Pytanie do Namiestnika

Miejsce ostatniego spoczynku nieaktywnych tematów.
Awatar użytkownika
Paweł Erwin
Posty: 73
Rejestracja: 18 sie 2010, 23:36
Numer GG: 1883539
NIM: 338711
Lokalizacja: Koppenberg, Marchia Dhatar
Kontakt:

Pytanie do Namiestnika

Post autor: Paweł Erwin »

WXMość!

Z racji przenosin na forum, pytanie zadaję tutaj, nie na LDKD czy mailem. Otóż:

Bardzo mi miło, że na stronie internetowej Luindoru wciąż widnieję jako Namiestnik Koronny, ale czy nie uważa WXMość, że jest to informacja conajmniej konfudująca miezkańców Księstwa?
/-/ Paweł Erwin diuk de Archien-Liberi
Awatar użytkownika
APRS
król-senior
Posty: 842
Rejestracja: 19 sie 2010, 19:20
Numer GG: 2587993
NIM: 607400
Lokalizacja: aktualnie: Sangajokk
Kontakt:

Re: Pytanie do Namiestnika

Post autor: APRS »

Paweł Erwin pisze:WXMość!

Z racji przenosin na forum, pytanie zadaję tutaj, nie na LDKD czy mailem. Otóż:

Bardzo mi miło, że na stronie internetowej Luindoru wciąż widnieję jako Namiestnik Koronny, ale czy nie uważa WXMość, że jest to informacja conajmniej konfudująca miezkańców Księstwa?
Naturalnie, Wasza Ekscelencjo, dlatego właśnie już dziś jedną z pierwszych moich decyzji jest podjęcie całościowych prac nad serwisem Księstwa, stąd przed chwilą informacja o przerwie technicznej. Niestety dotyczy ona chwilowo również Marchii. Proszę się jednak nie obawiać, wszystkie pliki zostały zabezpieczone.

Jeżeli wolno mi coś zasugerować Marszałkowi Dworu Królewskiego, to ośmielę się mieć wątpliwość, czy w moim wypadku zwrot "Wasza Książęca Mość" jest zasadny. Chyba jednak pozostaję nadal "Jego Królewską Wysokością" ;)
Martin van Buuren

Re: Pytanie do Namiestnika

Post autor: Martin van Buuren »

Wasza Królewska Wysokość!

Sądzę, że JE Paweł Erwin diuk de Archien-Liberi zwracał się jeszcze do poprzedniego Księcia Luindoru :)
Awatar użytkownika
APRS
król-senior
Posty: 842
Rejestracja: 19 sie 2010, 19:20
Numer GG: 2587993
NIM: 607400
Lokalizacja: aktualnie: Sangajokk
Kontakt:

Re: Pytanie do Namiestnika

Post autor: APRS »

Martin van Buuren pisze:Wasza Królewska Wysokość!

Sądzę, że JE Paweł Erwin diuk de Archien-Liberi zwracał się jeszcze do poprzedniego Księcia Luindoru :)
Cóż za celna riposta :-)

Korzystając z okazji informuję, że została uruchomiona najzupełniej podstawowa strona, mająca za zadanie jedynie tymczasowo pokryć kurz prowadzonych w Księstwie prac oraz chronić przechodniów przed spadającymi cegłami. Dzięki niej jednak udało się udostępnić również archiwalny serwis. Nie był on aktualizowany, tak więc wszystkie dane należy traktować jako historyczne (tak, nadal bez zmian pozostawiono również wzmiankę o osobie Namiestnika ;) ).

Tymczasowa wizytówka: TUTAJ.
Awatar użytkownika
Paweł Erwin
Posty: 73
Rejestracja: 18 sie 2010, 23:36
Numer GG: 1883539
NIM: 338711
Lokalizacja: Koppenberg, Marchia Dhatar
Kontakt:

Re: Pytanie do Namiestnika

Post autor: Paweł Erwin »

Naturalnie, Wasza Królewska Wysokość - Jego Królewska Mość ma rację, pytanie owe kierowałem do byłego Namiestnika Luindoru, który - niestety - nie raczył mi odpowiedzieć. Cieszę się niezmiernie, że przebudowa stron ruszyła natychmiast po przejęciu władzy przez WKWysokość.

P.S. Jeśli kiedykolwiek nazwałbym WKWysokość JXMością to pierwszą moją decyzją po tym haniebnym fakcie byłby wybór odpowiedniej długości sznura konopnego :)
/-/ Paweł Erwin diuk de Archien-Liberi
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości