STAN KLĘSKI AKTYWNOŚCIOWEJ — 9 czerwca 2019 r., wskutek pogarszającej się sytuacji demograficznej, która w sposób negatywny odbija się na funkcjonowaniu najważniejszych urzędów Królestwa, Jego Królewska Mość Robert II Fryderyk wydał królewski edykt wprowadzający Stan Klęski Aktywnościowej. Poprzedzając swą decyzję JKM odwołał wszystkich członków Rad Przybocznej i Stanu. Spodziewane są dalsze działania i Orędzie wygłoszone wobec mieszkańców Dreamlandu i mieszkańców całego wirtualnego świata.

ORĘDZIE KRÓLA DREAMLANDU DO MIESZKAŃCÓW KRAJU I CAŁEGO WIRTUALNEGO ŚWIATA — Jego Królewska Mość wygłosił zapowiadane orędzie w związku z wprowadzonym stanem klęski aktywnościowej. Król skierował swe słowa nie tylko do byłych i obecnych mieszkańców Królestw, ale także do mieszkańców całego wirtualnego świata. Zapowiedział m.in reformy rządu, parlamentu i samorządową, politykę grubej kreski i politykę szeroko otwartych drzwi.

Najważniejsze statystyki Unii Saudadzkiej

Dyskusje na każdy temat.
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Prezes Sądu Królestwa
Posty: 13086
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
Lokalizacja: Buuren (Furlandia), Elder (Luskania)
Kontakt:

Najważniejsze statystyki Unii Saudadzkiej

Post autor: Daniel von Witt » 27 mar 2018, 11:12

Szanowni Obywatele Księstwa,

ogłoszone nocą wyniki wyborów Premiera pokazały wręcz znakomitą, w porównaniu z innymi krajami, kondycję Unii Saudadzkiej pod względem demograficznym. Obwieszczenie Komisarza Wyborczego Królestwa, ukazuje, że niemal połowa wszystkich wyborców, którzy zechcieli skorzystać z swojego prawa do głosowania, mieszka tutaj. 11 osób, które zagłosowały, to więcej niż podczas obu tur głosowania w listopadzie zeszłego roku, gdy do urn poszło odpowiednio 9 i 10 mieszkańców. Było to także więcej niż w wyborach sierpniowych, gdy do głosowania stawiło się 8 Unitów, oraz wyborach kwietniowych, gdy głosowało 7 osób. Pokazuje to nam i wszystkim innym, jak systematycznie i nieprzerwanie w naszej prowincji powstaje i rozwija się społeczeństwo obywatelskie (z wyborów na wybory liczba aktywnych wyborców rośnie cały czas o jedną osobę). Nie mogło być zresztą inaczej, jeśli patrzy się na nasze forum, które tętni życiem. Jesteśmy silni. Dziękuję Wam za to i mam nadzieję, że przy kolejnych okazjach będziemy udowadniać, że tak będzie w dalszym ciągu.

(-) Daniel von Witt
Książę Furlandii i Luindoru

Awatar użytkownika
Emil Potocki
Posty: 83
Rejestracja: 15 mar 2017, 10:06
Lokalizacja: Segali
Kontakt:

Re: Najważniejsze statystyki Unii Saudadzkiej

Post autor: Emil Potocki » 27 mar 2018, 12:20

Chociaż osobiście głosu oddać nie mogłem z przyczyny zbyt późnego nabycia obywatelstwa, wszystkim osobom biorącym udział w wyborach gratuluję i stawiam wirtualne piwo! Jak na 17 obywateli *, rokowania na przyszłość też są całkiem świetlane.
/—/ Emil Potocki y Bahamonde
Lord-Szambelan Stowarzyszenia Błękitnej Łuny
Ojciec Założyciel Sclavinii i założyciel Błękitnego Frontu.


ODPOWIEDZ

Wróć do „Rozmowy mieszkańców i gości”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości