Mobilizacja

Dyskusje na każdy temat.
Awatar użytkownika
Fryderyk Orański-Nassau
Herold Koronny
Posty: 2772
Rejestracja: 30 sie 2016, 02:35
NIM: 132626
Herb: c08.gif
Lokalizacja: Księstwo Furlandii i Luindoru, Segali
Kontakt:

Mobilizacja

Post autor: Fryderyk Orański-Nassau »

Przyjaciele,

Kto tutaj jeszcze żyje? Na kogo można liczyć? Unia to dziś widocznie cień samej siebie, ale nic nie stoi na przeszkodzie zmiany tego stanu rzeczy, o ile będą chęci do działania. Kto ma ochotę działać, a komu trzeba założyć dom spokojnej starości? Chciałbym wiedzieć na czym stoimy.
(-) Fryderyk Karol Albert książę Orański-Nassau OOIII ONZII
Hrabia Flores
"Pochlebiamy sobie patrząc na Sarmację, że zobaczcie; oni są prymitywni, a my wysublimowani. Ale wysublimowany autyzm nadal pozostaje autyzmem."JKM Aleksander, 2 października 2017 r.
"Może ten słynny dreamlandzki neoprymitywizm wcale nie jest taki zły?"
Helmut Pohl, 7 lutego 2019 r.
Awatar użytkownika
Christien van der Pohl
Posty: 206
Rejestracja: 9 cze 2019, 22:50
NIM: 965923
Lokalizacja: Pałac Atving
Kontakt:

Re: Mobilizacja

Post autor: Christien van der Pohl »

Ilekroć podejmuje jakieś próby, to tak szczerze powiem ze nie do końca ma z kim je podejmować. Jedynymi osobami które miały ostatnio wpływ na aktywność jest JE Wawrzyniak, JE Andrzej Swarzewski i ja. Podejmując działania widać, ze nikogo to nie interesuje a jedynie sztucznie podtrzymuje się aktywności.
Obrazek




(-) Jego Książęca Mość Księstwa Furlandii i Luindoru
Christien van der Pohl
Awatar użytkownika
Fryderyk Orański-Nassau
Herold Koronny
Posty: 2772
Rejestracja: 30 sie 2016, 02:35
NIM: 132626
Herb: c08.gif
Lokalizacja: Księstwo Furlandii i Luindoru, Segali
Kontakt:

Re: Mobilizacja

Post autor: Fryderyk Orański-Nassau »

No to będzie trzeba się zainteresować, jeśli chcemy zmienić ten stan rzeczy :) Powróciłem i mam ochotę spróbować ruszyć to wszystko z kolan. Czwórka ludzi to cień dawnej dziesiątki, ale damy radę.
(-) Fryderyk Karol Albert książę Orański-Nassau OOIII ONZII
Hrabia Flores
"Pochlebiamy sobie patrząc na Sarmację, że zobaczcie; oni są prymitywni, a my wysublimowani. Ale wysublimowany autyzm nadal pozostaje autyzmem."JKM Aleksander, 2 października 2017 r.
"Może ten słynny dreamlandzki neoprymitywizm wcale nie jest taki zły?"
Helmut Pohl, 7 lutego 2019 r.
Awatar użytkownika
Christien van der Pohl
Posty: 206
Rejestracja: 9 cze 2019, 22:50
NIM: 965923
Lokalizacja: Pałac Atving
Kontakt:

Re: Mobilizacja

Post autor: Christien van der Pohl »

Wystarczą chęci i dzieją się cuda. W razie gdyby był JE gotowy na powstanie z kolan to zapraszam do kontaktu, dołączę bez zastanowienia.
Obrazek




(-) Jego Książęca Mość Księstwa Furlandii i Luindoru
Christien van der Pohl
Awatar użytkownika
Andrzej P Ordynski
Posty: 392
Rejestracja: 9 gru 2010, 13:34
NIM: 479233
Kontakt:

Re: Mobilizacja

Post autor: Andrzej P Ordynski »

Ja jestem. Zapraszam pana markiza i pozostałych mieszkańców Unii na Wydział Mikrozofii Uniwersytetu Książęcego. W tym ograniczonym składzie nie rozwinie się wszystkich dziedzin, więc chociaż jedną doprowadźmy na wysoki poziom, aby słynąć w mikroświecie z nauki. :) W ograniczonym stopniu mogę włączyć się również w inne inicjatywy, jeśli pojawią się jakieś wartościowe pomysły.
prof. Andrzej Płatonowicz Ordyński
Awatar użytkownika
Fryderyk Orański-Nassau
Herold Koronny
Posty: 2772
Rejestracja: 30 sie 2016, 02:35
NIM: 132626
Herb: c08.gif
Lokalizacja: Księstwo Furlandii i Luindoru, Segali
Kontakt:

Re: Mobilizacja

Post autor: Fryderyk Orański-Nassau »

Christien van der Pohl pisze: 17 lis 2019, 13:08 Wystarczą chęci i dzieją się cuda. W razie gdyby był JE gotowy na powstanie z kolan to zapraszam do kontaktu, dołączę bez zastanowienia.
Gwoli ścisłości, właściwszym byłby skrót WE jako Wasza Ekscelencja. W tym kontekście użycie "JE" brzmi jakby zwracał się Pan jeszcze do jakiejś osoby trzeciej, chyba że tak właśnie było.

Wracając do meritum, mam chęci i mam nadzieję tylko, że nie znikną za szybko, bo słabo byłoby tu wszystkich mobilizować, a zaraz zniknąć, ale nie mam tego w planach, także może WXM na mnie liczyć :)
Andrzej Swarzewski pisze: 17 lis 2019, 13:11 Wydział Mikrozofii Uniwersytetu Książęcego.
Intrygujące. Czymże jest mikrozofia? Szczerze mówiąc nie widzę siebie w żadnej konkretnej dziedzinie, ewentualnie o tutejszej politologii, historii i dyplomacji coś tam wiem, i mógłbym służyć pomocą, chociaż dostrzegam pewien problem w pisaniu prac naukowych na uniwersytet bez żadnego tytułu.
(-) Fryderyk Karol Albert książę Orański-Nassau OOIII ONZII
Hrabia Flores
"Pochlebiamy sobie patrząc na Sarmację, że zobaczcie; oni są prymitywni, a my wysublimowani. Ale wysublimowany autyzm nadal pozostaje autyzmem."JKM Aleksander, 2 października 2017 r.
"Może ten słynny dreamlandzki neoprymitywizm wcale nie jest taki zły?"
Helmut Pohl, 7 lutego 2019 r.
Awatar użytkownika
Andrzej P Ordynski
Posty: 392
Rejestracja: 9 gru 2010, 13:34
NIM: 479233
Kontakt:

Re: Mobilizacja

Post autor: Andrzej P Ordynski »

Fryderyk Orański-Nassau pisze: 17 lis 2019, 13:20 Intrygujące. Czymże jest mikrozofia? Szczerze mówiąc nie widzę siebie w żadnej konkretnej dziedzinie, ewentualnie o tutejszej politologii, historii i dyplomacji coś tam wiem, i mógłbym służyć pomocą, chociaż dostrzegam pewien problem w pisaniu prac naukowych na uniwersytet bez żadnego tytułu.
Zapraszam do zapoznania się z dwoma pierwszymi wykładami oraz ustosunkowaniem się do nich: viewforum.php?f=732
Jako, że JM Rektor nadał wydziałowi nazwę "Wydziału Mikrozofii i Nauk Politycznych", to Pańskie zainteresowanie politologią jest bardzo obiecujące. Dotychczas tej perspektywy badawczej nie opisałem, ale mikroświat można też definiować jako grę polityczną. Może chciałby Pan w ramach studiów magisterskich rozwinąć ten fragment mikrozofii?
prof. Andrzej Płatonowicz Ordyński
Awatar użytkownika
Stanisław Dmowski
Posty: 1783
Rejestracja: 17 maja 2018, 09:04
NIM: 318196
Kontakt:

Re: Mobilizacja

Post autor: Stanisław Dmowski »

Fryderyk Orański-Nassau pisze: 17 lis 2019, 12:51 Przyjaciele,

Kto tutaj jeszcze żyje? Na kogo można liczyć? Unia to dziś widocznie cień samej siebie, ale nic nie stoi na przeszkodzie zmiany tego stanu rzeczy, o ile będą chęci do działania. Kto ma ochotę działać, a komu trzeba założyć dom spokojnej starości? Chciałbym wiedzieć na czym stoimy.
Dobrze, że wróciłeś Fryderyku. Choć widziałbym Cię w Scholandii, tu jest twój dom. Pomagaj księciu Christienowi, pomagaj Unii i Dreamlandowi rzetelną i konsekwentną pracą. Powodzenia!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rozmowy mieszkańców i gości”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości