DREAMLAND NA DISCORDZIE — utworzony został nowy serwer Dreamlandu na Discordzie. W imieniu Jego Królewskiej Mości Macieja II mamy zaszczyt zaprosić wszystkich mieszkańców Królestwa do przybycia na niego. Wystarczy kliknąć w ten link i gotowe. W razie problemów na serwerze łapcie Gwardię Królewską.

PRACE W DZIALE OGŁOSZEŃ URZĘDOWYCH — w dniu 11 sierpnia 2019 r. rozpoczęły się prace porządkowe działu. Trwa sortowanie aktów prawnych do odpowiednich poddziałów. Docelowa struktura działu może ulec zmianie. Prosimy o cierpliwość i dziękujemy za wyrozumiałość. Termin zakończenia prac przewidziany jest najpóźniej na koniec sierpnia 2019 r.

OGŁOSZONO WYBORY PREMIERA RZĄDU — w dniu 11 sierpnia 2019 r. JKM Maciej II formalnie zarządził wybory Premiera Rządu Królewskiego. Zgłaszanie kandydatów trwa od 12 do 19 sierpnia, głosowanie zaś odbędzie się w dniach 23-25 sierpnia 2019 roku. Zachęcamy do zgłaszania się.

PX - KSIĄŻĘ FURLANDII I LUIDNORU (VAN DER POHL)

Dziennik ogłoszeń urzędowych. Wszystkie akty dostępne też w bazie prawnej Unii.
Awatar użytkownika
Maciej II
Król Dreamlandu i Scholandii
Posty: 700
Rejestracja: 20 sie 2018, 15:15
Kontakt:

PX - KSIĄŻĘ FURLANDII I LUIDNORU (VAN DER POHL)

Post autor: Maciej II » 13 sie 2019, 16:31

POSTANOWIENIE KSIĄŻĘCE
z dnia 13 sierpnia roku 2019
ws. przekazania Mitry Książęcej

Ja, Helmut Pohl, Książę Furlandii i Luindoru, działając na podstawie art. 7 ust. 7 Konstytucji Księstwa Furlandii i Luindoru, postanawiam, co następuje:

I. Przekazuję Jego Ekscelencji Christienowi van der Pohl, Delfinowi Saudade, Mitrę Książęcą, powierzając mu Księstwo Furlandii I Luindoru w opiekę.

II. Postanowienie wchodzi w życie z chwilą ogłoszenia.
Obrazek
Książę Furlandii i Luindoru
[/quote]

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogłoszenia urzędowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość