TRWA RENOWACJA FORUM DREAMLANDU — zgodnie z podjętymi przez najwyższe krajowe czynniki sprawcze decyzją rozpoczęła się renowacja dreamlandzkiego forum. W pierwszej kolejności dokonane zostały zmiany w strukturze forum głównego i forum dla mieszkańców. Konsolidacji uległo kilka działów, kilka zmieniło swoją nazwę. Uporządkowane zostały kwestie związane z bazą prawną (choć sama baza wciąż potrzebuje dużego nakładu pracy) jak i prasą działającą obecnie i ongi w Królestwie. Zmianom uległo również forum poświęcone zagranicy, jak i wstępnie usunięto kilka niepotrzebnych grup uprawnień. Kolejne działania zakładają dalsze porządki w kwestii uprawnień, zmiany na forach samorządów, uporządkowanie i ukształtowanie docelowej struktury, a na samym końcu migrację forum na nowy silnik. Wszelkie uwagi prosimy kierować na Discordzie oznaczając JKW Roberta II Fryderyka.

Ogrody Namiestnikowskie - zaproszenie

Miejsce ostatniego spoczynku nieaktywnych tematów.
Awatar użytkownika
APRS
Posty: 842
Rejestracja: 19 sie 2010, 19:20
Numer GG: 2587993
Lokalizacja: aktualnie: Sangajokk
Kontakt:

Ogrody Namiestnikowskie - zaproszenie

Post autor: APRS » 3 sty 2011, 09:00

Mam ogromną przyjemność zaprosić wszystkich na uroczyste otwarcie Ogrodów Namiestnikowskich po ich renowacji, które odbędzie się w niedzielę, 9 stycznia 2011 roku. Planowane rozpoczęcie uroczystości to 18:00. Będą one odbywały się na żywo na kanale IRC #5prowincji.

Sted Asketil założył stronę kanału, która dostępna jest TUTAJ. Znajduje się na niej nawet bramka IRC, jeżeli ktoś jest zainteresowany.

Szczegółowe informacje dostępne są również w serwisie luindorskim.

Zablokowany

Wróć do „Archiwum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość