STAN KLĘSKI AKTYWNOŚCIOWEJ — 9 czerwca 2019 r., wskutek pogarszającej się sytuacji demograficznej, która w sposób negatywny odbija się na funkcjonowaniu najważniejszych urzędów Królestwa, Jego Królewska Mość Robert II Fryderyk wydał królewski edykt wprowadzający Stan Klęski Aktywnościowej. Poprzedzając swą decyzję JKM odwołał wszystkich członków Rad Przybocznej i Stanu. Spodziewane są dalsze działania i Orędzie wygłoszone wobec mieszkańców Dreamlandu i mieszkańców całego wirtualnego świata.

ORĘDZIE KRÓLA DREAMLANDU DO MIESZKAŃCÓW KRAJU I CAŁEGO WIRTUALNEGO ŚWIATA — Jego Królewska Mość wygłosił zapowiadane orędzie w związku z wprowadzonym stanem klęski aktywnościowej. Król skierował swe słowa nie tylko do byłych i obecnych mieszkańców Królestw, ale także do mieszkańców całego wirtualnego świata. Zapowiedział m.in reformy rządu, parlamentu i samorządową, politykę grubej kreski i politykę szeroko otwartych drzwi.

Goniec Nadworny - warsztat, obyczaje, kultura, narracja

Dyskusje na każdy temat.
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Prezes Sądu Królestwa
Posty: 13086
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
Lokalizacja: Buuren (Furlandia), Elder (Luskania)
Kontakt:

Goniec Nadworny - warsztat, obyczaje, kultura, narracja

Post autor: Daniel von Witt » 15 lip 2018, 20:07

Do wyjścia na rynek prasowy Kompania Wittów szykuje nowy tytuł: Gońca Nadwornego. Gazeta ta poświęcona będzie w całości warsztatowi pracy Dworu Książęcego w Buuren, obyczajom dworskim, narracji związanej z wszystkimi aspektami działania Dworu - zarówno tym oficjalnym, jak i niejawnym, zakulisowym. W Gońcu Nadwornym pojawiać się będą także praktyczne porady dotyczące pracy Księcia Furlandii i Luindoru, oraz otaczających go urzędników, przez co dzięki lekturze Gońca kolejne administracje książęce, jakie po mnie nastaną, będą mogły zapoznać się z tym, z czym moja obecna godność "się je" i na czym skupiałem się sprawując swój urząd Księcia przez w sumie ok. 4 lata. Być może również informacje uzyskane z Gońca staną się dla dostojników Księstwa pewnymi inspiracjami podczas ich pracy. Powinno być ciekawie. Premiera gazety - za ok. tydzień.

(-) Daniel von Witt

ODPOWIEDZ

Wróć do „Rozmowy mieszkańców i gości”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość