę po naszych stronach internetowych, żeby zorientować się, jak to wszystko wygląda oraz kontakt z Namiestnikiem Luindoru - z pewnością pomoże Panu w każdej sprawie.
(-) Robert I, RS.
dr net. nauk prawnych

Awatar użytkownika
APRS
Numer GG: 2587993
Kontakt:

Re: Witam

Post autor: APRS » 11 lut 2011, 12:47

Ja również serdecznie witam i informuję, że wniosek imigracyjny został zatwierdzony. Dziękuję również za odpowiedź przesłaną pocztą.

Zablokowany

Wróć do „Archiwum”