Guten Abend

Masz pytania? Chcesz się nam przedstawić? Wejdź, to idealne miejsce na start.
Awatar użytkownika
Inger von Beillschmidt
Posty: 23
Rejestracja: 13 paź 2018, 17:58
NIM:
Lokalizacja: Austro-Węgry
Kontakt:

Guten Abend

Post autor: Inger von Beillschmidt »

Witam!

Nazywam się Inger von Beillschmidt i jestem obywatelką Monarchii Austro-Węgierskiej a przybyłam do Dreamlandu w związku z Kongresem Znawców Rzeczy Niepotrzebnych. Sądzę jednak, że nim termin Kongresu nadejdzie będzie mi dane nieco rozejrzeć się po tym kraju, który do tej pory znałam tylko ze słyszenia.
W ojczyźnie jestem artystką, wraz ze wspólnikiem prowadzę pracownię portretową i zaopatruję mieszkańców Monarchii w avatary. Kocham wszystko co stare, nie stronię od nauk przyrodniczych, zdarza mi się mieszać w politykę, ale to bywa kontrowersyjny temat. Dość rzec, że bliski jest mi temat sprawiedliwości społecznej.

Serdecznie pozdrawiam i mam nadzieję, że znajdę jakiś miły, tani hotel na czas Kongresu :D
Przyszła księżna Pobrzeża, współzałożycielka Atelier Portretowego Beillschmidt & Blume
Awatar użytkownika
Aleksander
król-senior
Posty: 5756
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
Herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Re: Guten Abend

Post autor: Aleksander »

Moin!

Hotel Grubiorz na Tauzenie jest tani. A do kurzu, smrodu dymu papierosowego wtartego we wszystkie materiałowe elementy wyposażenia pokoju oraz specyficznej klienteli idzie się przyzwyczaić. Poza tym z okien pokoi rozciąga się piękny panoramiczny widok na hałdę!
(-) Alexander, r.s.
Awatar użytkownika
Inger von Beillschmidt
Posty: 23
Rejestracja: 13 paź 2018, 17:58
NIM:
Lokalizacja: Austro-Węgry
Kontakt:

Re: Guten Abend

Post autor: Inger von Beillschmidt »

Kurz, dym papierosowy i specyficzna klientela, powiada Pan... no to chyba dalej już szukać nie muszę.
Przyszła księżna Pobrzeża, współzałożycielka Atelier Portretowego Beillschmidt & Blume
Awatar użytkownika
Stanisław Dmowski
Posty: 1783
Rejestracja: 17 maja 2018, 09:04
NIM: 318196
Kontakt:

Re: Guten Abend

Post autor: Stanisław Dmowski »

Powitać Madame von Beillschmidt w granicach naszego Królestwa. Cieszę się, że będzie Pani prelegentką na naszym Kongresie a kto wie, może zostanie Pani z nami dłużej. :)
Awatar użytkownika
Aleksander
król-senior
Posty: 5756
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
Herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Re: Guten Abend

Post autor: Aleksander »

Inger von Beillschmidt pisze: 13 paź 2018, 19:24Kurz, dym papierosowy i specyficzna klientela, powiada Pan... no to chyba dalej już szukać nie muszę.
Tylko proszę nie kupować okazyjnie żadnych używek od mieszkańców hotelu! Taniej zioło można dostać od małolatów kręcących się po osiedlu Baildona, a alkohol i papierosy od sprzątaczek. Chyba, że na sztuki. To wtedy pytać w mięsnym przy zakładach azotowych. Ale mięsa tam lepiej nie kupować...
(-) Alexander, r.s.
Awatar użytkownika
Inger von Beillschmidt
Posty: 23
Rejestracja: 13 paź 2018, 17:58
NIM:
Lokalizacja: Austro-Węgry
Kontakt:

Re: Guten Abend

Post autor: Inger von Beillschmidt »

Florian von Stettin pisze: 13 paź 2018, 19:29 Cieszę się, że będzie Pani prelegentką na naszym Kongresie a kto wie, może zostanie Pani z nami dłużej. :)
Nie wykluczam takiej możliwości :)
الوـس pisze: 13 paź 2018, 19:40 Tylko proszę nie kupować okazyjnie żadnych używek od mieszkańców hotelu! Taniej zioło można dostać od małolatów kręcących się po osiedlu Baildona, a alkohol i papierosy od sprzątaczek. Chyba, że na sztuki. To wtedy pytać w mięsnym przy zakładach azotowych. Ale mięsa tam lepiej nie kupować...
O, od razu wszystkie informacje jakich mi do szczęścia potrzeba, to mi się podoba! A jakieś wymyślniejsze trunki? Czy absynt jest u Was legalny?
Przyszła księżna Pobrzeża, współzałożycielka Atelier Portretowego Beillschmidt & Blume
Awatar użytkownika
Maciej II
Gubernator Dreamlandu i Scholandii
Posty: 2986
Rejestracja: 20 sie 2018, 15:15
NIM: 591374
Kontakt:

Re: Guten Abend

Post autor: Maciej II »

Gruss Gott,
Ponoć miejscowym przysmakiem jest kwas akumulatorowy.
---

marszałek Maciej II zu Hergemon à de Ebruz - van der Pohl, r.s.

GABLOTA ODZNACZEŃ:
**Dreamlandzkie**
Order Korony Ebruzów - I Klasa
Krzyż Edwarda Artura z Brylantami

**Bialeńskie**
Order Bialeńskiej Gwiazdy Przyjaźni - Wielka Gwiazda
Medal Sił Zbrojnych - Złoty

**Rotryjskie**
Order Gołębicy i Oliwnej Gałązki - Kawaler

**Teutońskie**
Tytuł Obrońcy Teutonii
Awatar użytkownika
Stanisław Dmowski
Posty: 1783
Rejestracja: 17 maja 2018, 09:04
NIM: 318196
Kontakt:

Re: Guten Abend

Post autor: Stanisław Dmowski »

Inger von Beillschmidt pisze: 13 paź 2018, 19:51 O, od razu wszystkie informacje jakich mi do szczęścia potrzeba, to mi się podoba! A jakieś wymyślniejsze trunki? Czy absynt jest u Was legalny?
Nie przypominam sobie, żeby był zabroniony, zatem...
Awatar użytkownika
Inger von Beillschmidt
Posty: 23
Rejestracja: 13 paź 2018, 17:58
NIM:
Lokalizacja: Austro-Węgry
Kontakt:

Re: Guten Abend

Post autor: Inger von Beillschmidt »

Helmut Pohl pisze: 13 paź 2018, 20:00 Ponoć miejscowym przysmakiem jest kwas akumulatorowy.
Słyszałam o tym specjale podczas poduralskich podróży, ale jakoś dotąd nie było okazji spróbować...
Przyszła księżna Pobrzeża, współzałożycielka Atelier Portretowego Beillschmidt & Blume
Awatar użytkownika
Maciej II
Gubernator Dreamlandu i Scholandii
Posty: 2986
Rejestracja: 20 sie 2018, 15:15
NIM: 591374
Kontakt:

Re: Guten Abend

Post autor: Maciej II »

Inger von Beillschmidt pisze: 13 paź 2018, 20:15 Słyszałam o tym specjale podczas poduralskich podróży, ale jakoś dotąd nie było okazji spróbować...
Tego wszystkiego i wiele więcej może Pani doświadczyć w Tauzenie, naturalnie jeśli szuka Pani mniej ekstremalnych rozrywek to zapraszam na słoneczne i kamieniste plaże Rodo, ponoć najładniejsze w Królestwie.
---

marszałek Maciej II zu Hergemon à de Ebruz - van der Pohl, r.s.

GABLOTA ODZNACZEŃ:
**Dreamlandzkie**
Order Korony Ebruzów - I Klasa
Krzyż Edwarda Artura z Brylantami

**Bialeńskie**
Order Bialeńskiej Gwiazdy Przyjaźni - Wielka Gwiazda
Medal Sił Zbrojnych - Złoty

**Rotryjskie**
Order Gołębicy i Oliwnej Gałązki - Kawaler

**Teutońskie**
Tytuł Obrońcy Teutonii
Awatar użytkownika
Aleksander
król-senior
Posty: 5756
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
Herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Re: Guten Abend

Post autor: Aleksander »

Nawet jeżeli absynt jest zabroniony, to nie stanowi to żadnej przeszkody dla mieszkańców Tauzenu, żeby tym handlować.
(-) Alexander, r.s.
Awatar użytkownika
Inger von Beillschmidt
Posty: 23
Rejestracja: 13 paź 2018, 17:58
NIM:
Lokalizacja: Austro-Węgry
Kontakt:

Re: Guten Abend

Post autor: Inger von Beillschmidt »

Helmut Pohl pisze: 13 paź 2018, 20:24 naturalnie jeśli szuka Pani mniej ekstremalnych rozrywek to zapraszam na słoneczne i kamieniste plaże Rodo, ponoć najładniejsze w Królestwie.
Mam nadzieję zobaczyć ten kraj z możliwie każdej strony, więc z chęcią przyjmę zaproszenie.

Acz chyba Tauzen stanie się moją stałą bazą wypadową.
Przyszła księżna Pobrzeża, współzałożycielka Atelier Portretowego Beillschmidt & Blume
Awatar użytkownika
Maciej II
Gubernator Dreamlandu i Scholandii
Posty: 2986
Rejestracja: 20 sie 2018, 15:15
NIM: 591374
Kontakt:

Re: Guten Abend

Post autor: Maciej II »

Inger von Beillschmidt pisze: 13 paź 2018, 20:54 Acz chyba Tauzen stanie się moją stałą bazą wypadową.
Oczywiście. Jak Pani będzie wypożyczała samochód to radio, koła i akumulator proponuję brać ze sobą do pokoju, bo następnego dnia ich już Pani nie zastanie.

Obrazek
---

marszałek Maciej II zu Hergemon à de Ebruz - van der Pohl, r.s.

GABLOTA ODZNACZEŃ:
**Dreamlandzkie**
Order Korony Ebruzów - I Klasa
Krzyż Edwarda Artura z Brylantami

**Bialeńskie**
Order Bialeńskiej Gwiazdy Przyjaźni - Wielka Gwiazda
Medal Sił Zbrojnych - Złoty

**Rotryjskie**
Order Gołębicy i Oliwnej Gałązki - Kawaler

**Teutońskie**
Tytuł Obrońcy Teutonii
Awatar użytkownika
Aleksander
król-senior
Posty: 5756
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
Herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Re: Guten Abend

Post autor: Aleksander »

To są antytauzeńskie uprzedzenia i fobie! Wypraszam sobie!
(-) Alexander, r.s.
Awatar użytkownika
Inger von Beillschmidt
Posty: 23
Rejestracja: 13 paź 2018, 17:58
NIM:
Lokalizacja: Austro-Węgry
Kontakt:

Re: Guten Abend

Post autor: Inger von Beillschmidt »

Szanowni Panowie, wezmę sobie te ostrzeżenia do serca nie z powodu uprzedzeń, ale zwyczajnej przezorności. Acz do kierowania pojazdami i tak nie mam uprawnień, raczej będę się skłaniać ku komunikacji pieszej lub transportowi publicznemu :D
Przyszła księżna Pobrzeża, współzałożycielka Atelier Portretowego Beillschmidt & Blume
ODPOWIEDZ

Wróć do „Jesteś tutaj nowy?”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość