Dobry wieczór, Dreamlandzie!

Masz pytania? Chcesz się nam przedstawić? Wejdź, to idealne miejsce na start.
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Dobry wieczór, Dreamlandzie!

Post autor: Daniel von Witt »

Podejmowanie nieudanych prób samobójczych w mikronacjach mnie śmieszy. W mojej opinii, jeśli coś robić, to raz a dobrze (w przypadku samobójstw to rada zarówno dla mikronacji, jak i reala). Samobójstwo się Panu nie udało, więc chyba lepiej będzie zająć się inną aktywnością, by znów nie błaznować.

Czy teraz jest bardziej zrozumiale?

(-) Daniel von Witt
___
Posty: 87
Rejestracja: 26 maja 2018, 21:48
NIM:
Kontakt:

Re: Dobry wieczór, Dreamlandzie!

Post autor: ___ »

Bez komentarza...
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Dobry wieczór, Dreamlandzie!

Post autor: Daniel von Witt »

Dlaczego targnął się Pan na swoje życie? Czy to szok powyborczy? Czy uważa się Pan za osobę poczytalną? Rzuciła Pana v-dziewczyna? Ma Pan długi w innej mikronacji? Co się stało? Pomożemy!

(-) Daniel von Witt
___
Posty: 87
Rejestracja: 26 maja 2018, 21:48
NIM:
Kontakt:

Re: Dobry wieczór, Dreamlandzie!

Post autor: ___ »

Pozwolę sobie zignorować te zaczepki.
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Dobry wieczór, Dreamlandzie!

Post autor: Daniel von Witt »

W razie czego proszę pisać, postaram się pomóc. Życzę szybkiego wyjścia ze szpitala.

(-) Daniel von Witt
___
Posty: 87
Rejestracja: 26 maja 2018, 21:48
NIM:
Kontakt:

Re: Dobry wieczór, Dreamlandzie!

Post autor: ___ »

Dziękuję. Ja natomiast Panu życzę większej ogłady. Przyda się Panu równie mocno jak mi szybki powrót do zdrowia.
Awatar użytkownika
Stanisław Dmowski
Posty: 1783
Rejestracja: 17 maja 2018, 09:04
NIM: 318196
Kontakt:

Re: Dobry wieczór, Dreamlandzie!

Post autor: Stanisław Dmowski »

Co tu się stało się to ja nawet nie.
___
Posty: 87
Rejestracja: 26 maja 2018, 21:48
NIM:
Kontakt:

Re: Dobry wieczór, Dreamlandzie!

Post autor: ___ »

Z powodu tego, że moje ostatnie posty w tym wątku spotkały się co najmniej ze niezrozumieniem (lub też brakiem kontekstu wprowadziłem niektórych w błąd) to pozwolę sobie na napisanie sprostowania, które stoi trochę obok mikronacyjnej zabawy i dlatego umieszczam je w znaczniku:

Kod: Zaznacz cały

Próba targnięcia się na życie była elementem narracyjnym - ważnym z punktu widzenia tego kim ma być postać Raimunda Ruyscha, dlaczego chciała to zrobić, przez co ta postać przeszła podczas pobytu w szpitalu i jak to wpłynęło na jej światopogląd. Nie chodziło mi o wzbudzanie atencji ani burzliwe odchodzenie z Dreamlandu. Tym bardziej nie chodziło mi o żartowanie sobie z poważnego tematu. Jeśli ktoś tego dalej nie rozumie to powinien poszerzyć swoje horyzonty poznawcze i nie oceniać poczynań innych swoją miarą. Dziękuję.
Awatar użytkownika
Casimir van Oranje-Nassau
Posty: 468
Rejestracja: 8 lip 2016, 12:30
Numer GG: 64651462
NIM: 509236
Lokalizacja: Geldberg (Unia Saudadzka)
Kontakt:

Re: Dobry wieczór, Dreamlandzie!

Post autor: Casimir van Oranje-Nassau »

Tak podejrzewałem, kiedy Pan Raimund oznajmił, że próba samobójcza się nie udała, że to było od początku zaplanowana akcja narracyjna, a nie, że zmienił on zdanie z dnia na dzień. Trzeba przyznać, że akcja oryginalna i wyrafinowana, bo chyba żaden z Dreamlandczyków nie spodziewał się takiego obrotu zdarzeń. Mam nadzieję, że podobnych wydarzeń fabularnych będzie jeszcze w Dreamlandzie więcej, choć niekoniecznie opierających się ciągle na próbie samobójczej :)

Wracając na grunt mikronacyjny i wypowiadając się już jako postać Casimira J. M. Oranje-Nassau (poprzedni akapit to była wypowiedź przebijającego się do v-świata głosu z r-świata), życzę szybkiego wyjścia ze szpitala i cieszę się, że sprawy przybrały pozytywny obieg. Mam również nadzieję, że opowie Pan nieco więcej o swoim duchowym i mistycznym uzdrowieniu umysłu, jeżeli oczywiście chce Pan się tym podzielić publicznie.
Awatar użytkownika
Chamberlain
Posty: 1956
Rejestracja: 16 maja 2016, 19:46
Numer GG: 62994040
NIM: 866253
Kontakt:

Re: Dobry wieczór, Dreamlandzie!

Post autor: Chamberlain »

Raimund Ruysch pisze:Próba targnięcia się na życie była elementem narracyjnym - ważnym z punktu widzenia tego kim ma być postać Raimunda Ruyscha, dlaczego chciała to zrobić, przez co ta postać przeszła podczas pobytu w szpitalu i jak to wpłynęło na jej światopogląd.
I jak wpłynęło?
- - William diuk Chamberlain-Schlesinger
Awatar użytkownika
Ruprecht van den Spraak
Posty: 194
Rejestracja: 13 sty 2018, 00:45
Numer GG: 65292111
NIM:
Lokalizacja: Scholopolis, Scholandia
Kontakt:

Re: Dobry wieczór, Dreamlandzie!

Post autor: Ruprecht van den Spraak »

Z całkowitym szacunkiem, Panie Raimundzie, aczkolwiek nie sądzę, aby podejmowanie próby samobójczej, z góry planowanej jako nieudaną, miało racjonalny sens. Duchowe oświecenie, będące wykrytym przeze mnie "celem" owego targnięcia się na własne życie, można otrzymać przy użyciu bardziej... humanitarnych środków, takich jak przykładowo pobyt na świeżym powietrzu.

JE Daniel von Witt słusznie wspomina o nieszczęściu Pańskiej osoby, gdyż jakie światło pada aktualnie na Pana? Zbieżność z przegraną pierwszą turą wyborów jest zbyt wielka, jak przez to wygląda Towarzystwo? Niestabilnie wewnętrznie? Nie radząc sobie z porażką z pustym głosem, maniakalnie? Proponuję Panu, jak i całemu Towarzystwu odpoczynek od zamku Egenberg i urlopu w malowniczej Scholandii, gdyż, najwyraźniej, wilgoć starego budownictwa Państwu szkodzi na poczytalność.
Ruprecht van den Spraak
___
Posty: 87
Rejestracja: 26 maja 2018, 21:48
NIM:
Kontakt:

Re: Dobry wieczór, Dreamlandzie!

Post autor: ___ »

Bardzo mi przykro ale nie zrozumiał Pan mojego sprostowania.
Awatar użytkownika
Fryderyk Orański-Nassau
Herold Koronny
Posty: 2772
Rejestracja: 30 sie 2016, 02:35
NIM: 132626
Herb: c08.gif
Lokalizacja: Księstwo Furlandii i Luindoru, Segali
Kontakt:

Re: Dobry wieczór, Dreamlandzie!

Post autor: Fryderyk Orański-Nassau »

Moich słów będzie niewiele-ktoś ma inny narracyjny pomysł na zabawę, nieco wychodzący z konwencji i chce tworzyć swoją postać narracją, a nie czynem, a wszyscy tylko próbują już narzucać swoją wizję tego, co ma sens,a co nie ma. Darujcie sobie i zobaczmy jak się to ziarenko rozwinie.
(-) Fryderyk Karol Albert książę Orański-Nassau OOIII ONZII
Hrabia Flores
"Pochlebiamy sobie patrząc na Sarmację, że zobaczcie; oni są prymitywni, a my wysublimowani. Ale wysublimowany autyzm nadal pozostaje autyzmem."JKM Aleksander, 2 października 2017 r.
"Może ten słynny dreamlandzki neoprymitywizm wcale nie jest taki zły?"
Helmut Pohl, 7 lutego 2019 r.
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Dobry wieczór, Dreamlandzie!

Post autor: Daniel von Witt »

Raczej chodzi o wypowiadanie swojego zdania, a że Pan Raimund upośledzony nie jest, ale prędzej odważny i dziarski, i że nawet Króla zaczepiał już, krytykował system wyborczy i hegemona świata itp., to sobie radzi, i jeśli wobec niego wypowie się swoje krytyczne zdanie, to, no właśnie, chyba nie wypali sobie z rozpaczy, że go krytykują, dziury w klacie? Nie zauważyłem, aby Pan Raimund wymagał troski i głaskania, więc niech go Pan na siłę nie niańczy.

(-) Daniel von Witt
___
Posty: 87
Rejestracja: 26 maja 2018, 21:48
NIM:
Kontakt:

Re: Dobry wieczór, Dreamlandzie!

Post autor: ___ »

Jak trafnie Pan zauważył nie miało to związku ani z dyskusją z Królem ani z zarządzeniem II tury wyborów. Ponadto przypominam, że w mojej ripoście zwróciłem uwagę na błędne założenie przez Pana (i nie tylko) motywów którymi się kierowałem. Mam nadzieję, że po wymianie racji ta dyskusja z pogranicza narracji i krytyki narracji zakończy się dzięki czemu będę mógł wznowić narrację postaci.
___
Posty: 87
Rejestracja: 26 maja 2018, 21:48
NIM:
Kontakt:

Re: Dobry wieczór, Dreamlandzie!

Post autor: ___ »

Po głębokim namyśle, oświadczam o opuszczeniu raz na zawsze Dreamlandu. Proszę usunąć mnie z rejestru obywateli i innych rejestrów tam gdzie nie mogę zrobić tego samemu.
Awatar użytkownika
Torkan Ingawaar
Posty: 1648
Rejestracja: 1 gru 2014, 19:01
NIM: 156339
Lokalizacja: Sangajokk
Kontakt:

Re: Dobry wieczór, Dreamlandzie!

Post autor: Torkan Ingawaar »

Z Centralnego Rejestru Mieszkańców na stronie głównej może wypisać się Pan samodzielnie.

Co jest powodem Pańskiej decyzji?
(–) Torkan Ingawaar (ᑐᕐᑳᓐ ᐃᖓᕚᕐ)
Obrazek
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Dobry wieczór, Dreamlandzie!

Post autor: Daniel von Witt »

A jednak jest Pan niepoczytalny, Panie Kreska. Czy administracja może podpowiedzieć Panu Kresce, jak sprowadzić jego nick do skromnego malutkiego punkciku, żeby w ogóle nie było widać tego człowieka?

(-) Daniel von Witt
Awatar użytkownika
Andrzej
król-senior
Posty: 2882
Rejestracja: 10 maja 2017, 16:19
NIM: 283468
Kontakt:

Re: Dobry wieczór, Dreamlandzie!

Post autor: Andrzej »

Daniel von Witt pisze:
A jednak jest Pan niepoczytalny, Panie Kreska. Czy administracja może podpowiedzieć Panu Kresce, jak sprowadzić jego nick do skromnego malutkiego punkciku, żeby w ogóle nie było widać tego człowieka?

(-) Daniel von Witt
W sumie to nie moja sprawa, ale skorzystam z okazji, by zainteresować Was moją opinią, że Aluś ma rację co do tego, że Danielek jest małostkowym bucem. XD
Andreas Rex Emeritus
Awatar użytkownika
Fryderyk Orański-Nassau
Herold Koronny
Posty: 2772
Rejestracja: 30 sie 2016, 02:35
NIM: 132626
Herb: c08.gif
Lokalizacja: Księstwo Furlandii i Luindoru, Segali
Kontakt:

Re: Dobry wieczór, Dreamlandzie!

Post autor: Fryderyk Orański-Nassau »

Przed jednym nie mogę się powstrzymać.

>Wykreuj fikcyjną postać
>Zamazuj ślady po jej istnieniu

Świetnie, jak ktoś kiedyś sobie poprzegląda rozmowy to wyjdzie, że gadamy z Panem _____. Tego za nic nie mogę zrozumieć.
(-) Fryderyk Karol Albert książę Orański-Nassau OOIII ONZII
Hrabia Flores
"Pochlebiamy sobie patrząc na Sarmację, że zobaczcie; oni są prymitywni, a my wysublimowani. Ale wysublimowany autyzm nadal pozostaje autyzmem."JKM Aleksander, 2 października 2017 r.
"Może ten słynny dreamlandzki neoprymitywizm wcale nie jest taki zły?"
Helmut Pohl, 7 lutego 2019 r.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Jesteś tutaj nowy?”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości