Dzień dobry!

Masz pytania? Chcesz się nam przedstawić? Wejdź, to idealne miejsce na start.
MvD
Posty: 3
Rejestracja: 2 maja 2018, 21:03
NIM: 207580
Kontakt:

Dzień dobry!

Post autor: MvD »

Dzień dobry,

przybywam ponownie na ziemie Scholandi i rodzimego Scholonopolis po zeszło 7 latach. Nadeszły wielkie zmiany, nic nie jest takie jak było, jednak słowa uznania i wdzięczności należą się osobom, które zdecydowały o zachowaniu tej namiastki dziedzictwa scholandzkiego. Co tu dużo pisać… łza się w oku kręci na wspomnienia mojej pierwszej, rodzimej mikronacji. To w Scholandii właśnie stawiałem swoje pierwsze, niepewne kroki działając głównie lokalnie, najpierw Scholonopolis (pod opieką mojego v-ojca Krystiana Gmurka r. van Dovski), później w Kanikogradzie. Nie będę przynudzał historią, są nieliczne osoby, które mnie być może pamiętają, dodam tylko, że działałem z przerwami w latach 2009- 2011 jako Marcin Sadki r.van Dovski, następnie Kevin Kanikogrodzki.
Postanowiłem po latach wrócić w rodzime strony, aby przekonać się, czy chociaż mała cząstka uchowała się z dawnej Scholandii. Przyjeżdżam na chwilę, formalnie na pobyt stały, nie wykluczam jednak podjęcia jakiejś drobnej aktywności na rzecz samorządu lokalnego (być może ukochanego Kanikogradu). Czas pokaże.

Witam wszystkich serdecznie, szczególne pozdrowienia kieruję w stronę nielicznych już Scholandczyków!
Martin van Dovski
Awatar użytkownika
matmax
Posty: 1606
Rejestracja: 4 kwie 2013, 21:09
NIM: 442028
Kontakt:

Re: Dzień dobry!

Post autor: matmax »

Dzień dobry!

Mała cząstka dawnej Scholandii się zachowała. Nieco się jednak zmieniło, więc proszę nie dziwić się temu, że w Kanikogrodzie na ulicach mogą się pojawić gnomie plakaty ;)

Bardzo się cieszę, że zajrzałeś do nas i zapraszam do działania. W razie jakichś pytań polecam się.
Mat Max von Salvepol
Daniel von Witt pisze: 13 sty 2019, 02:15 Liczy się adrenalinka xD i na tym może już poprzrstane, chociaż głowa pełna jest myśli tym, co tu poruszone zostało nie mówiąc już nawet o tym, co zakryte.
Awatar użytkownika
Tomasz von Habsburg
Posty: 1329
Rejestracja: 3 maja 2016, 16:55
NIM: 659175
Herb: t10
Lokalizacja: Habsburg (Księstwo Furlandii i Luindoru)
Kontakt:

Re: Dzień dobry!

Post autor: Tomasz von Habsburg »

Mniej ostatnio było powrotów i nowych mieszkańców, zatem witam serdecznie. :)

(-) Tomasz baron von Habsburg
Awatar użytkownika
Casimir van Oranje-Nassau
Posty: 468
Rejestracja: 8 lip 2016, 12:30
Numer GG: 64651462
NIM: 509236
Lokalizacja: Geldberg (Unia Saudadzka)
Kontakt:

Re: Dzień dobry!

Post autor: Casimir van Oranje-Nassau »

Witamy! Miło widzieć pierwszego przybysza po długim okresie posuchy, tym bardziej, że jest to przybysz powracający po okresie nieobecności, a niegdyś zamieszkujący Scholandię, która dziś jest częścią Dreamlandu. Ze swojej strony zachęcam do pozostania na dłużej i podjęcia się aktywności, czy to w całym Dreamlandzie, czy to w samej Scholandii.
MvD
Posty: 3
Rejestracja: 2 maja 2018, 21:03
NIM: 207580
Kontakt:

Re: Dzień dobry!

Post autor: MvD »

Dziękuję wszystkim za miłe przywitanie.

Mat
dzięki, pytań rodzi się dużo, ale to pewnie już w dziale dot. Scholandii, aby wszystkich nie zanudzać ;) .
Martin van Dovski
Awatar użytkownika
Ruprecht van den Spraak
Posty: 194
Rejestracja: 13 sty 2018, 00:45
Numer GG: 65292111
NIM:
Lokalizacja: Scholopolis, Scholandia
Kontakt:

Re: Dzień dobry!

Post autor: Ruprecht van den Spraak »

Szalenie miło mi przywitać w Scholandii ponownie osobę, która pamięta czasy jej świetności. Progi całego kraju są przed Panem jak najbardziej gościnnie otwarte. Z chęcią porozmawiałbym o aktualnej sytuacji z perspektywy tego, co mogłoby się zmienić i co zostało już zmienione.
Ruprecht van den Spraak
Awatar użytkownika
Alfred
król-senior
Posty: 2535
Rejestracja: 16 kwie 2013, 19:12
Numer GG: 47634183
NIM: 196135
Kontakt:

Re: Dzień dobry!

Post autor: Alfred »

Dzień dobry!

Przyznam, że Pana osoba nie była mi wcześniej znana; powrót zasłużonego działacza, głęboko związanego z jednym z krajów Królestwa, musi jednak cieszyć. Wobec wyrażonego zainteresowania podjęciem nowej aktywności — choćby w niewielkim wymiarze — zachęcam jednak do uzyskania obywatelstwa dreamlandzkiego. To kwestia jednego kliknięcia w rejestrze mieszkańców. Życzę pozytywnych doświadczeń w obcowaniu z dzisiejszą Scholandią i pozostaję do Pana dyspozycji w przypadku jakichkolwiek pytań, wątpliwości czy problemów.
(—) Alfred de Ebruz, r. s.
salus rei publicae suprema lex esto!
MvD
Posty: 3
Rejestracja: 2 maja 2018, 21:03
NIM: 207580
Kontakt:

Re: Dzień dobry!

Post autor: MvD »

Ruprecht van den Spraak pisze:Szalenie miło mi przywitać w Scholandii ponownie osobę, która pamięta czasy jej świetności. Progi całego kraju są przed Panem jak najbardziej gościnnie otwarte. Z chęcią porozmawiałbym o aktualnej sytuacji z perspektywy tego, co mogłoby się zmienić i co zostało już zmienione.
Panie Premierze, dziękuję za okazaną życzliwość. Do rozmowy mam nadzieję, że uda nam się usiąść już niedługo. Postaram się w najbliższym czasie zebrać swoje kłębiące się pytania i myśli dotyczące ówczesnej Scholandii.
Dzień dobry!

Przyznam, że Pana osoba nie była mi wcześniej znana; powrót zasłużonego działacza, głęboko związanego z jednym z krajów Królestwa, musi jednak cieszyć. Wobec wyrażonego zainteresowania podjęciem nowej aktywności — choćby w niewielkim wymiarze — zachęcam jednak do uzyskania obywatelstwa dreamlandzkiego. To kwestia jednego kliknięcia w rejestrze mieszkańców. Życzę pozytywnych doświadczeń w obcowaniu z dzisiejszą Scholandią i pozostaję do Pana dyspozycji w przypadku jakichkolwiek pytań, wątpliwości czy problemów.
Witam serdecznie. Kliknąłem, trzeba przyznać bardzo pro obywatelskie rozwiązanie, łatwiej już się nie da ;) .
Martin van Dovski
Awatar użytkownika
Tannegard
Król Dreamlandu i Scholandii
Posty: 359
Rejestracja: 20 lis 2012, 20:32
NIM: 279138
Lokalizacja: Elfidias, Alexiopolis
Kontakt:

Re: Dzień dobry!

Post autor: Tannegard »

Witam,
Wprawdzie dotychczas nasze okresy aktywności się rozmijały i nie dane mi było Pan poznać, ale bardzo mi miło widzieć tutaj scholandczyka z poprzedniej epoki.;)
Awatar użytkownika
Fryderyk Orański-Nassau
Herold Koronny
Posty: 2772
Rejestracja: 30 sie 2016, 02:35
NIM: 132626
Herb: c08.gif
Lokalizacja: Księstwo Furlandii i Luindoru, Segali
Kontakt:

Re: Dzień dobry!

Post autor: Fryderyk Orański-Nassau »

Nie inaczej od reszty obywateli, również cieszę się z powrotu Scholandczyka "starej daty". Z chęcią doradzę na poziomie centralnym. W Scholandii największą wiedzę ma raczej Andy Sky i Matmax.
(-) Fryderyk Karol Albert książę Orański-Nassau OOIII ONZII
Hrabia Flores
"Pochlebiamy sobie patrząc na Sarmację, że zobaczcie; oni są prymitywni, a my wysublimowani. Ale wysublimowany autyzm nadal pozostaje autyzmem."JKM Aleksander, 2 października 2017 r.
"Może ten słynny dreamlandzki neoprymitywizm wcale nie jest taki zły?"
Helmut Pohl, 7 lutego 2019 r.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Jesteś tutaj nowy?”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość