Brak jubilatów w Święto Narodzenia

Forum czytelników Mercuriusa Furlandiae. Strona Gazety.
Awatar użytkownika
Andrzej
Król Dreamlandu i Scholandii
Posty: 2879
Rejestracja: 10 maja 2017, 16:19
NIM: 283468
Kontakt:

Re: Brak jubilatów w Święto Narodzenia

Post autor: Andrzej »

Gaston de Senancour pisze:
Jezus Ipanienko pisze:Mnie już znudziło :)
Nudzą się tylko tępaki.
Dupka zapiekła, widzę :)
Andrzej, przedostatni (?) król Dreamlandu i Scholandii
Awatar użytkownika
Gaston de Senancour
Posty: 1626
Rejestracja: 19 sty 2016, 13:02
Numer GG: 59036457
NIM: 312584
Kontakt:

Re: Brak jubilatów w Święto Narodzenia

Post autor: Gaston de Senancour »

Jezus Ipanienko pisze:Dupka zapiekła, widzę :)
Jeśli cię zapiekła, to posmaruj tłuszczem.
[x] Gaston de Senancour / Lider Frakcji Radykalnej
Awatar użytkownika
Andrzej
Król Dreamlandu i Scholandii
Posty: 2879
Rejestracja: 10 maja 2017, 16:19
NIM: 283468
Kontakt:

Re: Brak jubilatów w Święto Narodzenia

Post autor: Andrzej »

Gaston de Senancour pisze:
Jezus Ipanienko pisze:Dupka zapiekła, widzę :)
Jeśli cię zapiekła, to posmaruj tłuszczem.
Chujowa riposta misiu
Andrzej, przedostatni (?) król Dreamlandu i Scholandii
Awatar użytkownika
Gaston de Senancour
Posty: 1626
Rejestracja: 19 sty 2016, 13:02
Numer GG: 59036457
NIM: 312584
Kontakt:

Re: Brak jubilatów w Święto Narodzenia

Post autor: Gaston de Senancour »

Kiedy ja z serca piszę. Mojemu psu zawsze pomaga.
[x] Gaston de Senancour / Lider Frakcji Radykalnej
Awatar użytkownika
Fryderyk Orański-Nassau
Herold Koronny
Posty: 2772
Rejestracja: 30 sie 2016, 02:35
NIM: 132626
Herb: c08.gif
Lokalizacja: Księstwo Furlandii i Luindoru, Segali
Kontakt:

Re: Brak jubilatów w Święto Narodzenia

Post autor: Fryderyk Orański-Nassau »

Daniel von Witt pisze:
Zabieganiu o ulokowanie się tutaj drugiej rodziny prócz własnej, która mogłaby stanowić polityczną przeciwwagę dla Wittów
Zobaczymy jak się Rotrii będzie powodzić ;)
(-) Fryderyk Karol Albert książę Orański-Nassau OOIII ONZII
Hrabia Flores
"Pochlebiamy sobie patrząc na Sarmację, że zobaczcie; oni są prymitywni, a my wysublimowani. Ale wysublimowany autyzm nadal pozostaje autyzmem."JKM Aleksander, 2 października 2017 r.
"Może ten słynny dreamlandzki neoprymitywizm wcale nie jest taki zły?"
Helmut Pohl, 7 lutego 2019 r.
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Brak jubilatów w Święto Narodzenia

Post autor: Daniel von Witt »

Ministra Kultury proszę o minimum kultury. Naprawdę, piastując pewne urzędy wypada umieć się zachować.

(-) Daniel von Witt
Awatar użytkownika
Aleksander
król-senior
Posty: 5756
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
Herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Re: Brak jubilatów w Święto Narodzenia

Post autor: Aleksander »

Znowu narzucanie własnych, dodajmy na to, że dość chybionych, oczekiwań i przyzwyczajeń jako normy społecznej.
(-) Alexander, r.s.
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Brak jubilatów w Święto Narodzenia

Post autor: Daniel von Witt »

Biorąc pod uwagę, że pajacem jesteś tylko w mikronacjach, a jakoś dziwnie nie w realu, to "chyba" się mylisz. Dziękuję za uwagę.

(-) Daniel von Witt
Awatar użytkownika
Aleksander
król-senior
Posty: 5756
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
Herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Re: Brak jubilatów w Święto Narodzenia

Post autor: Aleksander »

Nie mylę się.

PS. W realu mam inne rozrywki ;-)
(-) Alexander, r.s.
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Brak jubilatów w Święto Narodzenia

Post autor: Daniel von Witt »

Dreamland ma prawie 20 lat. Myślisz, że to dlatego, że jacyś chamscy ministrowie go ciągnęli do przodu? Za parę lat nikt nawet nie będzie pamiętał o jakimś pyskatym Jezusiku spod ciemnej gwiazdy, jeśli ten nie zmieni swojej postawy i nie oczaruje się lepszą jakością, właściwą Królestwu Dreamlandu. Dlatego ja naprawdę dobrze mu życzę. Gnidy nikt nie zapamięta.

(-) Daniel von Witt
Awatar użytkownika
Chamberlain
Posty: 1956
Rejestracja: 16 maja 2016, 19:46
Numer GG: 62994040
NIM: 866253
Kontakt:

Re: Brak jubilatów w Święto Narodzenia

Post autor: Chamberlain »

Trochę à propos.
- - William diuk Chamberlain-Schlesinger
Awatar użytkownika
Torkan Ingawaar
Posty: 1647
Rejestracja: 1 gru 2014, 19:01
NIM: 156339
Lokalizacja: Sangajokk
Kontakt:

Re: Brak jubilatów w Święto Narodzenia

Post autor: Torkan Ingawaar »

Dreamland ma prawie 20 lat. Myślisz, że to dlatego, że jacyś chamscy ministrowie go ciągnęli do przodu? Za parę lat nikt nawet nie będzie pamiętał o jakimś pyskatym Jezusiku spod ciemnej gwiazdy, jeśli ten nie zmieni swojej postawy i nie oczaruje się lepszą jakością, właściwą Królestwu Dreamlandu. Dlatego ja naprawdę dobrze mu życzę. Gnidy nikt nie zapamięta.
Co jest tą lepszą jakością? Posty o tematyce fekalnej, w których ostatnimi czasy mocno lubuje się zarówno doktor jak i tow. Senancour? Pogarda wobec mikronacyjnego dziedzictwa i historii? Wyzywanie współobywateli od gnid? Myślę, że dużo szybciej od będącego w Królestwie stosunkowo krótko ale już uczestniczącego w różnych przedsięwzięciach tow. Ipanienki zapomniany zostanie chociażby tow. Senancour, którego dwuletnia już aktywność w Królestwie opiera się w głównej mierze na jałowym krytykanctwie i grillowaniu niemal co wieczór tych samych osób, czy dawniej dosyć częstym obrażaniu obywatelu i mieszkańców Królestwa ze względów realnych. Zero inicjatywy, zero tworzenia. Jedynie komfortowe i niewymagające większego wysiłku radosne brykanie po tym, co stworzyli inni.
(–) Torkan Ingawaar (ᑐᕐᑳᓐ ᐃᖓᕚᕐ)
Obrazek
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Brak jubilatów w Święto Narodzenia

Post autor: Daniel von Witt »

ᑐᕐᑳᓐ ᐃᖓᕚᕐ pisze:
Co jest tą lepszą jakością?
Jeśli Panu Ministrowi Kultury mógłbym wskazać pewien punkt odniesienia to byłby to język i działalność Waszej Książęcej Mości. Co prawda ma Pan klapki na oczach i często sieje kłamliwą propagandę, ale i tak jest Pan takim ciepłym płomykiem lewej strony sceny politycznej, i to od Waszej Książęcej Mości Pan Ipanienko mógłby brać przykład. Na razie brak mu autorytetu, dlatego szlaja się byle gdzie i mówi byle co.

(-) Daniel von Witt
Awatar użytkownika
Gaston de Senancour
Posty: 1626
Rejestracja: 19 sty 2016, 13:02
Numer GG: 59036457
NIM: 312584
Kontakt:

Re: Brak jubilatów w Święto Narodzenia

Post autor: Gaston de Senancour »

ᑐᕐᑳᓐ ᐃᖓᕚᕐ pisze:
Myślę, że dużo szybciej od będącego w Królestwie stosunkowo krótko ale już uczestniczącego w różnych przedsięwzięciach tow. Ipanienki zapomniany zostanie chociażby tow. Senancour,
Mam wątpliwości. Myślę, że uzasadnione. Oby za miesiąc nie musiał Pan cofać tych pochwał pod adresem Ipanienki, bo moja intuicja podpowiada mi, że tu większe zwierzę ciśnie się przez sedes. Proszę poczekać, aż przejdzie zad. Cokolwiek to będzie, z tradycyjnie pojmowaną kulturą nie będzie to miało wiele wspólnego. I już mi się to podoba.

Każdy realizuje się w domenie, w której czuje się najsilniejszy. Moim żywiołem jest polityka, którą interpretuję po swojemu. Jako walkę. Mój dorobek to choćby dwie partie polityczne, z których jedna – Klub Polityczny św. Augustyna – wydała trzech kolejnych premierów. I pewnie wydałaby więcej, gdyby nie zmiana taktyki jego lidera. Frakcji Radykalnej, mimo zgłoszeń członkowskich, nie rozwijam w kierunku tradycyjnej partii masowej, bo musiałbym wejść w czasochłonną rolę regularnego tresera i pilnować linii. A tego nie lubię. Teraz obaj z Wittem mamy okazję odsapnąć i przyjrzeć się, jak w praktyce sprawdza się drugi model, który wdraża p. PTR. Naturalnie próbuję różnych opcji. Gdy niedawno ogłosiłem, że szukam terenu pod budowę własnego Instytutu, wspaniałomyślnie zaoferował mi Pan lokalizację na Skytji, a następnego dnia złożył na mnie doniesienie do prokuratury. To schizofrenia, zniechęcająca do podejmowania jakiejkolwiek współpracy.

Moja ewolucja to reakcja na to, kim Pan i Pańscy koledzy byli jeszcze kilka miesięcy temu. A był Pan trollem, któremu dzisiaj spodobało się odgrywać rolę zrównoważonego i odpowiedzialnego polityka. Ja tego nie kupuję, bo wiem, że jest Pan człowiekiem z lasu i las w końcu zwycięży. Każdy przeszedł tu jednak jakąś ewolucję. Pan Witt to doskonale zrozumiał i jest już w 90% nowym człowiekiem. W tej chwili najbardziej interesuje mnie, jaką ewolucję przejdą de Viries i Aluś. Idę o zakład, że za pół roku będzie to tematyka fekalna. Dlaczego? Bo to jest dobra tematyka, odprężająca. Taki werbalny joint.
[x] Gaston de Senancour / Lider Frakcji Radykalnej
Zablokowany

Wróć do „Mercurius Furlandiae”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość