Wizyta w Zjednoczonym Księstwie

Dyskusje na każdy temat.
Awatar użytkownika
Marcin Mikołaj
król-senior
Posty: 1302
Rejestracja: 29 gru 2011, 14:52
Numer GG: 6042777
NIM: 906544
Lokalizacja: Domena Królewska - Ekorre; Zjednoczone Księstwo - Książęce Miasto Buuren
Kontakt:

Wizyta w Zjednoczonym Księstwie

Post autor: Marcin Mikołaj »

KSIĄŻĘCY PAŁAC
ATVING


Książęce Miasto Buuren, 18 marca 2013 roku

Furlandczycy i Luindorczycy,
Rodacy,
Przyjaciele,

Cieszymy się, że choć na chwilę możemy powrócić do swojego Domu, z którego się wywodzimy. To tutaj powstawały pomysły, to tutaj rodziła się chęć działania, to tutaj wreszcie kształtowała się postawa Furlandczyka i Dreamlandczyka. Łza w oku się może zakręcić kiedy spoglądamy na Książęcy Pałac Atving, który już nie jest tym jedynym domem. Podróż do Księstwa Furlandii i Księstwa Luindoru jest jak wejście do wehikułu czasu, który pozwala odkurzyć stare wspomnienia.

Monarsza wizyta w Zjednoczonym Księstwie Furlandii i Luindoru jest jednak przede wszystkim wizytą, która ma na celu zorientowanie się w planach nowego włodarza - dziś już wiemy, że powierzenie tymczasowego kierowania jedną z najbliższych Nam Prowincji JE Danile hrabiemu de la Vega dobiega końca - dziś zmieniamy formę z pełniącego obowiązki na "pełnoprawnego" Namiestnika Koronnego - zmiana podyktowana jest zarówno wnioskiem JE jak i uznaniem dla obecnej działalności w Zjednoczonym Księstwie.

Wizytę rozpoczynamy od najdroższego Nam miasta, od domu.

(-) Marcin I Mikołaj, R.

Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13170
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Buuren (Furlandia), Elder (Luskania)
Kontakt:

Re: Wizyta w Zjednoczonym Księstwie

Post autor: Daniel von Witt »

Wasza Królewska Mość,

niezmiernie miło jest mi witać Waszą Królewską Mość w naszych progach, zwłaszcza, że doskonale są Waszej Królewskiej Mości znane – to drugi dom. Furlandzka ziemia jest dobrze Waszej Królewskiej Mości znana i wiem, że będzie się tu WKM dobrze czuł. Rozpoczętą wizytą Korona może rzucić okiem na stan zachodnich ziem Królestwa, które jak będziemy pokazywać rozwijają się w niesłabnącym tempie do tego, jak miało to miejsce podczas rządów ostatniego gospodarza :) Tendencja jest utrzymywana, gdyż chcemy ciągle znajdować się w czołówce najlepiej rozwiniętych regionów Królestwa, ale też Wspólnoty Korony Ebruzów. Ja, jak i cała administracja Zjednoczonego Księstwa oraz jego mieszkańcy bardzo cieszymy się z przybycia Waszej Królewskiej Mości. Gościny u nas nie zabraknie, a i pokażemy Księstwo od jak najlepszej strony.

(-) Daniło hrabia de la Vega
Książę Zjednoczonego Księstwa

Awatar użytkownika
Marcin Mikołaj
król-senior
Posty: 1302
Rejestracja: 29 gru 2011, 14:52
Numer GG: 6042777
NIM: 906544
Lokalizacja: Domena Królewska - Ekorre; Zjednoczone Księstwo - Książęce Miasto Buuren
Kontakt:

Re: Wizyta w Zjednoczonym Księstwie

Post autor: Marcin Mikołaj »

KSIĄŻĘCY PAŁAC
ATVING


Dnia, 22 marca 2013 roku

Mieszkańcy,

Przyszło Nam dziś pożegnać się z Wami i powrócić do Królewskiego Pałacu Ekhorn. Dzisiejszy dzień kończy tradycyjny królewski objazd po Prowincjach, który odbywa się po Koronacji. Cieszymy się, że mogliśmy zapoznać się z planami i konkretnymi działaniami wszystkich Namiestników Koronnych. Dziękujemy Wam przede wszystkim za wkładany trud w prawidłowe funkcjonowanie części składowych Królestwa.

Zwracając się jeszcze bezpośrednio do ostatniego gospodarza królewskiej wizyty pragnę podziękować szczególnie za opiekę nad bliską Naszemu sercu Furlandią i Luindorem. Nigdy nie wątpiłem w umiejętności Waszej Ekscelencji, a dziś weryfikujemy pokładane w WE zaufanie, które zostało wzmocnione dzięki tej wizycie.

Przez nadchodzący weekend Korona pragnie odpocząć przed powrotem do pracy - "wizytacja" w Księstwie Morlandu, Surlmali, Republice Weblandu i Zjednoczonym Księstwie Furlandii i Luindoru była dla Nas dość pracowita, miesiąc spędzony na podróżach jest wystarczającym argumentem przemawiającym za odpoczynkiem.

Życząc dobrej nocy odlatujemy do Ekorre.

(-) Marcin I Mikołaj, R.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Rozmowy mieszkańców i gości”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość