Hejkoł!

Masz pytania? Chcesz się nam przedstawić? Wejdź, to idealne miejsce na start.
Maria
Posty: 2
Rejestracja: 20 sie 2018, 23:19
NIM: 848500
Kontakt:

Hejkoł!

Post autor: Maria »

Dzień dobry, dreamland!
Trzeci raz witam, jestem niezmiernie szczęśliwa, ze mogłam dołączyć do tak szanownej społeczności. O sobie nie mam za wiele do powiedzenia, lecz postaram sie cos wymyśleć.
Interesuję sie dosłownie wszystkim po kolei, ale ostanio padło na malowanie i standardowe oglądanie seriali. O polityce nie wiem zbyt wiele, lecz mam nadzieję, ze dzięki Wam uda mi sie troszkę poduczyć w tym temacie. Jestem obecnie w klasie maturalnej, ale nie mówi to o mnie zbyt wiele, gdyż nie wpływa to znacząco na moje życie. Mam zamiar iść na architekturę oraz w miarę możliwości na zarządzanie po angielsku.
Oczywiście uwielbiam dobrą kuchnię, muzykę i tańce. Suchary nie są mi obce, wiec chętnie zawsze z kimś pojoukuje (y nie wiem jak to napisać, w mowie jakoś to brzmi).
Jeszcze raz wyrażam swoją chęć do współpracy,
Pozdrawiam,
Marysia ^^
Awatar użytkownika
Stanisław Dmowski
Posty: 1783
Rejestracja: 17 maja 2018, 09:04
NIM: 318196
Kontakt:

Re: Hejkoł!

Post autor: Stanisław Dmowski »

Witaj w Dreamlandzie, najstarszej polskiej mikronacji!

Jak tu w ogóle trafiłaś, czym chciałabyś się zająć w Królestwie? Jeśli interesujesz się malarstwem, możnaby było zorganizować wystawę twoich dzieł w Galerii Królewskiej, o ile takowe są :)

Życzę miłego pobytu, proszę tu zaglądać co dzień i się nie zrażać. W mikronacje warto się bawić!
Maria
Posty: 2
Rejestracja: 20 sie 2018, 23:19
NIM: 848500
Kontakt:

Re: Hejkoł!

Post autor: Maria »

Dziękuję, za szybką odpowiedź!
Trafiłam tu z rekomendacji i sugestii niejakiego króla Alfreda. Jeszcze nie wiem jaką role przyjmę w królestwie, ale wierzę, ze coś dla siebie znajdę. Wystawa prac malarskich jest doskonałym pomysłem, lecz chyba nie maluję tak wybitnie i z pasją aby tego dokonać.
Niemniej jednak, dziękuję za miłe powitanie ^^
Awatar użytkownika
Chamberlain
Posty: 1956
Rejestracja: 16 maja 2016, 19:46
Numer GG: 62994040
NIM: 866253
Kontakt:

Re: Hejkoł!

Post autor: Chamberlain »

Suchary nie są mi obce, wiec chętnie zawsze z kimś pojoukuje (y nie wiem jak to napisać, w mowie jakoś to brzmi).
Bardzo ładnie to Pani ujęła. Wszyscy lubimy tu sobie podżołkować.

Przyłączam się do powitań. Proszę sobie wybrać jakieś ładne zdjęcie profilowe.
- - William diuk Chamberlain-Schlesinger
Awatar użytkownika
matmax
Posty: 1606
Rejestracja: 4 kwie 2013, 21:09
NIM: 442028
Kontakt:

Re: Hejkoł!

Post autor: matmax »

Maria pisze: 20 sie 2018, 23:42 Trafiłam tu z rekomendacji i sugestii niejakiego króla Alfreda.
Siemanko!

Od razu powiem, że wybitnie i z pasją malować nie trzeba - zawsze fajnie, jak ktoś tu podzieli się swoimi tworami. Ludzie tu rysują, piszą wiersze, soczyste posty, generalnie wszelkiego typu kreatywność jest mile widziana. Dosyć artystyczny, momentami na dość dziwne sposoby, był ostatnio Trud i w sumie można do tego wrócić. Jeśli jesteś zainteresowana, daj znać, możemy zorganizować dostępy i jakieś dreamy za publikacje.
Mat Max von Salvepol
Daniel von Witt pisze: 13 sty 2019, 02:15 Liczy się adrenalinka xD i na tym może już poprzrstane, chociaż głowa pełna jest myśli tym, co tu poruszone zostało nie mówiąc już nawet o tym, co zakryte.
Awatar użytkownika
Fryderyk Orański-Nassau
Herold Koronny
Posty: 2772
Rejestracja: 30 sie 2016, 02:35
NIM: 132626
Herb: c08.gif
Lokalizacja: Księstwo Furlandii i Luindoru, Segali
Kontakt:

Re: Hejkoł!

Post autor: Fryderyk Orański-Nassau »

A witam, witam.

To miejsce do wyrażania siebie. Poziom sztuki nie ma większego znaczenia.Wystarczy chcieć jak tu czy tu.
Chamberlain pisze: 21 sie 2018, 16:46
Suchary nie są mi obce, wiec chętnie zawsze z kimś pojoukuje (y nie wiem jak to napisać, w mowie jakoś to brzmi).
Bardzo ładnie to Pani ujęła. Wszyscy lubimy tu sobie podżołkować.
Za nic bym się nie spodziewał, że chodzi o słowo "joke". Bardziej myślałem, że to przekręcone "pojajcować".

W każdym razie nasza rozrywka jest całkiem niszowa, ale uzależnia :)
(-) Fryderyk Karol Albert książę Orański-Nassau OOIII ONZII
Hrabia Flores
"Pochlebiamy sobie patrząc na Sarmację, że zobaczcie; oni są prymitywni, a my wysublimowani. Ale wysublimowany autyzm nadal pozostaje autyzmem."JKM Aleksander, 2 października 2017 r.
"Może ten słynny dreamlandzki neoprymitywizm wcale nie jest taki zły?"
Helmut Pohl, 7 lutego 2019 r.
Polyna
Posty: 1173
Rejestracja: 2 kwie 2013, 16:08
NIM: 278556

Re: Hejkoł!

Post autor: Polyna »

Maria pisze: 20 sie 2018, 23:28 wiec chętnie zawsze z kimś pojoukuje (y nie wiem jak to napisać, w mowie jakoś to brzmi).
Jeżeli chodzi wam o tradycyjny skytyjski styl wokalny, to się pisze pojoikuję.
Awatar użytkownika
Casimir van Oranje-Nassau
Posty: 468
Rejestracja: 8 lip 2016, 12:30
Numer GG: 64651462
NIM: 509236
Lokalizacja: Geldberg (Unia Saudadzka)
Kontakt:

Re: Hejkoł!

Post autor: Casimir van Oranje-Nassau »

Również witam serdecznie i służę pomocą.
O polityce nie wiem zbyt wiele, lecz mam nadzieję, ze dzięki Wam uda mi sie troszkę poduczyć w tym temacie.
Być może tak będzie, jednak proszę mieć na uwadze, że mikronacje to nie tylko polityka; to również fabularyzacja, a i nawet kultura i sztuka, a więc to, czym się Pani interesuje. Pola do realizacji tychże zainteresowań z pewnością nie będzie brakować. Niewątpliwie ucieszymy się również, jeżeli wystartuje Pani z jakąś swoją inicjatywą z tym związaną. Osobiście zachęcam również do zamieszkania w Unii Saudadzkiej, prowincji, w której również i ja zamieszkuję, gdzie z pewnością nie będzie brakowało rozmaitych możliwości działania.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Jesteś tutaj nowy?”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości